Poprvé s Ondrou

Od prvního dne na střední škole sedím v lavici s Ondrou. Je to vysoký a hubený kluk, vtipný a je s ním legace. Od prvního dne školy jsme spolu trávili většinu času, ve škole o nás lidé roznášeli drby, že jsme buzny. Já o sobě věděl, že jsem gay a nijak jsem se za to nestyděl, s Ondrou jsme o tom ale nemluvili, takže jsem si nebyl jistý, jestli je na holky nebo na kluky stejně jako já.

Jednoho dne Ondrovi rodiče jeli na víkend pryč a Ondra se mně zeptal, jestli bych u něj nezůstal z pátku na sobotu, pokud budu chtít, tak i neděli, že prý brácha jede také pryč a nechce být doma sám. Nadšeně jsem souhlasil, protože pohled na Ondru v Boxerkách byl vždy neodolatelný. Doluvili jsme se, že přijedu autobusem a sejdeme se až u Ondry.

Celý pátek jsem ve škole byl na houby, protože jsem přemýšlel co se asi bude dít, protože Ondra již kdysi navrhoval „společnou hoňbu“ jak tomu rád říkával. Doufal jsem, že to třeba už přijde. Po škole jsem vyrazil hned na autobus, který jsem jakž-takž stihl. Doma jsem si zbalil jen ty nejnutnější věci a vyrazil k Ondrovi. Celé odpoledne jsme problbli. Hráli hry na kompu, kecali o životě a podbně. Téma konverzace samozřejmě skončilo u sexu. Začal jsem být nervózní a nevěděl co mu mám říct. Ondra se na mně podíval a zeptal se : „Jsi taky gay, co ?“ Sklopil jsem hlavu a kývl. Pak jsem si celou poslední větu nejméně tisíckrát rekapituloval a na po devítistédevadesátédeváté jsem si uvědomil to slovíčko „TAKÉ“. Hned jsem zvednul hlavu a podíval se na smějícího se Ondru. „Ty taky ?“ zeptal jsem se s třesoucím se hlasem, který odrážel mé pocit a vše krásně dramatizoval. Ondra se jen usmál a vlepil mi pusu. Chtěl jsem mu ji vrátit, ale zarazil mně, že jsou tu ještě jeho rodiče a že tedy musíme počkat. Pohladil mně po tváři a já věděl, že to čekání bude stát nakonec za to. Zbytek večera se otravně táhl a já doufal, že už rodiče odjedou a budeme mít čas jen pro sebe. Dočkal jsem se. Konečně odjeli.

Jen co rodiče zmizeli s autem z dohledu, doběhli jsme do baráku, Ondra zamknul domovní dveře a už mně za ruku táhl do svého pokoje. Hned co jsme zavřeli dveře jsem se na Ondru podíval a začal ho pohledem svádět jako už mnohokrát ve škole. „Už zase ?“ Zašeptal Ondra. Začali jsme se smát. Ondra zvážněl, podíval se mi do očí. Jeho oči jsem vnímal tak, jako nikdy dříve. Smyslné, hluboké, něžné a plné citu. Cítil jsem jak mi Ondra pokládá ruku na mé rameno a pomalu z něj sjíždí dolu po ruce. Naskočila mi husí kůže, měl jsem sto chutí zaklonit hlavu a nechat ho aby si se mnou dělal co chce. Neudělal jsem to, jeho pohled mně hypnotizoval. Sjel po mé ruce až k dlani a propletl mé prsty s jeho. Usmál se na mně a já myslel, že snad štěstím omdlím. Podlamovaly se mi kolena a já nevěděl, jestli stále stojím na zemi, nebo se vznáším v oblacích.

Ondra opět zvážněl a začal přibližovat svoji tvář k mojí, stále mně držíc za ruku. Já jsem ho druhou rukou pohladil po tváři. Dotknul jsem se té jemné kůže a nemohl jsem přestat si s ní hrát a dál ji hladit. Ondra stál, nic nedělal a díval se na mě. V jeho očích jsem mohl pozorovat čisté vzrušení a ještě něco. Něco, v co jsem se snad ani ve snách neopovážil vyslovit. Lásku.

Ondra se usmál a jako by mi četl myšlenky přitiskl své rty na mé. Pevně jsem stiskl jeho ruku a druhou mu položi kolem ramen. Líbali jsme se pomalu, nežně a šíleně dlouho.  Už nevím jak, ale ležel jsem na Ondrově posteli a Ondra seděl obkročmo na mně a líbali jsme se. Na chvíli jsme se oddělili. Ondra zašeptal „Chci Tě“ a já odpověděl „Já Tebe taky“. Opět jsme se začali líbat. Vášnivě, dával jsem do svých polibků vkládal všechny emoce, které ve mně Ondrova přítomnost budila. Začal jsem mu levou rukou bloudit po jeho těle. přes obličej, krk, záda,až k okraji jeho trička, které jsem mu hned s radostí sundal. Díval jsem se na jeho úžasně tvarované tělo. jel jsem po jeho krásném plochém bříšku po bedrech, po jeho krásné voňavé, hebké kůži kolem pupíku, k bradavkám. Slyšel jsem Ondrův jemný vzdech, který mi dodal odvahu. Chytil jsem Ondru pevně za ramena a strhl ho pod sebe na postel. Ondra se lekl a zakřičel. Dal jsem mu pusu a vrhl se na jeho krk. Pokrýval jsem jej celý svými polibky a cítil Ondru jak se chvěje. Přejel jsem mu jazykem od krku až na klíční kost a pomalu sjížděl k pravé bradavce, kterou jsem jemně stiskl mezi zuby. Ondra se prohl a sykl. sjel jsem jazykem až k bedrům a zasypával je něžnými polibky. Ondra mě chytil za ruku a táhl ji ke svému rozkroku. Škubl jsem sebou a podíval jsem se mu do očí, usmál se a mrknul na mně. Po tomhle jsem celou dobu toužil. Jemně jsem mu položil ruku na knoflík kalhot a sjížděl níž hltajíc každý kousek kůže pod mojí rukou. A že těch kousků bylo. Celých 21 cm. Když jsem dojel až k žaludu, Ondra zasténal a prudce zaklonil hlavu. Rozepnul jsem mu knoflík a zip. Ondra asociativně nadzvedl zadeček a já z něj stáhnul kalhoty i trenky najednou. Ačkoliv původní záměr byl ho ještě chvilku trápit přes trenky. Takový obr. Představil jsem si jak do mně vniká a zhrozil jsem se. Ondra jako by to vycítil. Zvedl se, políbil mně a položil mně na postel, jemně mi tlačíc na hrudník. Ondra ze mně sundal triko, dlouho si na něm hrál. Rukama, jazýčkem. Byl jsem v sedmém nebi. líbal mně na bradavky a rozepl mi knoflík na kalhotech, hned je ze mně celé sundal i s boxerkami. Položil se vedle mně a začal mi velmi něžně honit ptáka.

Nechtěl jsem být jen pasivní a tak jsem mu jeho péči začal oplácet. položil jsem se mu na prsa a chytl do ruky jeho macka. Začal jsem ho honit nejdříve pomalu a jemně jsem zrychloval. Ondrův dech se zrychloval a můj také. Ondra se prohnul v zádech a začal si na své bříško chrlit obrovské množství semene. Neotálel jsem a chvíli po něm jsem se udělal já. Začali jsme se s Ondrou zase líbat a nepřestávali jsme si je navzájem honit. Ondrovi ani mně po výstřiku ještě delší dobu neklesne. Začal jsem sjíždět jazykem po jeho těle, olízl jsem trošku jeho semene a pokračoval k jeho chloubě, které jsem se začal věnovat po celé délce, ale nejvíce v okolí žaludu, což Ondru přivádělo k nepříčetnosti. Hladil jsem ho pocelém těle, po bříšku, po prsou, po koulích. Ondra vzdychal a prohýbal se. Začal mi přirážet do pusy a já měl chvílemi pocit, že se udusím, dělal jsem vše v Ondrově rytmu a nepřestával si to užívat. Ondra také ne. Těsně před tím, než se Ondra udělal jsem přestal a nechal ho z pusy úplně vyklouznout a nevšímal jsem si Ondrových protestů. Jen jsem mu přiložil prst ke rtům. Ondra zašeptal „Prosím“ a podíval se mi do očí. Ten nadržený pohled si budu pamatovat do konce života. Směs vzrušení, chtíče a živočišné touhy po orgasmu. Pochopil jsem a začal jsem ho znova kouřit, tentokrát mnohem rychleji a za chvilku mi za hlasitého sténání Ondra naplnil pusinku. Všechno jsem si nechal v puse a začal jsem ho líbat. Vášnivě jsme se líbali a hráli si dlouhou dobu s jazyky potřísněnými Ondrovým semenem. Ondra mně naposledy políbil. a říká „Tohle ti vrátím“ usmál se. „Co s tebou ?“ zeptal se s andělským pohledem, ale s ďábelským ohněm v očích. „pokrčil jsem rameny“. Ondra mi dal letmou pusu a na chvilku odešel. U dveří řekl „počkej tu na mně“.

To bych byl blázen, kdybych se v tu chvíli zvedl a odešel. Lehl jsem si do postele a přikryl se peřinou. Za nějakou dobu se Ondra vrátil. Měl na sobě všude možně šlehačku. Nejvíce ji měl na svém penisu, ze kterého mu kapala dolu na zem. To mně rozesmálo. Ondra se také zasmál. „Budeme muset ráno uklidit“ usmál se. Přišel ke mně a já jsem z něj začal šlehačku slízávat. Ondra vzdychal a užíval si to. Nejvíce péče jsem věnoval jeho nadrženému ocasu. Ondra se pak položil na bříško vedle mně do postele. „Tak pojď“ řekl s obrovským citem. Pochopil jsem ho. „Opravdu to chceš ? “ Zeptal jsem se. „to si piš“ zašeptal Ondra nadrženě.

Políbil jsem ho. Lehl jsem si na něj. Moje stojící péro krásně zapadlo mezi jeho půlky. Byl jsem kousek od Ondrova zadečku. Líbal jsem Ondru na krku, po zádech níže. „pojď už“ řekl Ondra toužebně a podal mi lubrikant ze šuplíku. Usmál jsem se namazal jsem si své péro a Ondrovu dirku. Mazal jsem ho kolem dirky. Pak jsem pomalu zasunul jeden prst do Ondry. Zasykl a stáhl se. Rychle jsem z něj prst vytáhl a začal se mu omlouvat formou polibků. Ondra mně položil na postel a nasedl si nad můj penis. Usmál jsem se na něj. Ondra pomalu sesdal a nabodával se pomalu na můj ocas. Zavíral oči. Chytil jsem ho za ruku a díval jsem se na něj. Měl zatnuté snad všechny svaly v těle. Na chvíli přestal. Zastavil se a čekal. Začal jsem ho líbat. Ondra se nadechl a nabodl se na zbytek mého stojícího péra. Jemně jsme oba dva zasténali bolestí i slastí. Čekal jsem, než si Ondra zvykne. Ondra se pojednou začal rytmicky pohybovat a nasedával stále rychleji. Nahlas jsme oba dva sténali. Ondra měl zavřené oči a napínal tělo. Šíleně mně to vzrušovalo. Takže stačilo par minut a plnil jsem Ondru svým semenem.

Ondra zůstal na mém péru, dokud mi neochablo a líbali jsme se. Pak sesedl. Lehl si vedle mne a řekl „Dnes už se mnou nic nebude“. Oba jsme se začali smát. Lehl si mi na prsa a chytil mně kolem pasu. Políbil jsem ho na čelo a zašeptal „Děkuju“. Oba jsme pak usnuli a ráno se mně Ondrášek zeptal, jestli spolu budeme chodit. Usmál jsem se, políbil ho. Odpověď byla jasná. „Ano“.

Autor příspěvku: Nikol