Poslušná otrokyně

Můj pán nemá rád, když přijdu pozdě. Pokaždé mě za to tvrdě potrestá – někdy musím klečet s análním kolíkem hluboko zastrčeným v zadečku, jindy mi do kundičky nacpe 30 cm dlouhý vibrátor. Jeho fantazie nezná mezí, ale já ho nechci rozzlobit. Nechci, aby se můj pán zlobil, to přece poslušná otrokyně nedělá. A přesně to já jsem: hodná otrokyně, která si nechává nadávat do děvek, její tělo jí nepatří a svému pánovi splní všechna přání.

Přišla jsem k jeho bytu s bušícím srdcem, vyšla schody do patra a zazvonila u jeho dveří. Byla jsem si jistá, že je uvnitř, ale dával si pořádně načas, než mi přišel otevřít. Začínala jsem být maličko nervózní, když konečně dveře otevřel, rukou mě popadl za paži a surově mě zatáhl dovnitř. Jako uvítací pozdrav jsem si vždycky hbitě klekla na kolena a vysvobodila jeho již stojící chloubu z trenek. Vždycky na mě jeho péro čekalo, vždycky bylo v pozoru jen co jsem se objevila ve dveřích, vždycky byl schopný během několika vteřin vyšukat mi mozek z hlavy. Trvalo dlouho, než jsem si na to zvykla, a stihlo mě mnoho trestů za různé jiné pozdravy, ale teď už jsem věděla, že svému pánovi musím začít kouřit, ať se děje, co se děje. Hlavně mlčet, ptáka si poslušně nacpat až do krku a sát, co nejvíc to jde. Hlavně, když se to pánovi líbí, pak nemá důvod mě trestat. Spokojeně zamručel a moc se mu líbil můj culík, protože mě za něj mohl držet i při kuřbě. Nikdy mě to nenechal dělat dlouho, pak přišla fáze, kdy jsem se musela svléknout z těch „špinavých hadrů“, ve kterých jsem přišla, a nechat si obléknout obleček od něj.

Pán mi rád kupoval oblečky. Můj dnešní obleček byl celý latexový. I když jsem před svým pánem stála nahá, skoro o mě pohledem nezavadil, zatímco když mě navlékl do černého latexu a sebe taky, stávala se z něj dominantní kurva, která neměla cit. Jako první mi vždy navlékal speciální kalhotky, které měly v místě kundičky široký otvor, aby do mě mohl kdykoli pohodlně vstoupit tím svým obrovským klackem, do análku však měly zabudované krátké dildo. Pokud jsem si měla ty kalhotky obléknout, vždy jsem si jako první musela nechat naplnit svoji prdel. Ze začátku mi to bylo nepříjemné, kolík mě v prdelce tlačil a když mě pán chtěl potrestat, brutálně na něho zatlačil.

Dnes byl pán tak ohleduplný, že mi dildo bohatě pomazal lubrikantem, takže jsem si ho mohla do prdelky zavést docela pohodlně. Potom mě oblékal dál a schválně mě nutil měnit polohy, aby se můj konečník neustále otíral o ten tuhý kolík. Cítila jsem, jak vzrušení v mém těle sílí, análek se mi svíral okolo dilda a v mušličce, která se pomalu plni mou šťávou, jsem cítila velice příjemné škubání. Potom mi ještě navlékl korzet uzavřený až nahoru ke krku, ve kterém jsem skoro nemohla dýchat, ale ze kterého mi samozřejmě bradavky trčely ven.  To měl rád, mohl mě do nich mlátit bičíkem, kousat, až jsem brečela bolestí nebo tahat. Sám si bral podivné oblečení, ve kterém působil skoro jako démon. Když jsme ale byli oba takhle připravení, začaly hrátky se mnou.

Jeho nejoblíbenější pomůckou při našich hrátkách bylo křeslo. Neměla jsem ho moc ráda, protože z něho jsem si vždycky odnášela ty nejhorší následky, ale pokaždé, když jsem se pokusila o vzpouru, stejně mě čekal trest. Musela jsem být svému pánovi úplně po vůli a i tentokrát si vylézt na křeslo, které vypadalo jako gynekologické. Dostala jsem hned na úvod krokodýlky se závažím na své zarudlé bradavky, a můj pán odtud ještě rafinovaně vedl řetízky k mým kotníkům. Když jsem tedy pohnula nohama nebo je chtěla natáhnout, do bradavek se mi zakously zubaté krokodýlky a zabolelo to. Strašně, bolest mi projela celým tělem, raději jsem se nebránila, abych si nezpůsobovala zbytečnou bolest. Kdykoliv se pánovi chtělo, zasouval mi péro hluboko do krku, až jsem se málem dávila, a skoro láskyplně mě u toho držel pod krkem.

Dnes si ale pro mě připravil opravdovou lahůdku – chtěl zkusit, kolik toho moje mokrá mušlička vydrží, a připravil si podnos plný takových válečků silných asi jako prst. Chvíli si je prohlížel, ukazoval mi je, doslova mi je strkal do obličeje, několikrát mě donutil, abych je olizovala. Jadrně popisoval, co všechno mi s nimi bude dělat. Potom řekl, že pokud jich v sobě udržím dvanáct, budu si moc říct, cokoliv bych chtěla, ale pokud to bude méně, tak mě prý nemine krutý trest. Zakývala jsem hlavou na znamení, že rozumím, ale věděla jsem, že je to skoro nemožné. Pán mi každý ten váleček dal znovu olízat, aby pěkně klouzal, a pak mi jeden po druhém zasouval do kundičky. Když mi do ní strčil čtyři, bylo to už hodně cítit, asi jako pořádný kus klády. Jenže to byla teprve třetina. Když jsem měla šest, cítila jsem už, jak se stěny mojí kundičky pořádně napínají. Můj pán mě tak schválně dlouhé minuty nechával, jenom mě pozoroval, rukou si hladil svého čuráka a já se zatím snažila moc nehýbat, protože jsem měla spojené bradavky s kotníky a navíc v prdelce zaražené to dildo z kalhotek.

Bylo ale stále těžší vydržet v klidu, navíc mi můj pán začal schválně mnout naběhlý poštěváček anebo mi brnkal o nateklé bradavky. Potom přidal další dva válečky a to už šlo opravdu ztuha. Možná, že kdybych měla volnou zadní dírku, bylo by i v mojí pičce víc místa… Devátý se mu tam podařilo nacpat doslova vší silou. Na tváři se mu objevoval pochybovačný, skeptický, naštvaný, ale i potěšený výraz. A já věděla, co to znamená. Už jsem hlasitě sténala, protože on dál mordoval můj klitoris, užíval si to trýznění. Když zkusil do mojí pochvy zavést desátý váleček, dva jiné vyklouzly ven, takže tím se definitivně potvrdilo, že víc jich opravdu nepůjde.

Takže, prohlásil můj pán a postupně zase vyndal všechny válečky z mojí kundy, které teď byly lesklé od mojí šťávy. Každý z nich olíznul, chutnala jsem mu. Na okamžik se mi ulevilo, ale už v příštím momentě do mě můj pán narval svoje péro a začal mě mrdat se zvířecí brutalitou. To byl ten trest – v zadečku zaražené dildo, krokodýlky z bradavek mi nesundal, šoustal mě tak, že jsem brečela bolestí a rozkoší zároveň. Dostala jsem sice naprosto báječný orgasmus, ale moje bradavky byly po skončení návštěvy celé zkrvavené a bolavé ještě týden. Když jsem si představila latex, jímala mě nenávist, bolela mě kundička i anál. Ale byl to můj pán a já věděla, že příště se mu podvolím zase, aby na mě mohl ukojit své podivné choutky.

Autor příspěvku: Nikol