Poslušná patnáctka Katka

Kolega v práci slavil narozeniny v jednom baru, kde byla spousta lidí a mezi nimi i Katka – mladá holčina s šátkem na hlavě, která tancovala na parketu a já z ní nemohl spustit oči. Měla krátkou sukni, upnuté tílko a boty na jehle. Krásná podívaná. Když si všimla, že jí sleduju, usmála se a já se nenápadně začal dívat jinam. Pak se někam vypařila a já jí pustil z hlavy.

Zničehonic stojí vedle mně. „Ahoj, já jsem Katka.“ Ptá se, jestli se mi líbí, jak tancuje a já přikyvuju. Je pořádně ožralá a ptá se, jestli jí pozvu na panáka. Je jí asi tak šestnáct. „Pozvu tě na džus. Jseš moc mladá na to, abys takhle chlastala.“ To jí asi uráží a tak se zamračí, ale nakonec se spokojí s tonikem. Ach ta dnešní mládež.

Pozoruju její rty, které brčkem sají tonik. Stojí vedle mě a vypráví mi o sobě, že je kadeřnice, ale chtěla by být modelkou. Zrovna dneska slaví patnácté narozeniny. Už její kecy ani neposlouchám a přemýšlím o odchodu. „Ty mně vůbec neposloucháš. Líbím se ti vůbec?“ Zamumlám, že jo a chci říct, že už půjdu domu, ale ona mi skočí do řeči. „Mně se líbíš taky. Chceš vykouřit?“ Přitáhnu si jí k sobě, jednu ruku mám kolem jejího pasu, druhou jí držím za zadek a odpovídám: „Jestli umíš kouřit dobře a uděláš mi to, jak budu chtít, tak jo.“ Ani chvíli neváhá a sebevědomě říká, že kouřit umí. Odcházíme spolu na záchod. Uvnitř potkáváme jen jednoho kluka, usměje se na mně a mrkne a tak bez problémů končíme v kabince. Jednu výhodu tyhle snobský kluby mají, a to jsou záchody na úrovni. Záchod je čistý a docela velký, kabinka uzavřená. Zamykám dveře, zaklápím záchod a sedám si na něj. Ona si kleká na zem a dává mi ruce na poklopec, ale já je chytnu a dám pryč.

„Stoupni si.“ Vstává a dívá se na mně. „Sundej si to“ říkám a ukazuju na to mini tílko, který má na sobě. Usmívá se a přetahuje si ho přes hlavu. „Podprdu taky.“ Poslechne, rozepíná podprsenku a odhaluje krásný prsa. Přitáhnu si jí k sobě a beru je do rukou. Pevně je mačkám, pak beru mezi prsty bradavky a pořádně je stisknu. „Au! To bolí!“ Zatím jí nechávám pocit kontroly a dávám ruce pryč z jejích prsou. Dám je trochu níž a rozepínám sukni. Pozoruje mne, ale nic neříká. Stáhnu sukni až na zem, ona zvedne obě nohy a pak se pro ni shýbá a věsí ji na věšák k tílku a podprsence. Stojí předemnou jen kozačkách a v bílých kalhotkách a já pozoruju její tělo. Její krásný tělo. Kozačky necháme, ale kalhotky půjdou pryč. Servu je z ní a hodím do kouta. Jednou rukou ji chytám kolem pasu, druhou strkám mezi její nohy. Lehce přejedu konečky prstů přes její kundu a pak si je dám k nosu. „Krásně voníš.“

„Klekni si a stáhni mi kalhoty,“ říkám jí a ona poslouchá. „Teď trenky,“ přikazuji a ona se jich dotkne prsty, „ale pusou.“ Sklání se, trochu neohrabaně bere okraj mých trenek do pusy a po krátkém snažení je stahuje až ke kotníkům. Pak zvedne hlavu, předkloní se a chystá se dotknout rty penisu. Chytnu jí za vlasy a odtáhnu pryč. „Au, co děláš!?“ Plesk. Dávám jí facku a ona na mne nasraně kouká. „Neřekl jsem ti, abys mně začala kouřit.“ Posunuju se na kraj mísy a přikazuju jí, ať mi líže koule. Má štěstí, včera jsem si je oholil. Sklání se a dotýká se jazykem mých varlat. Líže mi je, bere do pusy a cucá jednu a pak i druhou. Dělá to dobře, koulím se koupel v její puse líbí. Nechám ji hrát si s nimi asi pět minut a pak říkám, ať si vezme do pusy péro a ukáže co umí. Vezme si do pusy žalud a začne ho sát. Přitom mi dává ruce na péro a lehce mě honí. „Ty ruce dej pryč.“ Poslechne a položí je na zem. Snaží se, ale za moc to nestojí. Spíš jen cucá žalud. Za chvíli opět cítím ruku
na péru. Chytnu jí za hlavu a odtáhnu z péra. Plesk. Plesk. Dostává facku zprava a pak zleva. „Jasně sem ti říkal, že mě máš kouřit a ne honit. Sundej si z hlavy šátek.“ Sundává si ho a pak mi jej podává. „Otoč se.“ Nechápavě se otáčí, já se skláním dolů a svazuju jí pevně obě ruce šátkem. Myslel jsem, že bude odporovat, ale nestalo se tak. Hodná holka. Otáčím ji zpět čelem ke mně. „Zatím ses moc nepředvedla. Uvidíme, jestli to teď bude lepší.“ Starého psa novým kouskům nenaučíš, ale mladou čubku ano.

„Popros mně o dovolení vykouřit mně.“ Klečí předemnou a nic neříká. Plesk. Plesk. Plesk. Třikrát dostane facku. „Dovol mi tě vykouřit. Prosím…,“ říká tichým, chvějícím se hlasem. Beru ji za hlavu a přitahuju si jí před ptáka. „Líbej mi žalud.“ Poslušně klade jeden polibek za druhým na můj naběhlý žalud. Po několika minutách jí nařizuji, aby si vzala žalud do pusy a začala ho cucat. Poslechne a saje mi péro jako lízátko. Přitom slabě slyším její vzdechy. Strkám ruce do jejích vlasů a pomalu ji tlačím hlavu do mého rozkroku. Centimetr za centimtrem tlačím penis do pusy a když je zhruba za polovinou, začne se trochu dávit a snaží se odtáhnout. Trochu jí na okažik povolím a pak opět tlačím penis zpátky do pusy, respektive spíše už do krku. Tentokrát se dostane o něco dále, ale pár centimetrů ještě chybí. Opět se začne dávit a snaží se dostat z mého sevření. Chvíli takto cvičíme, pak vytahuji penis z její pusy a říkám: „No vidíš, jak rychle se učíš. Teď už ho zvládneš celýho.“ V očích se jí lesknou s
slzy.

Opět jí beru za hlavu a směřuji ji na svůj penis. Bere ho do pusy a sama se snaží dostat co nejhlouběji. Až ke konci má trochu problémy a musím jí pomoct. Tlačím hlavu silně do svého klína a i přes to, že se trochu dáví, se jí podaří vzít si péro do pusy celé. Trochu povolím a pak ji opět přitlačím zpět. Jednu ruku dám na její nos a stisknu ho. Druhou pevně držím hlavu a tlačím jí dolů. Statečně drží napíchnutá pusou na můj ocas a až po zhruba deseti sekundách začne bojovat a snaží se dostat z mého sevření. Ještě nekolik sekund ji nepouštím a užívám si sevření jejího hrdla, které sebou škube a snaží se vypudit mýho ptáka. Pak ji pustím a ona se okamžitě vyprostí a hluboce dýchá. Oči má plné slz, rozmazané stíny kolem očí. Tohle mě tak rajcuje.

Chvíli ji nechávám vydýchat a přitom ji hladím po tváři. „Teď mi ukaž, co si se naučila.“ Předklání se a bere do pusy ocas. Pak pomalu pohlcuje celé péro do pusy. Chvíli vydrží a pak znovu odtáhne svou pusu. Takto mne pomalu kouří, já mám ruce položené na její hlavě, ale tlačit už ji nemusím. Začnu trochu přirážet, rukama řídím rychlost a napichuju jí na svoje péro. Už se vůbec nedáví a kouří jak zkušená děvka.

Dávám pryč hlavu z péra a stoupám si. „Klekni si zády ke stěně,“ poroučím jí a stoupám si před ní „a lízej mi koule.“ Nechávám si chvíli olizovat koule a pak jí strkám penis do pusy. Vezme jej dovnitř celý a začne kouřit. Chvíli klidně stojím a pak začnu přirážet. Jednu ruku mám na její hlavě, druhou ji chytám za krk. Začnu přirážet silněji a ocas jí strkám až do krku. Když se začne trochu dávit, vytahuji péro z pusy. Plesk. Plesk. Vracím se zpět do jejích úst a opět přirážím. Opět se začne trochu dávit, z pusy jí tečou sliny. Přirážím stále silněji, hlava jí lehce bouchá o zeď. Jsem v extázi a přirážím jak o život. Držím ji pevně za hlavu a stříkám semeno přímo do krku.

Nechávám ptáka v její puse a ona mi jemně líže žalud. Hladím ji ve vlasech a oba hluboce dýcháme. Po několika minutách vyndávám péro z její pusy. „Teď máš na vybranou. Chce se mi močit. Buď se vymočim na tebe a tvoje oblečení. Anebo můžeš všechno spolykat a odejít odsud suchá.“ „Nedělej to, moc tě prosím.“ Proud moči vytryskne z mého ocasu na její prsa. Během zlomku sekundy má ústa zpět na mém ocasu a hltá moje chcanky.

Když domočím, zvednu ji na nohy, otočím a rozvážu ruce. Natáhnu si kalhoty a chystám se odejít. „Počkej, přece nemůžeš odejít. Dej mi na sebe aspoň telefon,“ prosí mně. Usměju se na ní a opouštím záchod. Během pár minut jsem venku na ulici. Nakonec jsem si tu podělanou oslavu přeci jen užil.

Autor příspěvku: Nikol