Překvapení od nejlepší kamarádky

Ten den jsem nečekaně strávila u nejlepší kamarádky. Původně jsem sice měla jít s manželem na večeři, do kina a pak jsme se chtěli celou noc vášnivě milovat, ale po předchozí hádce jsem změnila plány. Petra, která je mojí nejlepší kamarádkou už od střední školy, nebyla proti a slíbila, že si dáme dobré víno. Přesně takovou podporu jsem od své nejlepší kamarádky očekávala, vždycky tu byla pro mě.

Bylo mi naprosto jedno, že jsem se mohla v noci promilovat až do bezvědomí a místo toho budu sedět u kámošky doma. Štvalo mě, jak to v našem vztahu s Jirkou v tuhle chvíli neklape. Byla jsem ráda, že někomu budu moci říct, co mě všechno trápí. U Petry jsem byla asi kolem páté. Zazvonila jsem u jejích dveří. Asi už na mě čekala, protože se téměř vzápětí otevřely dveře a pustila mě dovnitř. Přesně tak, jak slíbila a mluvila o víně, tak se stalo. Na stole stála láhev, dvě skleničky a v obýváku, kam mě zavedla, hrála příjemně nějaká hudba.

Odložila jsem si, posadila se na sedačku, Petra si sedla naproti mě a já spustila svůj smutný příběh. Víno jsme upíjeli pomalu, ale čas plynul rychle. Probrali jsme veškeré složitosti žití s chlapama, Petra mi vyprávěla o svém posledním, kterého vyhodila z bytu, protože si několikrát přivedl k ní domů jinou ženskou, když ona nebyla doma. Pomlouvali jsme muže a bylo nám docela fajn. Jenže jak říkám, čas plynul rychle. Bylo něco málo před půlnocí, když se rozpršelo. Věděla jsem, že pokud už bude Jirka doma, tak bude opilý, stejně jako včera, pokud ještě nepřišel, tak teprve dorazí, ale o to bude jeho stav horší.

Uvítala jsem velice Petřinu nabídku, jestli bych u ní nechtěla přespat a zítra ráno to s Jirkou probrat, až bude v pohodě. Souhlasila jsem. Byla jsem unavená, takže jsem se rozhodla pro rychlou sprchu a chtěla jsem jít spát. U Petry v bytě nebyla nouze o volné postele, protože měla manželskou, kde dováděla s jejím bývalým, pohovku v obýváku a další lůžko stálo v takové místnosti, kterou by bylo možné považovat za jakousi pracovnu. Zvolila jsem si právě tohle, protože ta pracovna měla jenom malé okno, byla stranou a tudíž by mě nerušila televize, na kterou Petra začala koukat.

Šla jsem tedy do koupelny, která byla moc pěkně zařízená. Velká a prostorná vana mě přesvědčila, abych ji napustila a nechala působit vůni aromatické pěny místo rychlé sprchy. Svlékla jsem se a ponořila se do krásně horké vody. Měla jsem pořád dost špatnou náladu. Možná jsem v té vaně i chvilku brečela, ale každopádně se mi začalo chtít spát. Začala jsem se shánět po nějaké osušce, protože přeci jen spánek ve vodní lázni nebyl mým cílem. Jenže Petřina koupelna ničím takovým nedisponovala. Pouze na zemi byl zelený froté ručník. Vstala jsem z vody, když v tom se otevřely dveře.

Stála v nich Petra a mávala mi červenou osuškou. Nevím proč, ale asi nějak instinktivně jsem si zakryla prsa a druhou rukou se snažila zahalit svou kundičku. Mou nejlepší kamarádku to očividně zaskočilo, protože se mě zeptala: „Co blbneš, prosím tě? Copak jsem v životě neviděla ženskou.“ To zase zaskočilo mě, ale snažila jsem se nedávat na sobě nic znát. Péťa přišla ke mě blíž a podala mi tu osušku. V okamžiku, kdy jsem ji však chtěla vzít, ucukla. „Ale no tak, Lucko. Jsi přece pěkná holka, tak se nestyď.“ Řekla jsem, že vážně nemám náladu, na nějaké nesmysly, že bych si šla raději lehnout.

Jenže to mi už Petra sundala ruku z mé kundičky a něžně mě pohladila. Zvolala jsem: „Co to děláš?“ Úplně klidně mi přiložila prst na ústa a řekla, abych na nic nemyslela. Zabořila mi jazyk mezi nohy, rukama mě objala a začala mě lízat. Nevím, jestli jsem byla tak ospalá, nebo tak nadržená, ale neprotestovala jsem. Dívala jsem se na Petru a začínala být vzrušená. Až nyní jsem si všimla toho, že jsme si vlastně docela podobné. „Sedni si zpátky,“ pobídla mě mezitím. Usadila jsem se tedy opět do příjemné lázně, Petra ze sebe obratem strhla tričko a kalhoty, pod nimiž už nic neměla a vlezla ke mě do vody.

„Říkala jsi přece, že jste se dneska chtěli s Jirkou milovat, ne?“ otočila se na mě. „To ano, ale…“ chtěla jsem oponovat. „… tak vidíš,“ řekla Petra. Vzala do ruky malou houbičku a začala mě mýt. Strašně se mi to líbilo. Věděla, jak mi má udělat dobře. Něžně mě nejprve kroužila kolem bradavek, které střídavě omývala a jemně po nich přejížděla houbičkou. Kromě toho občas zapojila i svůj šikovný jazyk. Já jsem sice zatím byla velice pasivní, ale došlo mi, že bych to měla Pétě nějak oplácet. Zamířila jsem rukama do jejího lůna. Ona mi práci usnadnila mírným rozkročením a nechala se rozmazlovat ode mě.

Oblast jejího zájmu na mém těle se pomalu přesouvala níž a níž, až mě začala hladit zase mezi nohama. „Pojď ven,“ řekla. Vystoupili jsme z vody a Petra si mě položila na ručník. Dala mi zřetelně najevo, co budeme dělat. Lehla si na mě a svou kundičku mi nastavila nad pusinku. Začala mě přitom lízat. S Jirkou jsme v šedesátdevítce sice také dosáhli několika orgasmů, ale většinou jsem ho spíš já kouřila a on jen tak ležel. Petra se však mé broksvičce věnovala dokonale. Olizovala mi nejprve okolí mé kundičky, jen občas zajela trošku hlouběji.

Za chvíli jsem ji už i já energicky lízala a přitom dráždila ještě prsty v anální dírce. Jenže Petra opravdu uměla poznat, jak na mě. Najednou mi začala lízat poštěváček a také zapojila své prsty. Mocně jsem zakřičela a dosáhla prvního orgasmu s ženou v životě. Petra přitom položila svou pánev na moje tělo, několikrát se sama posunula po mé tváři a taktéž se udělala.

Nic na to neřekla, otočila se ke mě a sedla si přímo naproti. Začala mě líbat a hladit úplně všude. Celá jsem se znovu chvěla vzrušením, protože mě objímala nohama a já ji cítila opravdu všude. Strkala mi jazyk do pusy a přitom už svýma rukama zase odhrnovala mé závojíčky tam dole. Nemusela mě pobízet a i já jsem začala její něhu oplácet. Převzala jsem iniciativu a přistoupila k ní zezadu. Nechala se líbat na krku, na prsech a když jsem mířila i já k její kundičce, tak mě zastavila a přesunuli jsme se do prostorné postele. Tam jsme pokračovali v hrátkách z koupelny.

Po čase Petra sáhla do nočního stolku a vyndala černého robertka se zlatým koncem. „Máš taky nějakýho, viď?“ Přiznala jsem, že ano, ale ve srovnání s jejím byl ten můj spíše hračkou pro děti. Přejížděla mi svým oblíbencem mezi oběma dírkama. Potom se mi mezi nohy opět zabořila jazykem, ale tentokrát ho doprovázel i onen robertek. Pak přidala ještě druhou ruku. Myslela jsem, že mě roztrhne, ale bylo vidět, že ví, co dělá. Opět jsem měla orgasmus.

Už nevím, kolikrát jsme tu noc splynuly v orgasmech, ale musela jsem druhý den ráno přiznat, že to byla jedna z nejkrásnějších nocí. Pak jsem se vrátila k Jirkovi, který zatím doma připravil snídani, na stole byla kytice a omlouval se mi, protože to prý přehnal. Chtěl se tehdy milovat, ale já sotva stála na nohou. Petra a její umění byly nepřekonatelné.

Nakonec došlo i na milování s Jirkou. Přeci jen jsem mu musela odpustit.

Autor příspěvku: Nikol