Příběh mladé nynfomanky

Nemůžu si pomoci, ale miluji sex. Miluji ho tak moc, že i ve svých dvaceti už jsem vyzkoušela skoro všechno. A ne, ani incest mi není cizí. I když možná ne tak úplně v pravém slova smyslu.

Moje matka se podruhé vdala a její manžel, pěkně stavený čtyřicátník typu George Clooneyho, byl dlouho jako moje zakázané ovoce. Jasně, bylo to proti morálce, ale té já tehdy moc neměla. Ale ničeho nelituji.

Jednou se rodiče vrátili pozdě v noci ze zábavy a matce bylo tak špatně, že šla ihned do koupelny zvracet a pak spát. To byla moje šance. Vínem opojený Honza, tak se můj nejvlastní táta jmenuje, se rozvalil na gauč a ještě chvíli se koukal na programy v televizi a přepínal znuděně mezi stanicemi.

„Půjdeš se koupat?“ vyzvídala jsem.

„Za chvíli asi jo.“ Prohodil směrem ke mně, ale nevěnoval mi příliš pozornosti. Vyběhla jsem do koupelny a rychle napustila horkou vanu. Schválně jsem nezamykala, ponořila se až po krk do průzračné vody a čekala tiše v přítmí svíček, které jsem stihla zapálit. A opravdu se po několika minutách otevřely dveře do koupelny a Honza mohl vidět moje nahé mokré tělo rozvalující se ve vaně. Lekl se a přikryl si oči a už už chtěl couvat pozpátku ven. Rychle jsem vyskočila a zamkla za námi dveře.

„Co blbneš?“ zíral na mě nechápavě.

„No, místo je ve vaně pro nás oba, je dost velká.“ Odvětila jsem a tahala ho za ruku do vany. Jen těžko se bránil. Svlékala jsem ho a jeho chabých pokusů se vymanit jsem nedbala. Nakonec to přeci jen vzdal a nervozně vlezl do horké vany. Dělalo mu potíže nekoukat mi na prsa, ale snažil se. Byl tak roztomilý.

„Tak co ples, taťko?“ dorážela jsem.

„Leni, tohle fakt není vhodný…. Máma se vzbudí, uvídí nás tady a jak jí to vysvětlím? Není ti pět. Tohle není nevinný.“

„To vážně není.“ přitakala jsem. „Ani nemá být.“ pokračovala jsem a nohou se pod vodou dotkla jeho penisu. „Občas se na mě díváš, líbím se ti, vím to dávno.“ lhala jsem.

Nechal se pomalu nahlodávat, já jej chodidlem jemně masírovala v rozkroku a konečně – úd se probouzel k životu. Nakonec stál jako stožár, jako maják trčel z vody. Vzdal to. Byl můj. Skrčila jsem se k jeho žaludu a přisála se na něj rty. Slastí skoro nadskočil a voda se vlnila pod pohybem mojí hlavy.

„Posaď se na mě.“ vyzval mě vzrušený Honza. „Říkej mi ještě tati.“ pošeptal mi. A vida ho, zvrhlíka. Udělala jsem to ráda, vzrušovala mě ta představa, takže jsem mu do ucha chlípně šeptala, že jsem jeho malá holka.

Voda cákala z vany ven, jak mě mrdal do kundy. Mačkal mi prsa a říkal, jak jsou krásná a pevná, jak mám sexy kundičku, jako malé růžové poupátko a že dlouho tak pěknou pičku nešukal. Byl to skvělý sex. Když jsme skončili, ještě jsme se vzájemně umyli a Honza mě políbil na tvář. Nazval mě malou nymfomankou, spiklenecky na mě mrknul a já věděla, že tohle není aférka na jeden večer.

Budeme se holt muset s mámou nějak podělit. A Honza bude více než ochotný to udělat.

Autor příspěvku: Sabča