První lesbická zkušenost s kamarádkou

Krásné letní odpoledne jsme si s kamarádkou zašly k vodě. Známe se už dlouhá léta, navzájem jsme se několikrát viděly nahé, takže pro mě nebylo překvapení, když se Lenka začala svlékat. I když si povídáme o všem, řešíme spolu sex, nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla mít něco se svojí kamarádkou. Až do tohoto dne…

Když se pomalu svlékala tak jsem pozorovala její krásná prsa , byla velká a krásné bradavky trčely vzhůru se sluníčku , Lenka , tak se ta kamarádka jmenovala si pomalu svlékala i kalhotky a chtěla abych jí namazala opalovacím krémem,nejdříve jsem jí masírovala záda potom zadeček a nohy,potom si Lenka lehla na deku a chtěla abych jí namazala i ze předu, začala jsem jí masírovat prsa dokud jí neztvrdly bradavky potom jsem jí masírovala bříško a já toužila po tom jak jí masíruju kundičku ale neměla jsem k tomu zatím odvahu tak jsem jí vynechala a namazala jí přední část nohou.

Na Lence bylo jasně vidět jak je nadržená a jak mě sleduje jak si svlíkám oblečení , namazala mě též a leželi jsme nahé na dece a povídali si.. Lenka mě chytla za ruku a začala mě najednou vášnivě líbat, já jsem si řikala no konečně protože jsem po tom toužila celou dobu co jsme tam byli, položila jsem Lenku a pomalu jsem jí začala něžně olizovat bradavky a nakonec jsem přešla k její už mokré kundičce,začala jsem si pomalu hrát s jejím poštěváčkem a pak jsem ho začala jemně lízat, Lenka vzdychala jak jen mohla a já jsem jí strčila nejprve první prstík do kundičky a pak druhý a u toho jsem jí lízala a sála poštěváček, kroutila se slastí a křičela at nepřestávám a hluboce oddychovala já jsem jí pozorovala a u toho pokračovala ve své práci , strašně mě to vzrušovalo a na Lenku přišel orgasmus,kroutila se mi pěkně na prstíku a já z ní slízala všechnu štávičku co z ní vytekla.

Potom jsem si lehla a Lenka si klekla k mojí kundičce a začala mi jí pomalu hladit a olizovat přes moje mokré tanga měla jsem pocit takového vzrušení že bych si tam nejradši strčila ten vibrátor který si na mě Lenka připravila jenomže ona postupovala pěkně pomalu , stahovala mi pomalu tanga a já jsem viděla jak se pomaličku schýbá k mému naduřelému poštěváčku , myslela jsem že omdlím slastí když se ho jazykem dotkla, začala ho sát,plácat mi po mojí pipince rukou a nakonec mi tam vrazila dva prstíky a já si u toho hladila bradavky moje intenzita vzrušení jenom stoupala a Lenka vytáhla svůj nový krásný vibrátor, zasouvala mi ho po malu do kundičky a já jsem začala pekelně vzdychat , bylo to něco tak nádhernýho Lenka mi chvilku jezdila v kundičce a potom ho vyndala a já čekala co bude dál , vyndala něco cosi jako vibrátor ale mělo to zcela jiný tvar , pustila vibrace a já čekala co se bude dít dál , nakonec mi to přiložila k poštěváčku a začala s vibracemi pustila tu nejsilnější a já jsem se málem slastí utloukla .. bylo to něco tak strašně nádhernýho .. Lenka si řekla že mi to asi nestačí a začala s tim kroužit což mě dodalo ještě větší intenzitu vzrušení .. tekla jsem jako o život a pomalu začal přicházet orgasmus , Lenka kroužila silněji a silněji a já jsem se začala kroutit v mohutném orgasmu ve kterém mě Lenka začala ještě krásně prstit , potom jsme si lehli a čekali až obě zase budeme vzrušené netrvalo to dlouho a zopákli jsme si to ještě 3x byl to ten nejlepší den mého života a už se těším až si zase nechám udělat vibrace od ní do poštěváčku.

Autor příspěvku: Nikol