První lesbická zkušenost

Vždycky se mi líbili muži. Prvního jsem měla krátce po 15. narozeninách a od té doby se jich v mém klíně vystřídalo několik. Nikdy bych ale nevěřila tomu, že se mi začnou líbit holky. Malé náznaky jsem sice pozorovala při sexu s muži, kdy jsem se nedokázala udělat, dokud mi nevylízali pekáček. Prostě to nešlo, musela jsem je žádat, aby mi to dělali pusou, jinak mi byl orgasmus na hony vzdálený. Všechno se změnilo až o prázdninách, kdy jsme společně s přáteli odjeli na celý srpen na venkov a ubytovali se v nádherné chatce.

Po příjezdu na chatu jsem se začli připravovat na večerní sezení u táboráku. Chata byla výborně vybavena, měla soukromý bazén, saunu a samé jiné vymoženosti současné doby. K večeru jsme se všichni sešli u táboráku, kde se pomalu a jistě začala pořádná zábava na úrovni sexuálně chtivých mladých lidí. Byli jsme natolik rozjetí, že jsme absolutně neřešili, kdo s kým. Po několika číslech s mým přítelem jsem se zašla vykoupat do vnitřního bazénu. Už po pár metrech, kdy jsem musela obejít kolem sauny jsem si všimla páru, který naprosto upoutal mou pozornost. Viděla jsem svoji nejlepší kámošku, jak si to rozdává s jinou holkou. A to teda pořádně.Měli své jazyky tak zabořené ve svých klínech, že si mě ani nevšimli. Chvíli jsem je pozorovala a začala jsem cítit, jak jsem strašně vzrušená, mám ztuhlé bradavky a strašnou chuť se přidat. Ještě jsem nikdy neměla sex s holkou, byla to pro mě naprosto úžasná podívaná. Pěkně rozparáděná jsem došla k bazénku, kde jsem měla v úmyslu se pořádně zchladit. Sedla jsem si na kraj bazénu a spustila jsem nohy do vody. Pořád jsem měla v hlavě ten úžasný pohled na dvě ženské, jak si užívají. Nemohla jsem se udržet. Pořádně jsem roztáhla nohy a začala jsem si prsty laskat mušličku. Nejdřív jsem si hladila poštěváček a pak jsem zrychlovala.

Bylo to něco úžasného, že jsem si nevšimla, že mám diváka. Vlastně divačku. Jedna kamarádka, která přijela na chatu singl, měla chuť si zaplavat a já ji hladí prsa. Najednou se otočila a začala mě divoce lízat bradavky. Já jsem zatím dál pokračovala ve svém klíně. Kamarádka si mě potom otočila tak, aby můj otevřený a vzrušený klín měla přímo proti sobě. Nechtěla , abych přestala a já jsem masturbovala a ona se přitom na mě dívala. Bylo to naprosto úžasné. Až to ze mě všechno vyteklo, má nová kamarádka Alenka všechno dokonale vylízala. Začala v mém klíně pracovat, pomáhala si prsty a já jsem cítila, jak to na mě zase jde. Nechtěla jsem, aby to bylo tak rychlé. Pěkně jsem si ji natočila a zuřivě jí začala sát její vyholenou kundičku. Byla to slast, krásně voněla a já nemohla přestat. Pak jsme se vytočili aby mohla i ona lízat mě.

Nevím kde, ale najednou se jí objevil v ruce robertek. Přiznala se mi, že si to udělala chvíli předtím, než jsem přišla já. Začala mě honit a já ji dál lízala. Chvíli jsem sála poštěváček a pak ji prsty mrdala pičku. Alenka se kroutila ve slastném orgasmu a já jsem polykala jako divá. Alenka mi zatím drtila frndu tím velkým umělákem a pomáhala si přitom jazykem. Stačilo, aby párkrát lízla po poštěváčku a už to ze mě teklo. Nakonec jsme se udělali ještě párkrát i se svými kamarádkami, které jsem viděla u sauny. Byl to pro mě jedinečný zážitek, který rozhodně nebyl poslední. Stýkali jsme se velmi pravidelně a používali spoustu jiných praktik. To už je ale na jiné povídání.

Autor příspěvku: Nikol