První zkušenost ve třech

Měla jsem tenkrát těsně před maturitou, proto jsem byla pořád zalezlá v našem bytě, kde jsme bydleli ve třech a neustále jsem se drtila. Na kluky jsem vůbec nemyslela, nebyl na to čas. Měla jsem hlavu jen v knížkách a podle mojí kamarádky, se kterou jsem bydlela, už mi to lezlo na mozek. Když jsme se spolu jednoho dle pohádali, řekla mi, že jsem nadržená jak stepní koza, a že bych potřebovala pořádně ošukat.

Chvíli jsem potom přemýšlela, jestli nemá náhodou pravdu, ale vždy jsem na to přes samé učení zapomněla. A tak, jak mi ona sama potom pověděla, vzala iniciativu do svých rukou a vymyslela plán, jak mě z toho vyléčit.
Bylo tenkrát odpoledne a já zrovna přišla ze školy. Vzala jsem si učení a sedla si do obýváku. Asi za hodinu přišla kamarádka se svým přítelem. Jen tak letmo jsem k nim vzhlédla, ale dál jsem se věnovala učení. Oni dva si sedli k oknu na pohovku a začali si povídat. Po chvíli se začali vášnivě líbat, což jsem poznala pode sluchu. Pak se mě zeptala: „Prosím tě, nebude ti vadit, když se tady pomilujeme?“ A já celá ohromená souhlasila.

Snažila jsem se je nevnímat, a tak když jsem zanedlouho zvedla oči, byli již oba dva úplně nahý. Přítelkyně seděla na něm a divoce mu rajtovala na čuráku. On přitom osahával je divoce poskakující prsa. Dlouho jsem ale nevydržela sedět jen tak nečinně v křesle, jejich šukání mě vzrušovalo. Ruce mi sklouzly pod sukni a přes kalhotky jsem si laskala kundičku. A jak mé vzrušení narůstalo, strhla jsem ze sebe kalhotky. Rozhodila jsem nohy na křeslo, přivřela oči a jemně se laskala svou mušličku. Slastí jsem se přitom kousala do rtů.

Pavla se mezitím, co jsem se vznášela ve svém slastném opojení, udělala a oba dva se přesunuli ke mně. Sledovali mě, jak se blížím ke svému orgasmu.

Když jsem otevřela oči, překvapením jsem s sebou trhla. Stáli oba dva přede mnou nazí a smyslně po sobě jezdili dlaněmi. Ihned jsem se vzpamatovala a pozorně jsem si začala prohlížet jejího přítele. No, spíše jeho ptáka. Pěkně mu stál a při pohledu na jeho pulsující penis se mi rozhořely tváře. Chtěla jsem ho ochutnat, protože jsem to ještě nikdy nezkusila, ale netroufala jsem si. Pavla to však na mě poznala, a tak pobídla svého přítele. Ten si okamžitě stoupnul ke mě a nastavil mi svůj pyj ke rtům. Objala jsem ho dlaní u kořeně a vsunula si jeho špičku do otevřených úst. Snažila jsem se ho kouřit tak, jak jsem to už viděla v erotických časopisech. Asi jsem stála za houby a tak mě kamarádka odstrčila a ukázala mi to. Uchopila ho jemně úplně dole a vsunula si ho do úst. Vsunovala a vytahovala si ho z nich střídavě a smyslně mu přelizovala uzdičku. Když mi to ukázala, nechala ho zas kouřit mě. Nejprve mi to moc nešlo, ale pak už jsem ho zkušeně sála. Asi ho to hodně vzrušilo, neboť mě vzal za vlasy a přidržel mi pevně hlavu v rozkroku. Poznala jsem co přijde. V penisu mu začalo mocně škubat a vzápětí se mi vystříkal do pusy. Počáteční pocit dávení vystřídala opojná slast z přívětivé chuti jeho spermatu. Polkla jsem celou jeho dávku.

Po této zkušenosti mě oba dva vysvlékli, takže jsme byli ve třech úplně nahý uprostřed obývacího pokoje. S obdivem si vzal do dlaní má mohutná prsa, která zasypal přívalem polibků. Pak mi roztáhl nohy a prsty mi tvrdě projel hustě porostlý klín. Potom do něj zabořil svou hlavu a jazykem se do mě dobýval. Nohy mi přitom šli ještě více od sebe. Pavla, zatímco si mě připravoval, se zkušeností prvotřídní děvky mu postavila ústy jeho přirození. Přesně na to čekal. Mohutným přírazem do mě vnikl a v několika minutách mě přivedl k vrcholu. To samé, ještě než odešel, udělal Pavle.

Když odešel, sedla jsem si k ní a chtěla jsem se jí nějak odvděčit, že mi dovolila si to takhle ve třech parádně užít. Napadlo mě, jestli bych jí nemohla polaskat ústy. S radostí souhlasila a roztáhla proti mě nohy. Uviděla jsem hladce vyholený klín, který byl pěkně vlhký a pošťávček měla ještě naběhlý.  Přisála jsem se k ní celými ústy. Laskala jsem jí dlouhé minuty. Dráždila jsem jí jazykem vnitřní strany pysků. Snažila jsem se vniknout co nejdále do její pochvy. A nakonec jsem vzala mezi zuby její obrovský nateklý poštěváček. A netrvalo dlouho a otřásla se ve svém, dnes již několikátém orgasmu.

Teď jsem se již definitivně stočila do jejího náručí s prosbou, aby jsme si to ještě někdy zopakovali. A ona k mé obrovské radosti souhlasila. Od té doby jsem se ještě více sblížili a zažili jsme spolu desítky milostných dobrodružství. Nejen ve třech.

Autor příspěvku: Nikol