Romantické pomilování na břehu jezera

Vždy v létě chodím na své oblíbené místečko u jezera, jen tak lenošit a hlavně se úplně nahá opalovat aby na mě všichni nekoukali.

Už několik let má své oblíbené místo na břehu našeho jezera. Je to maličká mýtinka mezi křovím. Obrovská pláž naplněná lidmi je na opačné straně vody. Je tak daleko, že ke mně vůbec nedoléhá křik skotačících dětí. Rozložím si deku na měkkou travičku a začnu se rychle svlékat. Chci co nejdříve vychutnat horké sluneční paprsky.

Pak vyndám z kabelky opalovací krém a začnu si ho mazlivě vtírat do kůže. Moc ráda se něžně dotýkám svého těla. Když si natírám bradavky, ihned mi ztvrdnou jako kameny. Mažu si je trochu déle než je třeba, protože se mi to moc líbí. Po chvíli ucítím lehké svědění v podbřišku. Moje druhá ruka jako na povel sjede dolů a pohladí moji lasturku a prstíky se už už chystají vnořit mezi růžové vějířky. V tom mi bleskne hlavou – Přišla ses snad opalovat, erotické hrátky můžeš dělat doma. A tak se položím klidně na deku, i když mým tělem lomcuje potlačená touha. Mít tu teď pořádného chlapa, říkám si. Netušila jsem, že někdo čte mé myšlenky. Asi po pěti minutách něco zašustilo v hustém křoví. Po chvíli se na světlo vyloupl krásný, asi pětadvacetiletý mladík. Hrozně jsem se lekla a rychle přes sebe přehodila deku.

„Ježíš, pardon, já si sem chodím občas zaplavat, nevěděl jsem, že je to taky vaše místo.“, vypravil ze sebe a rozpačitě se usmál.

„To nevadí, plavat můžete, já se jenom opaluju“, řekla jsem, protože se mi ten kluk moc líbil a nechtěla jsem, aby tak rychle odešel.

„Já stejně plavu až na ostrůvek a hned tak se nevrátím“, odpověděl a rychle se svlékl do plavek. Bylo vidět, že i jemu se nechce odejít. Když odhalil svoji perfektní postavu, doslova jsem slintala chtíčem a musela jsem se hodně ovládat, abych to na sobě nedala znát. Brzy mi ale zmizel z dohledu pár krásnými tempy, byl zřejmě zdatný plavec. Znuděně jsem se položila zpátky na deku a svoje bílé tělo znovu vystavila slunci. Přesto, že se mi honilo hlavou spousta vzrušujících představ, sluníčko mě brzy ukolébalo ke sladké dřímotě. Ve snu jsem se ocitla znovu na stejné mýtince. Nebyla jsem tam ale sama, vedle mě ležel ten nádherný kluk. I on byl docela nahý a svýma svalnatýma rukama mě hladil po rozpáleném těle. Brzy nezůstalo jen u mazlení, ale došlo taky na perfektní vášnivé šoustání. Moje tělo právě prožívalo bouřlivou extázi, když v tom jsem procitla. Vedle mě seděl onen mladík a šimral mě stéblem po tváři.

„Nechtěl jsem vás rušit, když jste tak krásně prožívala svůj sen, ale bojím se, abyste se nespálila. Jste celá červená.“

To ani, rudá jsem byla, ale hlavně studem. Uvědomila jsem si, že předtím možná sledoval mé sexuální hrátky a teď viděl docela zblízka, jak mnou zmítá žhavý erotický sen.

„Nestyď se!“, začal mi najednou tykat, „i já často mívám takové sny, dnes se mi bude zdát třeba o tobě.“

Přisedl si ke mě blíž a objal mě kolem ramen. Abych skryla své rozpaky, schoulila jsem se mu v náručí. Bylo hrozně příjemné cítit jeho napjaté svaly a slyšet, jak mu rychle tluče srdce. Přiznal se mi, že se mu moc líbím a že mě už několikrát šmíroval za keři. Znovu jsem se zastyděla, ale bylo to vlastně strašně vzrušující. Políbil mě něžně na ústa a zeptal se:

„Zdálo se ti snad o mě?“

„Ano“, šlipta jsem.

„Chtěla bys, aby se ti tvůj sen vyplnil?“ zeptal se podruhé. Nemusel jasem mu ani odpovídat, mé oči mluvily samy a mé tělo se v jeho náručí toužebně chvělo. Naše ústa splynula v dlouhém vášnivém polibku. Když jsem na svém těle ucítila jeho dlaně, neubránila jsem se tichému zasténání, a když jeho hbité prsty nahmataly mezi zduřelými pysky citlivý knoflíček, vykřikla jsem vzrušením.

Stáhl si plavky, ze kterých se vyklubal nádherný klacek. Ještě chvíli jsme se líbali a pak do mě najednou prudce pronikl. Ocitla jsem se v nebi a vůbec jsem nevnímala okolí. Jeho perfektně tvrdý, přitom pružný utahovák rozrážel moji kundičku v pravidelných intervalech. Rychle jsme měnili polohy, naše milování bylo jako rychlý tanec. Oba jsme hlasitě sténali a zvuky našeho hlučného šoustání se nesly daleko po vodní hladině. Když náš ohňostroj lásky naposledy vybuchl ve vzájemném bouřlivém orgasmu, naše těla se vzepjala a poté padla vedle sebe jako mrtvá. Dlouho jsme vychutnávali odeznívající slastné pocity. Potom jsme schouleni v objetí pozorovali okouzlující západ slunce zrcadlící se na vodní hladině. Přáli jsme si, aby tenhle nádherný večer nikdy neskončil. Od jezera jsme odešli ruku v ruce a nádherné milování u vody jsme si zopakovali u mě doma. S Jirkou, jak se onen mladík jmenoval, jsem chodila půl roku a pak jsme se vzali. Teď už náš vztah není tolik romantický, ale nikdy nezapomeneme na naše kouzelné erotické seznámení za parného dne.

Autor příspěvku: Nikol