S Evičkou na bazénu

Jako každý rok jsem společně se spolužáky trávil celé léto na městském bazénu. Chodili jsme tam partička kluků a holek, v té době nám bylo něco kolem patnácti let. Často jsme se na bazénu zdrželi až do večera, kdy tam už nebylo tolik lidí a my tak měli bazén skoro celý pro sebe. I ten den, kdy se to přihodilo, jsme strávili celý na koupališti.

Po asi 6 hodinách blbnutí a plavání jsem se chystal k odchodu.Všichni řekli, že tam ještě budou kromě Evy. Byla to moje dobrá kamarádka a vždy mi se vším pomáhala když jsem něco potřeboval. Evě už tenkrát bylo 16 let a byla moc krásná,štíhlá blondýnka s krásnými a poměrně velkými prsy. Šel jsem tedy do sprch s Evou, která mě doprovázela. Když jsme došli k pánským sprchám zjistili jsme,že jsou uzavřené z důvodu opravy. To mě moc nepotěšilo jelikož sprchu jsem docela potřeboval. Eva mi nabídla, ať se vysprchuji u nich ve sprchách že tam stejně nikdo není a asi dlouho i nebude a tak jsem tedy rychle vklouzl na dámské sprchy.

Naštěstí jsme opravdu byli s Evičkou sami. Eva si sundala vršek plavek a já se snažil nakouknout abych viděl ty její krásný prsa ale to se mi nepovedlo.Poté si sundala i zbytek plavek a já měl před očima její krásnou prdelku. Snažil jsem se ovládat aby se mi nepostavil. Eva zašla do sprchy a já se naštěstí ovládnul a neměl jsem mezi nohama hnedka stožár.Sundal jsem si plavky a najednou vykoukla Eva a zeptala se jestli chci půjčit sprcháč.Stál jsem tam nahý a jen jsem natáhl ruku po sprchovém gelu a zašel do sprchy.Byl jsem ve sprše asi minutku a slyšel jsem Evu jak se mě ptá jestli jsem už měl holku.Smutným hlasem jsem odpověděl že ne a doufal jsem že to byla první a poslední otázka v oblasti holek.Potom se mě ještě zeptala na další otázku na kterou mi bylo trapné odpovídat.Zeptala se jak často si to sám dělám.

Tato otázka mě zaskočila a byl jsem velmi překvapen že se zeptala na něco takového.Najednou jako by se vše zastavilo.Chvíli jsem mlčel a přemýšlel o nějaké vtipné odpovědi.Po chvilce jsme ale cítil ničí ruce na zádech jak mi sjíždějí až dolu na zadek.Chtěl jsem se otočit ale Eva mě zadržela a řekla ať se ničeho nebojím a uvolním se že mi teď bude moc hezky.Evě jsem naprosto důvěřoval a tak jsem se ani nehnul a čekal co se bude dít. Začala mi namydlenýma rukama přejíždět po zadku a prstem se dostala do oblasti análního otvoru.Trochu jsem se sebou cukl ale ona ihned řekla ať se nebojím a jsem v klidu a uvolněný.Penis se mi ihned postavil a já věděl,že takhle vzrušený jsem ještě nebyl.Eva se ke mě přitiskla a já na zádech cítil její krásná, pevná prsa.

Hrozně se mi to líbilo,poprvé jsem nahý se ženou a jen v tichosti doufám že z toho bude i něco víc.Vypadá to že moje přání se vyplnilo jelikož Eva s opět pořádně namydlenýma rukama nemířila k mému zadku ale teď jsem cítil její ruku,kterou mi podjela mezi nohama na svém pytli.Dráždila mě tam prstem a já sebou začal znovu cukat,To už však Eva nechala bez povšimnutí a mačkala moje koule.Pořádně je promasírovala a já si přál ať už se dotkne mého penisu.Moje přání bylo vyslyšeno. Cítil jsem její ručku na mém tvrdém a vzrušeném penisu.Pomalu mi ho začala honit.Nejdříve po něm jen lehce přejížděla prstem a potom mi stáhnula předkožku a celou dlaní mi ho začala honit.Začala jak už jsem říkal hezky pomalinku a po chvilce své tempo zrychlila a já už cítil že budu brzy stříkat.Eva mi začala jezdit prsty po žaludu a pěkně mi ho promasírovala a já začal stříkat.

Asi 2 nebo 3 dny předtím jsem nemasturboval což se mi vyplatilo protože o to byl výstřik větší a Eva jen dál honila mýho ptáka. Doufal jsem že dojde i k něčemu jinému ale jakmile jsem se vystříkal a voda spláchla všechnu mrdku,Eva beze slova odešla.

Za 3 dny se stavila ke mně domu a já ji s úsměvem pozval dál.Doufal jsem že začne mluvit o tom,co se stalo ve sprchách ale nejdříve o tom neřekla ani slovo.Jen mi řekla že se sem mají stavit kamarádi a že máme u mě počkat.Sedli jsme si tedy na gauč a já pustil televizi.Po malé chvilce mi zajela ruka do rozkroku a já se instinktivně nadzvedl.Eva mi sundala kalhoty a vzala si můj penis do své ručky a pomalu ho začala honit se slovy,že je zase na čase, aby mi vyprázdnila pytel.

Autor příspěvku: Nikol