S kamarádkou na dovolené

Jitka je mladá, dva roky vdaná, zatím bezdětná. Líbí se jí na Jadranu kam jezdila jako dítě s rodiči.Když jí bylo dvanáct let viděla na nudistické pláži vzrušeného muže. Byla zmatená. Jeho penis byl na její dětské vnímání příliš velký. Druhý den mluvila s maminkou a ptala se jí. Ano, někteří chlapi jsou obdaření více ale neboj, až budeš dospělá žena nemělo by ti dělat problém příjmout do sebe ani tak velký penis.. řekla jí matka a v jejících oči byl vzláštní lesk.
Jitčin manžel je podnikatel, který nemá čas na 14ti denní dovolenou, proto jela s kamarádkou sama. Věděly předem, že si obě chtějí užít a nebudou si konkurovat. Hned první večer, když šli po večeři na procházku k moři, oslovili je dva vysocí černovlasí sympaťáci s vysportovanou postavou. Pěkná figura…říká jeden,obě se začly smát a prohlížet si se zájmem exotické mládence. Poseděli společně u dobrého červeného vína v nedaleké restauraci. Večer byl krásný a oba muži zdvořilí. Na ráno si domluvili schůzku. Už se těšily, trochu byly zklamané, že je každý vzal někam jinam. Jitka jela s tím svým malou lodí do odlehlé ale nedaleké zátoky. Bylo tam krásně, ale bylo jasné, že je to tam připravené k sexu. Velká matrace s čistou dekou, láhev dobrého vína, vody a mísou plnou osvěžujicího ovoce.
Marko se okamžitě svlékl donaha, Jitka si ho prohlížela se zájmem,tak velký a tlustý penis ještě v sobě neměla. Trochu s otálením se také vysvlékla, byla si vědoma svých nedostatků jako malé prsa a široké boky. Lehla si k němu, jeho penis se začal rychle zvětšovat. Vzala jeho péro do pusy a začala sát a dráždit uzdičku, vrněl rozkoší. Po několika vteřinách jí také začal laskat v rozkroku. Její do široka roztažené nohy dávali znamení jejího vzrušení.

Lehl si na ní a pronikl do ní velmi rychle. Hekala, oči v sloup, pak ruku opřela o jeho ploché břicho aby se bráníla hlubokému pronikání jeho penisu do ní. Po chvíli si zvykla a nechala jej přirážet až na doraz. Hekala, naříkala protože něco takového ještě nezažila. Během pár minut prožila několik silných orgasmů. Doma to nikdy nezažila. Měnili polohy, ona nahoře, ze strany, zezadu a opět na něm. Zazvonil mu mobil. Přirážela jako divá a prožívala další vyvrcholení. Dal jí jemně na jevo
aby nebyla tak hlučná a nenasytná. Když dotelefonoval, opět se na ní vyšvihl. Nohama ho objala a maximálně mu umožnila pronikání jeho velkého ocasu do ní. Ona oči vsloup, vychutnávala si pocit pronikání velkého tvrdého péra do ní. Jemu se cosi nezdalo, přestl být soustředěný na soulož. Záhlédl, že se někdo nad nimi na ně dívá. Řekl ji to, ale ona se začla smát a byla z toho ještě víc celá odvázaná a razantně přirážela až po koule. Asi bude konec. Vyzval jí aby si sedla na kamenný výstupek ve tvaru židle, stoupl si k ní a začal si vehementně honit péro. Ona mu naznačila že by ráda vše dokončila svými ústy, ale on měl jiné představy. Vystříkal jí semeno na prsa a bříško. Okamžitě odchází smýt zbylou mrdku do moře. Ona seděla a dívala se, chtěla ochutnat jeho sperma a také mu to řekla. Nemám tak dlouhý jazyk abych tvé semeno slízala ze svých ňader, příště si tě podržím.

Při věčeři se obě kamarádky dobře bavily ale Šárka dopadla hůře a scháněla alespoň lubrikační gel. Chvílemi jsem myslela, že skončím na plastice, tak obrovský žalud musíš vidět a klidně si kluky prohodímě ať to taky zažiješ. „Jaké to asi bude zítra?“ Obě se smějí a jsou spokojené, přesně tak si dovolenou představovaly.

Autor příspěvku: Sabča