S patnáctiletým v trolejbusu

Rozhodla jsem se vás seznámit s mým nejerotičtějším zážitkem, který se mi opravdu stal. Bylo mi 27 a já byla ještě svobodná (teď jsem pro změnu rozvedená). V té době jsem pracovala až na druhém konci města a každý den jsem do zaměstnání dojížděla trolejbusem. Bylo horké léto a teploty se blížily ke čtyřicítce. Snad proto, i když to nebývá mým zvykem, jsem si nebrala spodní prádlo. Onoho dne jsem v práci skončila jako obvykle a šla čekat na místní linku trolejbusu. Letní šaty sahající mi po kolena vlály v lehkém vánku, který alespoň trošku zpříjemňoval jinak parný den. Jelikož byla firma, ve které jsem byla zaměstnána, blízko konečné stanice, nastoupila jsem mezi prvními. A jelikož v kanceláři stále sedím, tak se na cestě domů potřebuji narovnat a nikdy si nevyberu místo k sezení.

 Tentokrát jsem si to nasměrovala až na samý konec vozu a dívala se zadním oknem ven. O dvě zastávky dál začíná průmyslová zóna, trolejbus se začal plnit a za chvíli jsme byli namačkáni jako sardinky. A tu se to stalo. Najednou jsem cítila jak mě něco začíná tlačit na můj zadek. Trošku jsem pootočila hlavu a viděla jsem, že za mnou stojí nějaký mladík v tričku a kraťasech, kterého dav lidí natlačil přímo na mne a to takovým způsobem, že jeho rozkrok se dotýkal mého pozadí. Byl to pravděpodobně student a mohlo mu být patnáct, maximálně šestnáct let. Zkusila jsem se přitisknout co nejvíc k zadní stěně trolejbusu, ale nepomohlo to, protože tlak cestujících byl příliš silný a vzniklý prostor mezi mnou a mladíkem rychle zmizel. Znovu jsem na zadnici cítila tlak a boule mezi studentovýma nohama se rychle zvětšovala. Zanedlouho ho měl celého v pozoru a jeho nástroj se tlačil mezi mé půlky. Pocit, že jsem někoho vzrušila nebyl nepříjemný a v záchvatu napětí jsem se trošku rozkročila, lehce zavlnila v bocích a mírně jsem vyšpulila zadek. Jakoby na to čekal, protože po chvíli se na mne silně přitiskl a svou boulí mi začal silně tlačit do rozkroku. Bylo to docela příjemné a tak jsem mu docela vycházela vstříc. Asi po dvou minutách vzájemného vzrušování jsem ucítila na mé zadnici mladíkovu ruku. Nejprve mě hladil, ale za chvíli mi začal vyhrnovat mé šaty. Trošku jsem strnula. Panebože, co když to někdo uvidí? Vždyť kolem nás byl dav lidských těl.

Rozhlédla jsem se kolem sebe, ale všichni jakoby měli své vlastní problémy. To už jsem měla šaty vyhrnuté až nad zadek. V tom jsem si uvědomila, že vlastně nemám spodní prádlo. Ale co, řekla jsem si v duchu, vždyť jde jen o takové laškování. Jakmile mi vyhrnul šaty, jeho ruka pokračovala na mé přirození. Když zjistil, že nemám kalhotky, na zlomek sekundy se zastavil, ale po chvíli pokračoval. Nejprve mne začal hladit, ale po chvíli jsem ucítila jak do mne začíná pronikat prstem. Jezdil ve mně nahoru a dolů. Za okamžik ve mně měl již dva prsty a jeho vnikání získávalo na razanci. Už toho na mne bylo moc. Co kdyby nás někdo zpozoroval? Byl by to trapas. Pootočila jsem hlavu a zašeptala. „Tak to by stačilo. Už toho necháme.“ Mladík přestal a trošku se ode mne odtáhl, takže jsem už necítila ani tu jeho bouli v šortkách. Za okamžik se ale stalo něco neuvěřitelného. Naráz jsem na své zadnici ucítila velkou teplou věc! Panebože, vždyť to byl jeho penis. No to snad ne! Znovu jsem se otočila a už důrazněji mu zopakovala. „Už toho bylo dost!“ Jeho penis ale zůstal tam kde byl. Mladík začal pohybovat boky a já cítila jak jeho přirození masíruje mou zadeček a zabořuje se mezi mé půlky. Bylo opravdu veliké. Jeho nástroj mohl mít téměř dvacet pět centimetrů a byl tvrdý jako kámen. Trochu se pokrčil v kolenou a jeho penis se tak dostal až na mé přirození. Pořádně se na mne přitlačil. Měl ho tak dlouhého, že se jeho naběhlý žalud dotýkal mého ochlupení. Co teď? Přece nemůžu křičet, co by si lidi pomysleli, že jsem to nechala zajít tak daleko? Znovu jsem se chtěla otočit a něco mu říct, ale v tom se stalo něco neočekávaného. Znovu se na mne silně přitiskl a explodoval. Byl to šok! Musel být ohromě nadržený, protože semeno z něho neuvěřitelně tryskalo. První dva výstřiky zasáhly přední díl mých šatů, třetí a čtvrtý uvízl na ochlupení mého podbřišku. Dalších pět výstřiků pokrylo mé přirození a boky stehen. Ty závěrečné pak dopadly na podlahu vozu. Horko se mi rozlilo v rozkroku i na čele. Co mám dělat? Neviděl to někdo?

Trochu jsem začala panikařit, ale když jsem viděla, že spolucestující kolem nic nezaregistrovali, uklidnila jsem se. Nastal ale další problém. Domů mi zbývalo ještě patnáct minut jízdy a mladíkovo sperma mi začalo pozvolna stékat po stehnech dolů. Množství spermatu bylo opravdu enormní. Měla jsem docela dost mužů, ale takové množství ze sebe nevydal žádný. Celá má kundička byla umatlaná od chuchvalců spermatu, na které začala působit gravitace. Mladíkův penis mezitím ochabl, ale jeho semeno mi po vnitřní straně stehna steklo až na kotník a začalo odkapávat až na podlahu. Jakmile ze mne opadla panika, začala mne celá situace silně vzrušovat. Stačilo, aby se někdo z lidí kolem podíval dolů a musel by vidět bílé skvrny na podlaze. Celá vzrušená jsem přemýšlela, jak situaci vyřeším, až budu s lidmi na konečné vystupovat, když jsem znovu ucítila studentův penis na mé zadnici. Opět byl tvrdý jako kámen. Znovu se zhoupl v kolenou, aby se dostal mezi má stehna. Cítila jsem, jak svým žaludem roztírá semeno, které zůstalo na mém ochlupení. Tentokrát jsem již neprotestovala, užívala jsem si vzrušení a očekávala další výstřik. Po chvilce se ale zastavil u vchodu do mé pochvy, zničeho nic se znovu pokrčil v kolenou a narovnal a jeho spermatem pokrytý penis lehce vklouzl do mé dírky. V tu chvíli jsem byla již tak posedlá, že jsem ještě vyšpulila zadek.

Silně se na mne přitiskl a jeho přirození do mne zajelo téměř po kořen. K mému překvapení jen asi dvakrát lehce přirazil a zůstal ve mně zasunutý co nejvíc to šlo. Pak už se nehýbal. Tak jsme strávili asi deset minut. Nikoho z těch lidí ani nenapadlo, že by se vedle nich mohlo něco takového odehrávat. Stále byl silně vzrušený, protože jsem cítila, jak v té pětadvaceti cen­timetrové kládě, kterou jsem v sobě měla, tepe krev. A pak to na něj přišlo. Trochu přirazil, aby ho do mně dostal ještě hlouběji a už jsem cítila, jak na samé dno mé pochvy narážejí mohutné proudy teplého mladistvého semene. No ještě kdybych tak z toho otěhotněla, blesklo mi hlavou, ale to už jsem i já cítila přicházející orgasmus. Bylo to fantastické, nic podobného jsem později již nezažila. Jakmile se mladík vyprázdnil, vytáhl ho ze mě, vrátil mi šaty do původní polohy a o dvě zastávky později bez rozloučení vystoupil. Já ale řešila znovu praktický problém. Sperma bylo znovu takové množství, že mi začalo z pochvy vytékat a do konečné na nádraží zbývalo jen pár zastávek. Nic jsem u sebe neměla, rozhodla jsem se proto pro rázný krok. Nenápadně jsem si sáhla mezi nohy a bílé semeno ze stehen, které proudilo dolů jsem nabrala do dlaně a pod šaty jsem si jej rozetřela na břicho a prsa. Sperma ale vytékalo dál, a tak jsem se rozhodla radši vystoupit o zastávku dřív. Při vystupování jsem se snažila zakrýt bílou skvrnu, která byla zepředu mých šatů od prvních výstřiků a snad se mi to i podařilo. Jakmile jsem byla z trolejbusu venku neotáčela jsem se a bočními uličkami mířila domů. Naštěstí mě nikdo ze známých neviděl, jen ty skvrny na podlaze trolejbusu zůstaly.

Tak to je vše. Odhalila jsem vám své porno tajemství, snad vás to vzrušilo stejně jako tehdy mě. Mladíka jsem od té doby neviděla, ale kdo ví, možná že ano, vždyť já si ho ani pořádně nestihla prohlídnout a mé obavy z nechtěného těhotenství? Naštěstí se nenaplnily. Takže pokud máte podobný zážitek z dopravního prostředku (muži i ženy), ozvěte se mi a podělte se o vaše zkušenosti, zda vám to bylo příjemné či ne. Takže mladíku, pokud se poznáváš tak se ozvi (stalo se to na východní Moravě v 96)…

Autor příspěvku: Sabča