Sama v klučičích sprchách

Po půl hodinovém běhání za míčkem jsem se viděla ve srchách a už se nemohla dočkat, až ze sebe spláchnu všechen ten pot. Je mi 16 let a chodím na gympl, do druháku. V naší třídě je převaha holek, tři z nás se musely přidat ke klučičí polovině, aby se vyrovnal počet. Já a další holky jsme proto měly hodiny s klukama, což mi ani tak nevadilo. Jakmile skončil tělocvik, odešly zbylé dvě spolužačky domů a já chtěla zmizet v našich sprchách, jenže nápis „mimo provoz“ mi naznačil, že tady ze sebe špínu asi nesmyju. Rozhodla jsem se, že se osprchuju v klučičích sprchách, kluci si ještě v tělocvičně hráli s míčkem a já si myslela, že to stihnu.

Vzala jsem si gel a ručník, přehodila ho přes věšák a začala jsem se sprchovat v prostřední sprše . Sprchy naproti mně se začly brzo zaplňovat, jelikož jsem byla vážně hodně unavená, zpocená a celá červená kašlala jsem na to nakolik mě vidí, proudy vody mi stékaly z mých dlouhých vlasů, prýštily mi do obličeje a já se oddávala pocitům uvolnění.Začala jsem si tělo mydlit gelem, krk, prsa, bříško a následně i broskvičku, kterou si zásadně před každým tělocvikem holím, aby si mezi sebou nemohli šuškat, že o sebe nepečuju. Gel jsem ze sebe začala smývat, a nakonec jsem si proud vody namířila do rozkroku. I přesto že byla voda vlažná, v klíně se mi udělalo blaho po tom co prudký proud vody zasáhl můj poštěváček a z úst mi unikly tiché slastné steny. Při svém zaujetí sama sebou jsem nějak pozapomněla na čas a docela jsem se divila, že ve sprše už jsem sama. Osušila jsem se tedy a šla do šatny, abych se mohla převléknout.

Odešla jsem ke svým věcem v rohu a nijak si nevšímala dalších dvou spolužáků, kteří ještě stáli zabalení v ručnících a o čemsi se bavili.Osušku jsem měla kolem sebe jen narychlo omotanou, a jak jsem se skláněla pro kalhotky, zradila mne a spadla k zemi. V předklonu se oběma klukům vyskytl pohled na moji buchtičku i zadeček. Oba strnuli a upřeně hleděli na mě, jak jsem se před němi rozevřela v celé nádheře mých nejtajnějších míst.S lehkou červení ve tvářích jsem osušku opět zvedla, sebrala prádlo a šla se radši převléknout do koupelny.

Jenom jsem vešla, zavřela dveře a otočila se k nim zády, v tu ránu se otevřely znovu a v nich oba spolužáci, jeden nahý, druhý kousek za ním s ručníkem kolem pasu.Leknutím se mi nedostávalo slova, nakonec jsem jen vykoktala něco ve stylu „Vypadněte“ Ale asi to neznělo moc přesvědčivě, sice jeden z nich odešel a zamkl koupelnu zvenku, ale druhý tam se mnou zůstal.Nějak se mi nedostávalo slov a tělo zůstalo strnulé, jen jsem se na něj vyděšeně dívala.

Využil chvíle leknutí a začal se ke mně přibližovat. Než jsem se vzpamatovala byl u mne a já neměla kam utéci.Koupelna byla zamknutá, za mnou jenom řádka sprch. Zacouvala jsem až do toho nejzazšího koutku, kde mě přitiskl ke zdi.Osuška opět spadla k zemi, kde už zůstala ležet. Byla jsem zády opřená o studené bílé kachličky, vzhlížela k němu vzhůru, v obličeji se mi snad zračil strach, snad překvapení, ale určitě v ní bylo vidět vzrušení.Jeho výraz mluvil jasně – byl nadržený a chtěl to. Až překvapivě něžně mě popadl za prsa a začal je laskat a druhou rukou mi přidržel obličej a začal mne líbat.Zlehka mne kousal do rtů, kroužil jazykem po rtech a následně putoval níž až k mému prsu jež stále leželo v jeho dlani.

Ačkoli mi hlavou lítaly myšlenky jedna za druhou, odpor mne čím dál více opouštěl a já se poddávala jeho dotekům. Zachvíli jsem nekontrolovatelně vzdychala, položená ve sprše, s nohama daleko od sebe na kraji sprchového koutu.On mne stále přidržoval, asi si nebyl jist zda se nebudu bránit.To bylo to poslední na co jsem myslela.Po chvíli jeho laskání mne opatrně přitikl na svůj obličej a jazykem se do mne vnořil.Chtivě sál poštěváček, jednou rukou přidržoval a druhou začal pomalu rejdit v kundičce. Nejdřív opatrně jen na okraji, pak stále hlouběji, až se mi dělaly před očima mžitky a nahlas jsem vzdychala.

„Víc.Prosím…“ Neotálel dlouho, vzrušený byl už když mě viděl odhalenou v šatně.Přesunuli jsme se na zem kde do mne mezi malými kapkami a loužemi vody proniknuů. Celou tu dobu se mi díval do očí a nanejvýš si to, stejně jako já, užíval.Místností se rozléhaly hlasité vzdechy a steny nás obou, mísené s dutými údery kapek vody, s několikanásobnou rezonancí odrážející se o zdi.Po chvíli jsme změnili polohu a do té chvíle úžasný sex plný opatrnosti a něhy se zvrhnul v naprosto neřízené šukání.Nabodával mne na sebe a já mu v naprosto sehraném rytmu přirážela a vyrážela ze sebe steny tak hlasité, že to muselo být slyšet i na chodbách tiché školy.

Nohy se mi podlamovaly, ruce nechtěly držet a já měla pocit že se mne zmocnilo šílenství.Cítila jsem zacukání v kundě následované jeho výstřikem do mne.Orgasmus jsem měla těsně po něm a oba jsme se zbroceni potem zhroutili na zem, kde jsme zprudka oddychovali neschopni pohybu.Po chvíli jsem registrovala ještě nějaký zvuk.
Jeho spolužák který nás předtím zamkul stál náhle nade mnou a honil si. Asi se předtím kochal pohledem na naši mrdačku a teď už byl dosahoval vrcholu.Pár sekund nato se z něj vystříknul proud semene který pokropil celou mne i mého oddechujícího partnera jelikož jsme oba stále leželi na zemi.

Moje okamžiky slasti už opadly a tak jsem neváhala a začla z něj slizovat semeno jeho spolužáka, který zase využil příležitosti, klekl mezi mé roztažené nohy a sál a olizoval mrdku z mého těla. Když jsme dokončili naši orální očistu společně jsme si vlezli do jedné sprchy, abychom se umyli pořádně.Po chvíli už jim zase oběma stáli tak jsem byla proti své vůli donucena si kleknout a oba je na střídačku kouřit. Vrcholu už nedosáhli, ale opláceli mi znovu nabytou nadrženost prstěním a kousáním do bradavek.

Po půlhodině ve sprše jsme se všichni tři osušili, oblékli a kluci šli chviličku přede mnou, beze slova. Akorát můj prznitel se ještě otočil s pohledem ve kterém se zračil příslib dalších dní….Ale o tom třeba zase až příště.

Autor příspěvku: Nikol