Sami dva ve zkušebně

Každý čtvrtek zkoušíme s naší kapelou ve zkušebně. Ten večer už jsme pomalu končili, ještě jsme zkoušeli poslední písničku, kterou jsi složil. Byl to duet s textem, který chytal za srdce. Prostě nádhera. Jen já ještě netušila, že ta slova patří mě. Zkouška proběhla dobře a kluci se začali sbírat k odchodu. Najednou to ve zkušebně utichlo.

Zůstala jsem už jen já a ty. Zbytek kapely už odešel domů a my ještě pořád děláme na té písničce. Jak jinak, je o lásce. Už nám to spolu celkem ladí a tak pro dnešek končíme.Vypínáš aparaturu a společně přikrýváme repráky, aby se na ně přes týden neprášilo. Jedna plachta, potom druhá, a pak třetí. Pak už jen rychlé ahoj na rozloučenou a ještě pusu na tvář …jako vždycky. Ta pusa, co měla být jen příslibem toho, že za týden se zase uvidíme změnila vše, co se ten večer mělo stát.

Trochu jsi sebou cukl a já tě místo na tvář políbila na ústa. Usmála jsem se a nakročila jsem si k odchodu. Ale tvoje ruce mě zastavily. Jednou rukou si mě chytl za paži a druhou rukou sis mě přitáhl blíž. Tvoje rty na nic nečekaly a začaly mě líbat. Velmi prudce, nepřipouštěly odpor. Nezmohla jsem se vůbec na nic.Byla jsem tak zaskočená tvým jednáním, že jsem jen tak stála a čekala, až povolíš své sevření. Zvláštní, ale až teď jsem si uvědomila, že krásně voníš. Nikdy předtím jsem si toho nevšimla. Povolila jsem své rty a dovolila ti, aby si směl svým jazykem prozkoumat celá má ústa a aby si naše jazyky mohly vyměnit pár doteků.

Začal si mě pomalu svlékat. Vyhrnul si mi tričko a líbajíc mé bradavky přes krajku podprsenky si mi ho svlékal přes hlavu. Pomohla jsem ti zvednutím rukou a vracejíc je zpět k tělu jsem tě pohladila po vlasech. Asi to bylo pro tebe znamení, že se mi to líbí, protože si mi rozepnul podprsenku a začal mě líbat na holou kůži. Hladil si mě po zádech, přes kalhoty po zadečku. Sklonila jsem se a i já tobě svlékla tričko. Tvé oči mi zcela zřetelně prozradily, jak moc mě chceš, jak velkou máš na mě chuť. Stále na kolenou si mi rozepnul kalhoty a pomalinku si mi je svlékal. Líbal si mě přes kalhotky a stále se věnoval hlazení mému zadečku. Stoupl sis a otočil mě k sobě zády.Slyšela jsem zip tvých kalhot a pak jsem jen cítila, jak se mi svou chloubou třeš o kalhotky, zatímco si jednou rukou hladil má prsa a druhou dráždil přes krajku naběhnutý poštěváček.

Cítila jsem, jak mám kalhotky úplně mokré svým vzrušením a chtěla jsem, aby sis mě už konečně vzal.Aby se moje a tvoje vzrušení spojilo v jedno. Stáhla jsem si kalhotky ke kotníkům a malinko se předklonila.Chtěla sem ti ulehčit cestu do mého nitra. Nemusela jsem tě moc pobízet. Velmi šikovně si zatlačil na mou kundičku a pronikl do mě. Velmi rytmicky si pronikal stále hlouběji a hlouběji, zatímco jednou rukou si dráždil můj poštěváček. Asi podle mým vzdechů si poznal, že má vzrůstající rozkoš velmi rychle spěje kamsi, odkud už není návratu. Ještě párkrát ses do mě tvrdě ponořil a pak nic. Nechal si mě prázdnou jen se svou rukou na mém poštěváčku. ,,Strč mi ho tam, prosím.,, Nic víc jsem nestačila říct. Vzal sis mou prosbu po svém a zatlačil tam, kde dosud ještě nikdy nikdo nebyl. Ten tlak se nedal vydržet. Strašně to bolelo.  Ale to už si vyplňoval celý můj zadeček. Ta bolest byla příšerná. Ale jen chvilinku, zvláštní. S každým tvým dalším vniknutím se ta bolest měnila ve slast. Začala sem ti sama vycházet vstříc. Tvá ruka na mém poštěváčku nezahálela a mé vzrušení opět nabíralo na intenzitě. Ještě párkrát si do mě proniknul a mým tělem projela vlna rozkoše, až se mi podlomila kolena. Zůstala jsem klečet na zemi a ty si nepřestával šukat můj zadeček. Z ničeho nic mě opět přepadla vlna orgasmu a hned po ní další. Bylo to úžasné. Ale to i ty si naposledy přirazil a já cítila tvé stahy. Cítila jsem je tam, co nikdy předtím.

Už je to týden, co si připravil o panenství i můj zadeček. Stojíme vedle sebe, ty kytaru v ruce, já mikrofon a zbytek kluků je za námi. Snažíme se odzpívat náš nový duet. Jen já a ty víme, o čem ta slova vlastně jsou.

Autor příspěvku: Nikol