Sex na chatě s dívkou ze zastávky

Rozhodl jsem se jet na chatu, abych si odpočl od kanceláře.

Již skoro před cílem mne chytil liják, a proto jsem rychle zajel pod přístřešek autobusové zastávky, abych zbytečně nepromokl. Postavil jsem motocykl a překvapilo mě kýchnutí z tmavého kouta. Ohlédl jsem se a uviděl tam dívku v jakémsi pytlovém oděvu, zmáčenou a třesoucí se zimou. Sundal jsem přikrývku, kterou jsem měl na sedadle pod sebou a přehodil ji přes ni. Vděčně se na mne podívala a tíknula cosi jako díky. Když déšť přešel, poprosila mě, zda by nemohla jet kousek semnou. Co by ne, ale jen kousek, protože dál nejedu.

Když jsem zastavil na stanici autobusu před chalupu, viděl jsem, že je s ní zle. Měla asi horečku a bylo jí špatně. Bleskově jsem zajel na dvůr. Sejmu jsem ji z motorky a odnesl dovnitř. V pokoji bylo vše rozházené, protože jsem natíral podlahu, a tak jsem jí zanesl do kuchyně. Rozhodil jsem jedinou postel, která tam byla, a svlékl jsem z jejího bezvládného těla špinavé šaty. Pod nimi měla jen potrhané kalhotky a ty jsem serval také. Potom jsem ji zabalil do osušky a přikryl.

Stačil jsem ještě rozjet kamna, uvařit silný čaj, který jsem do ní vlil spolu se dvěma aspiriny. Klepala se v třasu a hodnou chvíli trvalo, než se její dech zklidnil a přestala se třást zimou. Nastartoval jsem znovu strojovnu a zajel pro nějaké další prášky. Přitom jsem jí koupil nějaké prádélko a botky. V duchu jsem si říkal, že jsem pitomec, ale bylo mi jí líto. Připadala mi jako ptáček vypadlý z hnízda a zdálo se mi, že jsem před ní naprosto bezpečný, protože…. No zkrátka vůbec se mi nezdálo, že to byla nějaká krasavice.

V noci jsem ji musel ještě několikrát přebalit. Až konečně k ránu pokojně usnula a já také na lavici u kamen. Ještě jsem si uvědomil, že je to vlastně docela hezká holka. Měla prsa tak akorát k její postavě, pěkně oblé boky.

Ráno mě probudila vůně kávy. V kamnech hučel oheň a dívenka v mém tričku s ručníkem kolem pasu chystala jídlo. Rozčílil jsem se, aby se okamžitě pakovala do postele, aby nedostala zápal plic. Znovu jsem jí přikryl a dodělal jídlo. Dal jsem jí oblečení, které jsem jí koupil. Tak nějak cudně, ale bez váhání se svlékla a vklouzla do kalhotek a trička, které jsem jí koupil, a vlezla zpátky do postele.

Řekla mi, že se jmenuje Františka. Což mi přišlo legrační, protože já se jmenuji František. Potom mi krátce pověděla o tom, co se jí stalo. Začala chodit s klukem a pozval ji na chatu. Řekla přímo, že chtěla jít a byla si vědoma toho, že se s ním vyspí. Ale ve skutečnosti byl na chatě mejdan končící hromadnou šoustačkou každý s každým.

To ale nechtěla, a tak jí ten její milý sprostě vynadal a klidně hleděl na to, jak se ji druhý kluk pokouší znásilnit. Podařilo se jí utéct a stačila si vzít jen igelitku s doklady a základními věcmi. Její batoh a oblečení, všechno zůstalo tam, a pak potkala mě. Dověděl jsem se i to, že začala studovat medicínu. Znovu jsem jí připomenul její zdraví a odjel jsem nakoupit do města. Přitom jsem zajel k oné chatě, kde se jí to stalo. Dvěma hošíkům jsem naboural ciferníky, třetího jsem nakopal tak, že si ještě týden bude chladit naběhlé koule.

Dvě dívenky, které na mne řvaly slova poněkud hrubšího obsahu jsem hodil do rybníka, a ta třetí mi konečně podala Františky zavazadlo. Potom jsem ještě nakoupil a jel domů. V chalupě jsem konečně urovnal a dodělal obývací pokoj a pak uvařil oběd. Odpoledne už bylo Františce lépe a chtěla odejít. To jsem nedovolil a prohlásil, že až to bude vhodné, odvezu ji domů.

Po večeři jsme oba seděli v teplé kuchyni a slova mezi námi začala váznout. Konečně jsem jí popřál dobrou noc a chtěl jsem odejít spát vedle. To nepřipustila a řekla, že v tom pachu laků a lepidel přece nebudu spát. Potom, červenajíc se ve tváři mi řekla, že postel je přeci dost velká pro oba. Nevěděl jsem, co ji na to mám odpovědět a vypadal jsem asi dost hloupě. Naznačil jsem jí, že se obávám toho, že bych jí asi moc vyspat nenechal a mohl bych začít třeba i otravovat a…

Ona se zvedla od stolu, postavila se přede mne a přitiskla mi svoji hlavu na prsa a řekla, že chce, abych se choval jako pravý gentleman, že moc dobře ví, že jsem něžný a citlivý člověk. Bože to se nedalo vydržet! Stáhnul jsem jí tričko a začal laskat a líbat její nádherná prsa. Vrněla slastí a bradavky jí ztvrdly. Hladil jsem její prdelku a přes kalhotky jsem vycítil všechny obliny. Péro mi stálo jako kolík a cítil jsem nával vzrušení i nepoznané něhy. Pomalu jsem jí stáhnul kalhotky a potom jsem jí položil na postel.

Prosila mě, abych na ní byl hodný, protože ještě nikdy neměla sex. Bože, ona byla panna! To mě rozněžnilo ještě více. Dlouho jsem ji líbal a potom jsem jí teprve roztáhnul nohy. Dívala se na mého ptáka s rozšířenýma očima, ale mlčela a nebránila se. Měl jsem totiž dost velký žalud, který byl spíš jako klobouk houby nasazený na mém ocasu.

Pomalu jsem rukou projel její vlhké pysky a nasadil ptáka. Jemně jsem jej tlačil dovnitř. Kladla jenom trochu odpor a potom jsem již plynule projel až na konec kundičky. Pokračoval jsem pomalými a krátkými tahy. Cítil jsem, že naše vlhkosti už hodně promáčely kundu a proto jsem poněkud zrychlil. Začala nejdříve pomalu a potom čím dál prudčeji přirážet a vrtět zadečkem. Potom už jen sténala slastí, tekly jí slzy, vyrážela neartikulované zvuky a jela z orgasmu do orgasmu. To jsem už nevydržel ani já a pustil jsem svou šťávu do ní celým proudem.

Chvíli po tom jsme již odpočívali vedle sebe a najednou si začala hrát s mým ptákem. Chválila mi ho, že je moc pěkný a dala mu jméno Fénix. Já na to, víš co miláčku? Ty máš takové pěkné zlatavé chloupky kolem kundičky, tak jí budu říkat Zlatovláska. Neodpověděla, ale prudce mě políbila a přitiskla se ke mně. Tvrdnoucí Fénix tedy znovu vstal z popela a vnořil se, tentokrát velmi prudce do hlubin Zlatovlásky. Nakonec jsme usnuli. Já s rukou v jejím rozkroku a ona pevně držela mého Fénixe.

Zůstala u mě. Pomáhala mi s pracemi na chalupě a pilně jsme umožňovali setkání ptáka Fénixe s princeznou Zlatovláskou. Františka se velmi rozjela a velice ráda a rozkošnicky přijímala všechny novosti. S chutí mi ho kouřila a nechala si svou Zlatovlásku několikrát vylízat. Nebránila se ani nastavit mi zadní dírku a ochotně se nechala svést k čemukoli. Šli jsme ze vzrušení do vzrušení a nemohli jsme se často od sebe odtrhnout. Dokázali jsme se dokonale umilovat tak, že jsme oba skoro upadli do mdlob.

Ale vše bohužel končí a tak jsem jednoho dne zamknul chalupu, uvázal naše zavazadla na harleye a odvážel jsem nás domů. Než jsme nasedli, tak mě ovšem rychle zatáhla za stodolu a beze slova si spustila kalhoty. Vysvobodil jsem rychle Fénixe, nadzvedl jí trochu nožku a pěkně jsme si to ještě rozdali. Odvezl jsem jí domů, aby si mohla vzít své věci a pak již jela se mnou k nám. Nemůžeme si pomoct, ale vždy a každodenně musíme nejméně třikrát pustit Fénixe na Zlatovlásku.

Autor příspěvku: Nikol