Sex s nymfomankou

Miluju sex. Na tom by nebylo nic špatného, většina lidí přece miluje sex. Ale já bez něho nemůžu být. Potřebuji ho každý den, klidně i několikrát. Jsem schopna udělat se i šestkrát za den, když mám chuť, tak i víckrát. Neříkám, že sám se sebou to není dobré, ale přeci jen – sex s někým, kdo vám může pořádně vyplnit otvory, to je o něčem úplně jiném…

Na autobusovém nádraží jsem se potkala s mým nejlepším kamarádem tak jako vždycky.Máme k sobě velmi velké sympatie a jsme tu jeden pro druhého, ale nechodíme spolu. Čekal se mnou na autobus jako každé ráno, když jdeme do školy. Ale já umírala touhou po něm. V hlavě jsme měla spoustu myšlenek jak se sním líbám a on se dotýká mého nahého roztouženého a vzrušeného těla. A tak jsem začala dělat očka a cukrbliky. Dávala jsme mu náznaky že po něm toužím a že ho chci teď hned! A pak jsem se na něj podívala a řekla mu : „Chci tě teď hned teď“ jen se mu oči zableskly a tělem mu prošlo velké vzrušení tak jako u mě. Všimla jsem si, jak se jeho poklopec mírně nadzvedl. Moc dobře jsem ale věděla, jak je obdařený. A až se mu postaví, nebudu jediná na této zastávce, kdo si toho všimne. Jen z něj vypadlo : „ a kde?“ jen jsem se usmála a řekla : „ u nás ve sklepě“ oči se mu rozzářily ještě víc. Moc dobře to místo zná. Ještě chvíli váhal a vymýšlel jakou omluvenku do školy, protože jsme ho chtěla mít celý den jen pro sebe ve víru vášně. A jeho myšlenka že se mnou prošuká celý den ho velmi vzrušovala. Ještě jsme byli rychle zařídit razítko a pak rychle k nám. Na nic jsme nečekali, mě už začala svrbět a cítila jsem, jak mi vlhnou kalhotky. Tak moc jsem ho chtěla, už jsem se nemohla dočkat, až mi ho tam strčí pěkně až po kořen! Odemkli jsme sklep a vlezly dovnitř a zavřeli. Dali jsme na zem velkou krabici od skříně a na to spacák.

Nevině na mě koukal a já cítila jak se celý chvěje a touží po mě. Bylo to i vidět Začal se mě velmi něžně dotýkat rukama kolem pasu a přejížděl nahoru a dolu tak něžně, že jsem měla mráz na zádech je ho něžné rty mě začaly líbat a mě se sevřel žaludek. Připadala jsme se jako malá holčička před prvním sexem. Každý jeho dotek si jakoby promýšlel, ale přitom mu to šlo rovnou od srdce, děla to co jeho srdce chtělo a jeho velký chtíč ho popoháněl. V téhle chvíli jsem byla jen jeho a úplně celá a tak si to vychutnával. Chtěla jsem víc a víc. Byla jsem hladová. Rozmazloval si mě a pomalinku si mě svlékal a já jeho. Neustále jsme se líbali a dotýkali se. Jazyky jsme hráli hru, kterou jsme vnímali jen my dva. A že on umí sakra dobře líbat!

Naše těla vzplanula touhou po sobě. Začala jsem se lehce prohýbat a rukou jsme mu sjela na bříško a vytáhla drápky to má moc rád vím jak ho to rajcuje. Pak jsem mu sjela do boxerek a začala jsem si sním hrát. Měl už na boxerkách malé flíčky jak byl vzrušený a já měla úplnou povodeň. Při každém doteku jsem vlhla víc a víc. Lehce jsem sjížděla po špičce prsty a pak jsem lehce chytla a jen začala honit špičku. Pak jsme stiskla víc a až pěkně dolů ke kořenu. Stále mě líbal a rukou mi dráždil tu mou lasturku. jeho něžnost mě zabíjela! jedním prstem mi dráždil poštěváček a ostatníma přejížděl. Druhou rukou mě lehce hladil po zádech a po mých křivkách. Pak jsem si lehla na záda a on do mě v nikl tak pomalinku a s lehkostí vychutnal si první zásun. Jen jsem vzdechla do ozvěny sklepa. Začal lehce přirážet a neustále mě líbal jeho tělo bylo s jednoceno s mým. Bylo to něco nádherného srdce mi bušilo tak divoce. Jen jsem sladce vzdychala a on vzdychal do ouška mě.

Líbal mě a já se slastně zarývala nehty do jeho kůže. Jen obratem přirazil a dával mi najevo, že se mu tu líbilo něžně jsem ho kousala do spodního rtu a do krčku. Pak jsme se vyměnili a já si rajtovala nahoře. Bylo to nádherný jen se pode mnou slastí prohýbal a vzdychal tak nádherně. Začala jsem víc a víc přirážet. Pěkně lehce na špičce a pak tvrdě dosednout a pak znova a znova a znova. Cítila jsem že už je blízko k vyvrcholení tak jako já, ale já ještě zpomalila abych si ho sladce vychutnala. Chytil mě pevně za zadeček a ve vzdychu zašeptal tiše klekni si. A tak jsem si klekla a se vzrušením čekala až zasune. Pěkně mě chytil za boky a pěkně jemně mi ho tam dal. Začal něžně přirážet jeho ruce si hrály s mým tělem. Něžně přejížděl po páteři a po prsou jen jsem se mu prohýbala jako kočka. Byla jsem jako jeho malá čičinka s kterou si hraje.pak začal tvrdě přirážet jen jsme vzdychala : „ano ještě, udělej mi to prosím“ !! Jen vzdychal a chtěl mě víc a víc jen jsem slyšela jeho sladký: „ ano jo jo jo“ ! Oba jsme chtěli dosáhnout společného vyvrcholení. Pral to do mě tak tvrdě a pak to přišlo bylo to tak nádherný takhle mě nikdo dlouho nevyřídil.jen mě objal a nechal doznívat tu slast a já cítila to teplo které se pouštěl do mě jeho tep srdce. Nechala jsem ho pár minut vydechnout a pak jsem nasedla znova a jela a pořádně ho šukala. Tvrdě, jak to mám ráda. On ví co mám ráda dokáže mi během pár vteřin doslova vyšukat mozek z hlavy.

Po druhém kole jsme oba padli vyčerpáním a musela jsem ho už pustit domu. Večer jsem dostala opět hlad a tak jsme si to pěkně udělali po telefonu. Moje touhy jsou neukojitelné. A mým snem je prošukat celý týden, pokud možno tak sním protože tenhle kluk je takový nabíječ ,že to není ani možný chtěla bych tu jeho nabíječku neustále cítit mezi svými vlhkými pysky. Moje vlhká mušlička po něm touží, jen si na něco vzpomenu, tak mi v ní začne cukat. Nebo jeho hbitý jazyk aby si hrál s mým poštěváčkem a vychutnával si mě do poslední kapičky. Moje sladké šťávy! Jsem nymfomanka a nestydím se za to ikdyž hodně lidí mě odsuzuje za to, že jsem jen kurva. Ale to je sakra rozdíl!! Sex sním je nezapomenutelný a jedinečný pokaždé je to originální . Dá do toho cit, vášeň, touhu a hlavně srdce. Když mě líbá a něžně se mě dotýká celá se chvěju po celým těle v břiše mám motýly a mohla bych to dělat věčně pak mě začne pomalu svlékat a to je prostě dokonalý. Nespěchá pěkně pomaloučku po lehoučku pěkně si to vychutnat a procítit. Jen myšlenka na to mě celá žhaví a vlhnu! Mrdáme spolu docela často, zpravidla ve sklepě na spacáku místo školy. Dokáže ukojit moje vášně, i když chci šukat třeba třikrát za sebou. A chci pořád víc a víc!

Autor příspěvku: Nikol