Sex s učitelem angličtiny v kumbálu

Čekal jsem na svého učitele dějepisu v kumbále u školníka a doufal jsem, že nepřijde někdo, kdo by mohl naše touhy překazit.

Všichni se shromáždili ve velké aule kvůli zápasu završujícímu basketballovou sezónu. A plán se spoléhal jen na školního ducha všech studentů a učitelů, na to, že hra školu pohltí a nikoho nenapadne se osaměle toulat po prostorách školy.

Byl to bláznivý plán, ale bylo to všechno, co jsme měli a vyhlídek na jiné možnosti, jak se setkat, bylo pramálo. Tak jsem prostě jen čekal a doufal, že se nic neposere. Že až se dveře rozrazí a osvítí mě světla zvenčí, nebude v nich stát školník s mopem v ruce a nebude na mě zírat a ptát se, proč mám v ruce kondom a tvářím se jako po vraždě.

Když jsem se deptal těmito představami a nejhoršími možnými scénáři, které by se mohly stát, uslyšel jsem spěšné kroky. Ten někdo mířil mým směrem, kroky se přibližovaly, až se nakonec chůze zastavila a původce těch zvuků si nervózně odkašlal. Poznal jsem ten hlas a trochu se mi ulevilo.

Dveře se tiše otevřely a do kumbálu se vedral úzký pruh světla. Uviděl jsem velké modré oko plné strachu a vzrušení, jak mě pozoruje. Následovala stejná úleva, kterou jsem pocítil já před okamžikem. Postava vplula dovnitř a neslyšně za sebou zavřela. Opravdu se to děje. Stáli jsme tam v přítmí sami, dva muži, natěšění a zároveň najednou oba v rozpacích. Byla mezi námi zvláštní mezera. Trapné ticho se rozhlodl prolomit on.

„Je to zvrácené.“ zašeptal a přerývaně u toho dýchal.

„Jo, to se mi honí hlavou celou dobu.“ přitakal jsem.

„Víš, není to jenom o tom, že jsme oba gayové. Jsi můj student. Učím tě angličtinu už tři roky… tohle prostě nejde. Nemůžu.“ řekl a odvrátil ode mě pohled. Jako by slova z jeho úst vypouštěl někdo jiný, protože tělem se ke mně nakláněl. Přitahovali jsme se vzájemně už tak dlouho a teď chtěl všechen ten risk jen tak zahodit.

„Po všechny ty roky jsem tě chtěl.“ vyhrkl jsem splašeně. Příliš jsem se bál toho, že teď odejde. Přistoupil jsem o krok blíž a dotkl se dlaní jeho hrudníku, který se vzdouval pod rychlými nádechy a výdechy. Druhou rukou jsem ho chytl za bradu a přinutil ho mi opět věnovat pohled. Ne, nemohl se dál bránit. Chytil mou tvář do dlaní a konečně mě políbil.

Představoval jsem si to tisickrát, když se procházel po třídě a vykládal hlubokým hlasem látku. Hltal jsem každé jeho slovo. Věděl jsem, že je gay. Záviděl jsem mu. Já měl tehdy po boku v lavici Stacey, hysterickou přítelkyni, zástěrku mojí orientace a děsil jsem se každého večera s ní, kdy by mohlo dojít k sexu.

O tomhle momentu jsem snil. A teď se to prostě stalo. Opakoval jsem jeho polibky s vervou a svobodně jako kompenzaci toho, jak vehementně jsem se těm pocitům roky bránil. Přejížděl jsem prsty po jeho hustých vousech a zarýval je do mírně prošedivělých vlasů. Konečně jsem to byl já a věděl jsem, kým jsem. Bez ostychu jsem mu začal rozepínat košili a obnažovat rozložitou hruď. Následoval mě a přetáhl mi přes hlavu tričko. Oblečení létalo vzduchem po všech koutech místnosti, až jsme byli téměř nazí.

Prohlížel jsem si tělo, které mi bylo tak podobné a tolik mě vzrušovalo. Kůži měl trochu bledší, než já, zato postavu, která vůbec neodpovídala stereotypu o učitelích angličtiny. Chtěl jsem se ho dotýkat víc. Sjížděl jsem rukou k jeho mužství a když jsem prsty poprvé jemně zavadil o ten ztopořený penis, projel mnou záchvěv touhy.

Nevím, co mě najednou napadlo, ale poklekl jsem a moje rty ten skvost pojaly mezi sebe. Vzrušovala mě jeho vůně, steny slasti, které přicházely shora z jeho úst, slaná chuť oroseného žaludu, velkého a růžového…. Sál jsem jako divý a přitom jsem dlaní třel své vlastní nádobíčko. Můj učitel se mi plně oddával a po několika minutách mě vytáhl na nohy.

„Opři se o tu skříň.“ požádal mě zastřeným hlasem. Byl zcela ztracený. Věděl jsem, co bude následovat. Podal jsem mu kondom a otočil se k němu zády. Opřel jsem se o rám skříňě a slyšel trhání obalu a natahování gumy. Potom mi položil velké teplé dlaně na záda a nehty přejel po páteři. Měl jsem husí kůži, když jsem jeho úd ucítil mezi hýžděmi. Párkrát mi jemně přejel po análu. Pohyby jsem mu vycházel vstříc. Přitvrdil a špičkou mi zajel přímo do díry. Vyjekl jsem bolestí, bylo to poprvé. Pták mi ale ještě víc ztvrdnul.
„Ticho.“ sykl na mě a zacpal mi ústa rukou.

A pak mě pažemi pevně objal kolem pasu a celý se na mě přitisknul pánví, zajel do mě až po kořen, cítil jsem jeho varlata na pozadí a hrozně mě to vzrušovalo. V análu mi pulzovala bolest, zároveň jsem byl až orgasticky posedlý myšlenkou, že mě ten velký žilnatý penis celého zaplňuje. Chvilku jsme setrvali beze hnutí a já vstřebával bolest.

Moje odpaněná díra ofenzivně pulzovala kolem tvrdého péra mého prznitele. Pošeptal mi, že to asi dlouho nevydrží, byl moc vzrušený. Potom se jeho pánev opět rozpohybovala a po několika neménně bolestivých přírazech jsem si na pocit zvykl a chtěl jsem víc. Vzrušovalo mě, že mě píchá a naše vzdechy se doplňovaly.

Když mě uchopil za penis a začal přejíždět po celé jeho délce, zatímco mě nepřestával šukat, bylo to na mě příliš a orosil jsem jeho dlaň velkou dávkou semene. On na sebe nenechal dlouho čekat, po několika vteřinách jsem uvnitř sebe ucítil teplou tekutinu. S hrdelním zvukem ze mě vyklouzl a přitiskl mi rty na potem orosený týl.

Když jsme se oblékli, upravil si rozcuchaný účes, věnoval mi zvláštní pohled, v němž se mísilo selhání, lítost a odevzdanost. Poručil mi, abych vyšel deset minut po něm. Potom odešel. Vstřebával jsem ten zážitek a přemýšlel, jak to, co se právě stalo, změní náš vztah ve třídě.

Co se bude dít zítra, až se uvidíme na hodině? Jak zvládnu předstírat? Neměl jsem čas si na tyto otázky odpovědět. Na chodbách se začal ozývat hluk vzdáleného davu a blížil se. Nazul jsem si tenisky a kapesníky se otírajíc od potu a soli jsem se hodlal vmísit mezi ostatní lid.

Autor příspěvku: Nikol