Sexuální trojka s kolegyní v práci

Lekla jsem se ji. Vynořila se z té temné předsíně jako duch. Měla na sobě jen bílé tílko a červené kalhotky. Krásná, udržovaná čtyřicítka, štíhlá, prsa tak dvojky. Černé delší vlasy připnuté sponou. Nela je má kolegyně z práce, a dnes jsme si udělali u nás se svými manželi menší domácí porno párty. Hodně jsme toho popili, teď už je okolo jedné ráno, muži už dávno spí, oba odpadli na gauči, tak jsme je tam nechaly s tím, že Nela bude spát sama v pokoji pro hosty a já ve své posteli.

Teď jsme se obě půl hodiny po popřání dobré noci, střetly v předsíni. Já se šla napít a ona zrovna odcházela z kuchyně. Šla za mnou, že se ještě napije. Nalila jsem sobě a jí minerálku, posadila se na židli a začala mi ještě vykládat o tom, že se v sexu se svým manželem nudí, a s úsměvem mi prozradila, že si našla milence. Byla jsem překvapena, ale chtěla jsem slyšet detaily. Pěknou divočinu s ním zažívala. Aniž bych si to uvědomila, začala jsem být vzrušená. A jak jsem se dívala na Nelu, přepadla mne šílená chuť se ji dotknout, pohladit, políbit. Jakoby to mrška vycítila. Změnila tón hlasu, dala nohy od sebe, a tvrdě řekla: Lízej mi ji děvko přes kalhotky. – Poklekla jsem a začala jsem ji lízat. Tak moc jsem ji chtěla. Hladila mne po vlasech a sténala. Pak mne nohou odkopla a sundala si už skrz na skrz mokrý kalhotky. Postavila se nade mnou a já věděla, že si ji můžu vychutnat celou. Nádherně chutnala. Jazykem jsem prozkoumávala její lasturku. Přikázala mi ať dojdu pro svého manžela Honzu. Poslušně jsem pro něj šla, byl protivný, ale vstanul, Standa Nelin manžel spal jako mimino. Honza byl překvapen, že ho táhnu do kuchyně. Když však uviděl už zcela nahou Nelu, mastící si svou pořádně mokrou pičku, jakoby ožil.

Věděl, že se ji smí dotknout, že nebudu žárlit. Přistoupil k ní a začal ji líbat a hladit po prsou. Rukou pak zajel níže a hrál si s její pičkou. Sténala rozkoší. Pak to stopnul a obě nás nasměroval do ložnice. Na posteli ji položil na záda a šel prozkoumávat dál tu chutnou pičku. Lehla jsem si k ní a začala jsem se s ní líbat a hladit ji po už ztvrdlých bradavkách. Když se prohla v zádech a Honzovi vytekla do úst, přestal a vytáhl svého tvrdého čuráka my obě jsme ho na střídačku začaly kouřit a hladit koule. Otočil si mě na všechny čtyři a vrazil mi čuráka do pičky. Vytáhl ho po pár přírazech a dal ho k olízání Nele. Když poslušně mou šťávu olízala, lehla si na záda, Honza ji začal mrdat a já si sedla na její obličej a nechala se od ní pěkně šukat jazýčkem. Cítila jsem, že to už na mě jde. Honzovi jsem řekla ať jde on teď na záda, chtěla jsem se udělat na něm. Začala jsem se mrdat o jeho tvrdého ptáka a Nela mu seděla na obličeji a nechala se od něj lízat. Udělala se rychleji než já, já s Honzou skoro současně. Začala jsem se po té s Honzou líbat a nenasytná Nela nám začala jazykem čistit naše pohlaví. Už jsem nemohla, ale Honzovi se opět začínal zvedat. Nechala jsem je samotné v ložnici a odešla spát do pokoje pro hosty. Asi okolo šesté hodiny ráno mě vzbudilo příjemné dráždění něčích prstů, byl to Honza s tím, že ještě nemá dost a potřebuje mě vymrdat. Nastavila jsem mu svou stále nadrženou pičku a nechala se jim vymrdat. Vystříkal se mi na prsa a konečně usnul a já mohla taky.

Autor příspěvku: Sabča