Sexuální úlet s úchylným šéfem

Nikola byla mladá, hezká a přitažlivá žena. Bylo jí 27, když nastupovala do svojí druhé práce na místo sekretářky. Měla rovné blond vlasy, plnoštíhlou postavu, ale zároveň krásné ženské rysy a nosila dlouhé uplé kalhoty a trička s velkým výstřihem. S pracovní pozicí byla velmi spokojená, ale nástupní plat jí stačil jenom tak tak, aby zaplatila všechny své účty.
Když ve čtvrtek večer odcházela z práce, ve firmě už nikdo nebyl, kromě jejího šéfa. Na chodbě ji zastavil a ptal se: „Co, že jdete dneska tak pozdě, Nikolo?“ Nikolu to zarazilo, zatím se šéfem mluvila jenom na pracovním pohovoru. Už tam ji ale velice přitahoval. Byl to starší, čtyřicetiletý muž se svalnatou postavou, černými vlasy a sexy třídenním strništěm, který se uměl hezky oblékat a taky krásně voněl. Jmenoval se Ondra. „Jenom jsem dodělávala nějaké papíry. „Jste velmi šikovná, jsem rád, že vás tady mám…“ usmál se a pokračoval: „Kdyby to bylo jenom na mě, tak Vám hned zvýším plat.“ To Nikole polichotilo. Usmála se a podívala se svému šéfovi do očí. V tu chvíli v nich viděla zvláštní záblesk a začala tušit, o co mu jde.

„Nechtěla by sis přivydělat?“ řekl a odhrnul jí vlasy z obličeje. Nikola znervózněla. „Ne, nechtěla.. Už musím jít. Na… Na shledanou!“ Už se chtěla otočit a odejít, když ji šéf chytil za ruku. „Ale notak… Jsi tak krásná žena.“ Řekl a za krajku podprsenky jí zastrčil složenou pětitisícovou bankovku. Tolik přesně mi chybí, abych si mohla koupit ten nový telefon, pomyslela si Nikola. To už ji ale Ondra držel pevně kolem pasu nakláněl se, aby ji políbil. Nikole se podlomily kolena a Ondrovi se podvolila. Líbal opravdu skvěle, držel ji pevně za zadek a třel se o ni svým přirozením, aby poznala, jak moc je z ní vzrušený.

„To by stačilo,“ řekl po chvíli a začal si rozepínat kalhoty. „teď mi ho za ten pěti litr pěkně vykuř!“ rozkázal a pořádně zmáčknul Nikole obě kozy. Ta nejdříve váhala, ale když viděla jeho svalnaté tělo, klekla si a začala mu sundávat kalhoty. Ondra se opřel o stěnu a sledoval ji, jak vytahuje jeho velké péro z těsných boxerek a prohlíží si ho. „No šup, dej si ho do pusy!“ usmál se a chytl Nikole vlasy. Byla mírně nervózní, přece jenom to dlouho nedělala. Nesměle otevřela pusu a nejdřív mu olízla žalud a následně si ho dala do pusy, potom ho zasunula hlouběji a na potřetí zmizel v její puse úplně, až ji trošku natáhlo. „To je macek, co?“ zasmál se Ondra. „Tak, chci orální sex!!“ přikázal a zatahal Nikolu za vlasy. Ona neváhala a začala pohybovat hlavou tam a zpátky a přitom pořád sála a hrála si i s jazykem. Šéfovi se to očividně moc líbilo, chytil ji za hlavu a začal si s ní přirážet na svoje péro. Nikola se začala dusit a chtěla se osvobodit. To jí ale šéf nedovolil a pevně ji držel. „To ne, holčičko, když už jsem ti za to dal pět litrů, tak aspoň až do konce.“ Řekl a začal ještě rychleji přirážet proti její puse. Po chvíli mu v něm už začínalo cukat a když si toho Nikola všimla, opět se pokusila odtáhnout. Nebylo jí to ale nic platné, protože Ondra jí zarazil péro až do krku a vystříkal se jí do pusy. Nezbylo jí nic jiného, než všechno spolknout. „No vidíš, že to jde.“ Řekl, vytáhl jí péro z pusy a ještě jí ho otřel o tvář.

„Dneska už musím jít, ale doufám, že příště neskončíme jenom u kouření.“ Řekl a zapnul si kalhoty. nikola vstala a utřela si pusu. „Příště?“ vymáčkla ze sebe, aby se ujistila, že dobře slyšela. „Jo příště.. Už se nemůžu dočkat. Tak zatím, puso.“ Rozloučil se Ondra, dal Nikole pusu na tvář a plácnul ji přes prdel. Vzala si svoje věci a když odcházela, uvědomila si, že se vlastně na příště taky moc těší.

Autor příspěvku: Sabča