Sexy dárek pro přítele

Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, čím při příležitosti narozenin potěšit přítele. Usilovně jsem přemýšlela, co by mu udělalo radost. Pak jsem dostala skvělý nápad: daruji mu noc plnou vášní s mojí nejlepší kamarádkou Deniskou! Pro tu měl Robert vždycky slabost, především pak pro její luxusní kozy. Bylo rozhodnuto! Ještě ten den jsem Denise zavolala a zeptala se, jestli by to pro mě a především pro mého přítele udělala. Byla sice v tu dobu zadaná, ale okamžitě na můj nápad kývla. A zněla nadšeně, těšila se!
Když přišel den D, dorazila kamarádka po domluvě o hodinu předem, aby se u nás vykoupala a patřičně připravila na mého přítele. Nahá čekala u nás v ložnici a Robert překvapivě přišel načas. Společně jsme bouchli šampaňské, připili si na jeho zdraví. Pak se šlo na věc. Mezitím co Robert začal Denisce cucat bradavky, já jsem se začala svlékat.

To jí můžu i prcat? zeptal se, ale nečekal ani na odpověď a už se hrnul k vyholené kundičce. Denisa tiše sténala a odfukovala, hladila si prsa a kroutila ztopořenými bradavkami a já už klečela u její hlavy. Lízej mě, přikázala jsem jí a Denisa mi začala jazykem objíždět klitoris, což nebylo poprvé, už jsme spolu nějaké hrátky jednou zkoušely, a když mi pak zasunula svůj jazyk do kundičky a prstem žmoulala zduřelý poštěváček, orosila se moje kundička tak, že měla Denisa mokrý celý obličej. To už jí Robert svým mohutným ocasem projížděl kundu.

Abych si zkrátila dlouhou chvíli, začala jsem sát její bradavky a Denisa křičela, že jsem jí udělala jako za mlada a do toho křičel Robert, že mu snad utopí ptáka jak to z ní stříká. I on za chvíli cákal semeno a krásně unavený padl na letiště. Lehly jsme si s Denisou k němu každá z jedné strany, střídaly jsme se jazyky v jeho ústech, olizovaly jeho bradavky a nakonec jsme skončily u jeho už opět pěkně ztopořeného ptáka.

Chvilku ho kouřila Denisa  a já lízala jeho vyholený pytlík, za chvíli jsme se vystřídaly a když Robert křičel, že chce šoustat, poručila jsem Denise, aby si nasedla na koníčka a pořádně si na něm zajezdila. Já jsem přešla k jeho puse a nabídla mu frndičku k lízání a ještě jsem se s jeho pomocí věnovala neposlušným kůzlátkům Denisy, které skákaly ze strany na stranu. Dělej stříkej, já už budu řvala Denisa na přítele a pomalu se sunula na jeho hruď. Robert, ale začal přirážet jako čert a Denisa po odeznění orgasmu opět začala tvrdě dosedat na jeho ocas. To už jsem i já vypustila kundí šťávičku do jeho pusinky, lehla si vedle šukající dvojice a pozorovala jak Robert s velkým výkřikem vystříkává Denise broskvičku. Holky vy mne snad chcete ušukat k smrti ne , řekl pak, když jsme leželi všichni vedle sebe a odpočívali. Odešla jsem do pokoje abych přinesla občerstvení a šampáňo a když jsem se vrátila Denisa s Robertem už opět zkoumali svá přirození v poloze 69.

Petro, už mu zase stojí, mám mu dát já nebo chceš šoustat ty ? Ty jsi jeho dárek, tak ať si ho užije, odpověděla jsem. Jak to chceš teď oslavenče, ptala se Denisa a Robert beze slova překulil Denisu na bříško, poplácal jí po prdelce a řekl: teď Tě vyšukám zezadu ty můj dárečku. Prudce do Denisy vstoupil, uchopil její prsa a začal tvrdě přirážet.

Denisa řvala jako kdyby jí vraždil a já začala mnout Robertův tvrdý pytel, lízat jeho čokoládový otvůrek a nakonec jsem začala jeho prdelku šoustat třemi prsty, což on přímo zbožňuje. Kdyby nebyl Denisin přítel Radim tak prudérní, dopřála bych mu k narozeninám i jeho. Tentokrát začal Robert stříkat pravě v okamžiku, kdy i Denisa dosáhla svého vyvrcholení. Alkohol na který nejsem moc zvyklá vykonal své a já usnula. Když jsem se ráno probudila Denisa už opět nastavovala kundu zezadu a Robert šoustal, lízal její prdelku, za chvíli už jí projížděl čokoládový otvůrek čurákem a ještě přitom masíroval její kozy, které měla posety velkými cucfleky.

To už zase šukáte ? Ale Robert už dnes narozeniny nemá ! To ještě stále šukáme, ten Tvůj oslavenec má výdrž jako býk ! Radim je v posteli moc dobrý, ale aby stříkal sedmkrát, to jsem ještě nezažila. Osmkrát řval Robert a plnil Denisinu prdelku. Při odchodu mne Denisa prosila, kdyby volal Radim, abych mu řekla, že jsme spolu v noci prováděly lesbohrátky a že jsem jí ty cucfleky udělala já. Znáš Radima, Tebe ještě rozdýchá, ale nevěru s chlapem by mi neodpustil. Jo a kdybys nevěděla co dát k narozeninám mně, tak Ti poradím. Můžeš mi půjčit na jednu noc Roberta, je v posteli fakt dobrej! Tolik orgáčů co jsem prožila za dnešní noc ,s Radimem prožívám za týden.

Když jsem pak přišla do ložnice, ležel Robert na zádech, povadlý ocas ještě celý oblepený od kundího mlíčí spokojeně odpočíval na jeho stehně a Robert spal. Když se k večeru přítel probudil poděkoval za můj dárek a na důkaz díků mi ten večer ještě dvakrát vystříkal nadrženou kundičku.

Autor příspěvku: Nikol