Sexy hrátky s kamarádkou v klubu

V jeden večer jsme se rozhodli s kamarádkou jít do baru.

 

Nechtěly jsme se moc opít, a tak jsme měly vážně jen jednu skleničku. Klábosily jsme spolu a popíjely. Když už jsme viděly, že se před klubem dělá fronta, rozhodly jsme se zaplatit a jít dovnitř. V klubu bylo v tu dobu už narváno, takže jsme obsadily poslední volná místa u baru a objednali jsme si další skleničku vína. Rozhlížely jsme se kolem. Bylo tady pár pohledných chlapů. Myslím, že bylo z čeho vybírat.

Když jsme dopily skleničku, vydaly jsme se na taneční parket. Obě jsme byly už trochu v náladě, a tak jsme zabraly místa přímo uprostřed parketu. Tančily jsme, jakoby nám šlo o život. Lidé kolem se na nás koukali. Kluci s obdivem, holky se závistí. Jednou k nám přišli dva kluci. Už předtím jsem si všimla, že po nás pokukují.

Nic neřekli, pouze se k nám přidali do kruhu a tančili s námi. S kamarádkou jsme na sebe mrkli ve znamení, že se nám líbí. Ještě nějakou tu dobu jsme tančili pořád blíž a blíž kluků. Nakonec jsme se rozdělili do dvou dvojic. Já jsem tancovala s tím vyšším, takže když mě začal líbat, musel se dost naklánět. Bohužel u líbání dost slintal a představa, že s takovým uslintaným klukem strávím celý zbytek večera, byla děsivá. Vymluvila jsem se tedy, že potřebuji na záchod. Samozřejmě jsem neměla v plánu někdy se k němu vrátit.

Utekla jsem tedy na záchod. Když jsem po chvilce vyšla z kabinky, musela jsem se smát. U zrcadla se zrovna upravovala moje kamarádka. Otočila se a taky se začala smát. Povyprávěla jsem jí o svém uslintaném nápadníkovi. Ten její chlap po ni zase začal vyjíždět a byl divný. Zasmály jsme se našim historkám a rozhodly jsme se, že půjdeme na bar.

Tentokrát si však musíme dávat pozor, abychom je nepotkaly. Na baru jsme zničily naše původní rozhodnutí, že nebudeme moc pít. Kluci nám totiž celkem pokazili náladu. Daly jsme si tedy dvojitého panáka vodky a k tomu džus. Už si přesně nepamatuji, kolik jsme toho vypily, ale vím, že toho nebylo málo.

Z alkoholu se nám chtělo na záchod, a tak jsme znovu šly. Najednou se stalo něco divného. Já vlastně ani nevím, jak se všechno seběhlo. Jednoduše jsme najednou byly u záchodků a líbaly jsme se. My dvě spolu. Když si tak na to vzpomínám, tak stále nechápu, jak se to mohlo stát. Líbaly jsme se opravdu vášnivě a holky kolem na nás divně koukaly.

Zavřely jsme se proto do kabinky. Zamkly jsme za sebou dveře. Kamarádka mi vyhrnula moji mini sukénku a začala mi prstit. Musím přiznat, že ji to doopravdy šlo. Já jsem jí vyhrnula tričko a zakousla jsem se do její bradavky. Měla výstavní prsa. Bradavky se jí ihned postavily do pozoru a já jsem je sála. Kamarádka mě líbala na krk a masírovala mi poštěváček. Byly jsme propletené do sebe. Každá z nás se snažila co nejvíce dráždit tu druhou.

Pak jsem do kamarádky něžně žduchla, aby se posadila na zavřený záchod. Tam jsem vyhrnula tu její sukni a dala jsem jí kalhotky na bok. Na nic jsem nečekala a vnořila jsem svou pusu do ní. Kamarádčina vagína byla už dost vlhká a velmi šťavnatá. Můj jazyk putoval od poštěváčku k její dírce a zase zpátky.

Pak jsem jazykem kroužila kolem jejího poštěváčku a prsty jsem ji strčila do dírky. Kamarádka začala hekat. Jednu ruku jsem měla volnou, a tak jsem ji dala pod tričko a masírovala jsem její pevná prsa. Očividně mi uspokojování kamarádky šlo, protože se po chvilce udělala. Vystříkla mi totiž přímo do obličeje. Nikdy předtím mi neřekla, že při orgasmu stříká.

Můj obličej byl celý mokrý od její šťávičky. Kamarádka mi ji začala slízávat z obličeje, což mi teď přijde trochu nechutné. Pak se postavila a přimáčkla mě na dveře kabinky. Svlékla mi tričko a velmi silně mi sála bradavky. Rukou mi opět dráždila vagínu a druhou ruku mi položila na zadeček.

Vážně uměla dobře prstit a já jsem cítila, že se brzo také udělám. Když už jsem vzlykala velmi silně, přesunula svou ruku na zadečku blíže k mému řitnímu otvoru. Svůj prst si nejprve namočila u mé vagíny a pak s ním zajela do druhé dírky. V tu chvíli se mé vzrušení přeměnilo v orgasmus a já jsem u něj křičela tak hlasitě, že nás museli slyšet i na tanečním parketě.

Autor příspěvku: Nikol