Sexy učitelka

Blížil se den Martinových narozenin, které chtěl oslavit společně s přáteli, spolužáky a dalšími lidmi. Martin chtěl, aby na oslavu přišli všichni, proto jednoho dne při hodině napsal na papír, že se v pátek koná akce u něho doma a že jsou všichni zváni. Potom papír nechal kolovat po třídě a s uspokojením sledoval, jak se spolužáci spokojeně podepisují. Učitelka si toho všimla, ale asi tak skvělé jí to nepřipadalo, a tak si onen kolující papír vyžádala. Pak řekla, že takové věci si mají vyřizovat o přestávkách. Martin řekl: Ale paní učitelko, o přestávce tady nikdy nejsme všichni, tak jsem to poslal teď… A jestli chcete, tak můžete taky přijít!

Celou třídou se najednou ozval studentský smích, jako by řekl vtip, ale on to myslel vážně. A vlastně proč by ne? S tou učitelkou je dělilo maximálně šest let; oni byli v posledním ročníku a ona asi čerstvě dokončila vysokou. Byla mladá a dost sexy, takže klidně může přijít. Když jí to navrhl, zatvářila se nejdřív překvapeně, ale pak se jí podařilo zachovat chladnou tvář a řekla, že ji tam teda má čekat, že přijde ráda. Nato se ozval jásavý potlesk a do konce hodiny už si s ní jenom povídali. Martin se v duchu pyšně nafukoval. Jestli tahle úča fakt dorazí, budou se mi ostatní muset klanět k nohám!

Přišel den oslavy narozenin, kamarádi se trousili postupně od šesti večer, nikdo nedokázal přijít včas. Ale to nevadilo, zábava byla v plném proudu a alkohol tekl taktéž proudem. Martinovi rodiče byli dost bohatí a dávali mu štědré kapesné, takže si mohl dovolit ze svého zaplatit dva sudy piva a spoustu tvrdého, do toho mu ještě většina lidí přinesla nějakou tu flašku jako dárek. Na zahradě se i grilovaly nějaké klobásky, byla to oslava se vším všudy. Martin pořád přijímal gratulace, holky mu dávaly polibky na pusu, některé dokonce ze srandy připojily jazyk, ať to teda má pořádný grády, tomu se vůbec nebránil. Potom přišla jejich učitelka, také mu přinesla lahvinku, byl to dokonce koňak, a to dost kvalitní. Srdečně jí poděkoval a hned se sháněl po skleničkách, že si spolu musí dát panáka! Učitelka souhlasila a nalila každému panáka koňaku. Oba ho do sebe kopli a dali si ještě jednoho, příjemně je rozehřál. Spousta dalších lidí si také s paní učitelkou chtěla dát panáka, takže když ji Martin zase asi za hodinu viděl, bylo na ní vidět, že střízlivá rozhodně není. Chvíli si s ní povídal jen tak a nacpal do ní nějaké klobásy, aby ještě vydržela a hned neodpadla, nebo nedej bože nechtěla jít domů.

Trochu to pomohlo, ale potom, když se setmělo, zvaní na panáky začalo znovu a paní učitelka pila jako ďábel. Opilost se u ní neprojevila ztrátou motoriky nebo blábolením. Něco ale ztratila, a to byly zábrany. Hrála hudba a většina lidí tančili, paní učitelka se do tanců taky zapojila a byla jako žhavá dračice. Všichni se kolem ní shromáždili a koukali se na ní. Přimhouřila oči, prohrábla si vlasy a řekla, že jim ukáže, jak podle ní vypadá pořádná párty, když to nikomu neprozradí. Všichni byli pro, okamžitě jí začali slibovat, že co se stane na párty, tak na párty zůstane, tak ať se jim předvede. Začala tedy tančit jako o život a přitom pomalu odkládala svoje svršky. Její tanec se proměnil v regulérní dráždivý striptýz. Pánské osazenstvo na to reagovalo hrabáním se v kalhotách, kde si třeli svoje stavějící se čuráky. Když byla jen ve spodním prádle, začala obcházet kruh lidí a smyslně se jich dotýkala, ať to byly holky nebo kluci, a postupně jim také pomáhala se shazováním oděvů. Do striptýzu se tak většina lidí nadšeně zapojila. A potom se paní učitelka odvázala úplně a Martinovi jako oslavenci stáhla boxerky ke kolenům. Martin zalapal po dechu a než se vzpamatoval, vzala jeho stojící kládu do pusinky, podívala se mu do očí a začala mu ho vášnivě kouřit.

Něco takového v životě nezažil, a to měl holek teda rozhodně víc než pár. Paní učitelka v sobě opravdu schovávala ďábla, to se musí nechat! Mezi kouřením si dělala kratičké pauzy, ve kterých povzbuzovala ostatní, aby ji napodobili. Nebylo to tak těžké, jak se mohlo zdát. Holky byly značně posílené alkoholem a hlavně se před ní a před kamarády chtěly ukázat, takže si několik dalších zvolilo svůj protějšek a také se vrhnulo na jeho ptáka. Ostatní nejdřív jenom přihlíželi, ale pak se aktivity chopili sami; spousta lidí se svlékla úplně donaha, dvojice se vášnivě líbaly a osahávaly, mezitím ještě notně popíjely další alkohol.

Paní učitelka už tyhle hromadné orgie nemusela nijak organizovat, o to více času měla na Martina a jeho pořádně velký péro. On ji chtěl ale šoustat, a tak ji doslova za vlasy vytáhnul nahoru do stoje a majetnicky si ji odtáhnul o kousek dál, kde ji opřel o zahradní stolek. Potom z ní serval to její spodní prádlo a řekl jí, že jí vymrdá kundičku tak, jak jí ještě nikdy nikdo nevymrdal. A ona na to: No tak se ukaž, frajere! A sama si roztáhla půlky od sebe, prstem si zajela do mušličky a potom z prstu slastně olízala svoje vlastní šťávy. Martin jen lehce zatlačil na její kundu klackem a už vjel do té vlhké díry až na doraz. Začal ji takhle šoustat zezadu, až jí pořádně skákaly kozy. To se mu líbilo, a tak ji za ně popadl a silně jí mačkal bradavky. Držel je mezi dvěma prsty a brutálně mačkal, až se před ním učitelka začala svíjet slastí. Očividně se jí to líbilo, což Martina ještě více vzrušilo a on tak přidal na svých přírazech do její vlhké kundy. Co by si na žádnou holku netroufnul, to do své učitelky nakládal pořádně, prostě přirážel, jak to nejvíc šlo, a připadalo mu, jako by jí měl prorazit dno té její lasturky. Ale nic takového se nestalo, jenom ona sténala jak blázen a přirážela taky. Potom hlasitě zakňučela a na chvíli se zhroutila na stolek v silném orgasmu. To už to přemohlo i Martina, ale naštěstí si v poslední chvíli uvědomil, že by ho měl radši vytáhnout, a tak se jí vystříkal na zadek a po stehnech jí jeho mrdka stékala dolů. V každém případě to byla ta nejlepší oslava, co kdy zažil. Zbytek večera se dvojice porůznu přeskupily, někdo si zalezl do soukromí, někdo se hrátkám oddával úplně veřejně. Martin k paní učitelce cítil velký obdiv za to, že je naučila, jak si pořádně a bez zábran užívat.

Autor příspěvku: Nikol