Skupinová šukačka u Anety doma

Aneta pozvala mě a další tři přátele na večírek k sobě, takže jsem koupil láhev whiskey a vyšel.

Na ulici jsem potkal pár dvojiček vroucně se líbajících a objímajících, říkal jsem si jaké by to bylo, kdybych měl taky nějakou holku, se kterou bych mohl dělat aspoň toto.
Už dlouho se mi Aneta líbí a nejednou jsem přemýšlel nad tím, jak bych ji pomalu a hezky ojel
. Její kundičku, už jen to pomyšlení na nahou Anetu mi vyvolalo erekci. Ponořil jsem se do myšlenek na ni… ale to už jsem přicházel k jejímu domu, musel jsem se uklidnit, aby to nebylo trapný. V jejím bytě jsem nikdy předtím nebyl, ale, jak už to bývá u starých domů zvykem, byt byl velký a útulný. V obýváku už seděla Aneta s Jirkou a Denisou a popíjeli taky nějaký ten ethanol. Už byli trochu v náladě. Po nějakém tom kecání o blbostech jsme si pustili horor, Psí vojáky. Při nepříliš jemných scénách, kdy všude cákala krev se Anetka, mimochodem sedící vedle mě, začala bát a tulit se na mě. Já jako džentlmen jsem ji samozřejmě obejmul a přitulil se na ni aby se nebála.
Mně to bylo příjemné a začal jsem se tulit ještě víc. „Nenápadně“ jsem ji přejel rukou po jejích pevných ňadrech, bylo to úžasné. Za pár minut tato scéna byla pryč, a tudíž se Aneta odtulila zpět a dostala se z mého sevření. Najednou vypla elektřina, asi tím deštěm. V bytě byla úplná tma a holky se opět začaly bát. Anetka se na mě přitulila a rukou mi zajela mezi nohy. Trochu jsem se lekl ale hned jsem si uvědomil že to není tak špatné. Na oplátku jsem jí udělal něco podobného. Rukou jsem jí zajel pod kalhoty a začal ji jemně drážtit její pičku, která byla dokonale vyholená, což mě příjemně překvapilo. Nejdřív jsem jí do kundičky strčil jeden prst. Následně další dva prsty a začal jsem jí dráždit poštěváček. Anetka začala potichu sténat do mého ucha, aby to Denisa a Jirka neslyšeli. Mezitím mi Aneta začala oplácet stejnou mincí, rozepla mi kalhoty a pomalu mi ho začala honit a sem tam si lízla. Jirka odešel na záchod a asi za pět minut ho tam šla doprovodit i Denisa, asi se rozhodli k tomu stejnému co my. Za chvíli elektřina zase naběhla, takže v místnosti bylo světlo. Raději jsme ho trochu ztlumili. Následně jsme se začali líbat a objímat. „Chceš to?“ zeptala se mě Aneta, bez váhání jsem odpověděl:“ANO ! ! !“ Za malý okamžik si lehla na pohovku a stáhla si kalhoty a byly vidět její průsvitná tanga, ani chvíli jsem neváhal a stáhl jí kalhotky. Začal jsem ji jemně líbat na kundičce a Aneta jen potichu vzdychala. Zapojil jsem i ošemetné prstíky a pomalu jsem jimi začal mrdat krásnou navlhlou lasturku na jejím dokonale opáleném těle. Současně s drážděním jejího klitorisu jsem jí masíroval bradavky, začala blahostně sténat a já poznal že není daleko od prvního orgasmu. Vtom se ozval hlasitý výkřik a Aneta se již zmítala v blahodárném účinku orgasmu. Potom jsme se vyměnili a ona mi ho začala pomalu vykuřovat a honit. Bylo to nádherné, něco podobnéo jsem ještě nikdy v životě nezažil. Dělala to sice poprvé, ale vypadalo to, že vykouřila už pár ohonů. A já jsem pochopitelně neměl jinou možnost než ji zahltit dávkou teplého spermatu, Aneta vše do poslední kapky spolykala a mlsně se olízla. Poté se posadila na křeslo a čekala co udělám, já jsem se na ni bez váhání vrhl, roztáhl jí nohy a začal jsem ji připravovat na příchod šukačky protahováním její broskvičky prsty a masírováním bradavek. Z jejich úst se ozývalo milostné sténání. Před její pičku jsem nastavil svého nenasytného čůráka a pomalu jsem začal zasouvat do vlhké kundičky. Uvnitř bylo teplo, těsno a vlhko… bylo to krásné.
Během šukání jsem nezapomněl na její tělo, cucání a sání bradavek jí dopomohlo k dalšímu blahostnému orgasmu, ve kterém jsem ji nenechal samotnou a vyplnil její lasturku dávkou teplého spermatu. Neustále jsem ji mrdal a nemohl se nabažit toho úžasného pocitu. Stále jsem tomu nemohl uvěřit. Potom jsme se oba oblíkli a unavení posadili vedle sebe a objímali se a líbali. Po chvíli k nám přišla Denisa a Jirka. Jirka si všiml že Aneta je trochu špinavá, něco bílého. To první co ho napadlo nemohlo být nic jiného než moje sperma. Zeptal se proto Anety co to je? Aneta celá červená odpověděla že NIC, ale Jirkovi už bylo jasno. Začal jí pomalu zajíždět rukou pod kalhotky, Aneta se nebránila, a protože jsem nechtěl jen nečinně přihlížet, taky jsem se vrhl po Anetě jako zběsilý. Oba jsme ji hladili a líbali, Aneta jen vzdychala a Jirkovi sáhla rukou pod kalhoty, kde nahmatala naběhlého čůráka, vytáhla ho ze zábran a začala mu ho honit. Jirka ji přestal hladit a tak Aneta zbyla celá jen pro mě. Po očku jsem pohlédl po Denise a uviděl, jak si hladí kundu a bradavky. Bylo vidět, že se nenudí. Stále se na nás vroucně dívala a přitom masturbovala jako divá. Ale já jsem teď měl na práci Anetino rozpálené tělo, které dychtilo po dalším styku.Ten mu poskytl Jirka a jeho přítel. Já jsem se šel věnovat Denise a jejím krásně tvarovaným a pevným kozám. Nejdřív jsme se jenom líbali, ale pak jsem jí hladil kundičku a ona mi honila ptáka.
Po této předehře jsme se spojili všichni dohromady a vznikl takový chumel rozpálených nahých těl vzájemně se hladících, mazlících a masturbujících. Já jsem zezadu ojížděl Anetu a lízal Denisu, Jirka byl vykuřován sténající Anetou. Zezadu jsem to do Anety hustil až do našeho vyvrcholení, Aneta hlasitě křičela ale vzápětí byla umlčena dávkou od Jirky. Denisa nezůstávala pozadu a také si užila svůj orgasmus. Poté jsme si vyměnili pozice, já jsem ojížděl Denisu, která lízala Anetu, jenž ho kouřila Jirkovi. V této poloze jsme vydrželi úctyhodných 8 minut zakončených mohutným orgasmem nás všech. Už jsme byli všichni unavení, tak jsme si na chvíli odpočali. Po půl hodině si Aneta stoupla a rázně přistoupila k Denise, sedla si vedle ní a rukou jí začala hladit po celém těle. Denisa, jakožto její nejlepší kamarádka, jí to samozřejmě musela oplatit. Po hlazení nastala poloha 69, Denisa byla dole a pomalu ale poctivě vylizovala Anetinu pořádně vlhkou lasturku. Já s Jirkem jsme se posadili opodál a začali jsme si ho honit při pohledu na krásná ženská těla. Děvčata si ji navzájem vylizovali a u toho blahostně vzdychali. Já jsem to již nevydržel a musel jsem honem někoho taky vylízat, hned po ruce byla Aneta. Chytl jsem ji, položil na pohovku na záda, já jsem se položil tak, abych jazykem mohl obšťastnit Anetinu překrásnou kundičku. Hezky jsem si vychutnával to lízání a ochutnal jsem její milostné šťávy. Po chvíli přišla k Anetě Denisa a začala ji líbat. Jirka se taky přidal, přišel zezadu k Denise a zajel jí svým pyjem do análku, Denisa vykřikla nejdřív leknutím, potom vzrušením. Ješte nikdy něco takového necítila, Jirka taky ne, a proto si to pořádně vychutnali. Já jsem si po krásné předehře lehl na Anetu a svůj pyj jsem jí ponořil do těsné a pevné pičky. Začal jsem jím pomalu jebat a postupně jsem zrychloval až do udělání. Pak jsem se odvalil na zem a oddychoval jsem z toho úžasného prožitku. Jirka už tak dodělal Denisu, a tak jsme si šli všichni lehnout a prospali jsme zbatek noci až do desíti do rána. Ráno jsme se ještě trochu pomuchlovali a rozešli jsme se směrem domů. Na tuto událost budu ještě dlouho vzpomínat a doufám že Aneta taky a někdy si to zopakujem

Autor příspěvku: Nikol