Slabost pro panny

Odjakživa jsem měl slabost pro panny. Nezkušené mladé dívky mě totiž nesmírně rajcují. Ta jejich nevědomost, kam sáhnout, co dělat s rukou, co s pusou. Ten jejich strach z neznámého a zároveň velký chtíč zkusit něco nového. Možná jsem zvrhlík, ale panně prostě nikdy neodolám.

A proč mě panny tak vzrušují?

Líbí se mi jejich nezkušenost a nevinnost. Když jsem byl dospívající puberťák, bylo mi takových osmnáct, začal jsem chodit s jednou dívkou. Panna to už nebyla a já cítil, jako by sex s ní nebyl to pravé. Abych to upřesnil – sex jsem si příliš neužil. A myslím, že to bylo oboustranné. Každopádně po pár měsících jsme se rozešli a já si zanedlouho našel jinou dívku.
Jmenovala se Káťa a dosud neměla žádné zkušenosti.
Nespěchal jsem na ni, líbilo se mi to. Vždy jsme se jen líbali a mazlili se, ale až po několika měsících se konečně odhodlala. Cítil jsem, že na mně leží velká odpovědnost. Mělo to být její poprvé a já chtěl, aby si z toho co nejvíc odnesla – samozřejmě jen toho pozitivního.
Když jsem protrhl její panenskou blánu a viděl bolestnou grimasu v jejím obličeji, mrzelo mě to, ale zároveň i strašně vzrušilo. Byl jsem v té chvíli dominantní, to já jsem určoval pravidla. Proto preferuji sex s pannami nebo málo zkušenými dívkami.

Ten den mi bylo čerstvých třicet a to znamenalo každoroční slavnostní den strávený s rodiči. Máma upekla úžasný čokoládový dort, který dělala pokaždé. Táta koupil několik lahví šampaňského, kterého jsem ani neupil, protože jsem řídil a společně jsme si povídali a vzpomínali na staré časy.
Dříve to bylo fajn, ale teď mi to spíš vnuklo myšlenku, že bych si vážně už měl někoho najít a slavit své další narozeniny s tou dotyčnou.
Ale bohužel, zatím jsem neměl štěstí na dlouhodobější partnerky. Většinou na pár měsíců. Můj nejdelší vztah vydržel něco přes rok a půl. Ale to bylo dávno, vlastně ani nevím, proč jsme to ukončili…
Končili jsme pozdě večer. Rodiče už byli unavení, přece jen nejsou nejmladší a celý den plný povídání je zmohl. Rozloučil jsem se, poděkoval za pohoštění a vyrazil domů. Za tmy jsem se dopotácel ke svému autu, které parkovalo před panelovým domem mých rodičů.
Moc jsem toho neviděl, proto mi trvalo poněkud delší dobu, než jsem našel zámek na dvířkách. Ale pak cvakl klíč, já nastartoval a za chladné noci jsem jel domů.
Klíčky jsem pohodil na stůl, odkráčel k ledničce a dal si chlazené pivko. Člověk by neřekl, jak na jednoho přijde deprese, když slaví třicátiny se svými rodiči. A než jsem se nadál, měl jsem v sobě i druhé a třetí.
V životě jsem toho moc nepropil, takže to na mě mělo velmi špatné účinky. Byl jsem opilý, jen tak tak jsem se dopotácel do sprchy a pak si lehl.
Druhý den na to jsem si vzal v práci volno, protože takovou kocovinu jsem neměl ani nepamatuji. Každopádně jsem byl rád, že jsem tak učinil. Trochu jsem se uklidnil a když jsem vystřízlivěl, zapnul jsem si notebook a zhlédl novinky.
Pak jsem byl navštívit svůj oblíbený chat. Stále jsem doufal, že někoho najdu a neotálel jsem s hledáním. Denně mi psalo hodně žen se zájmem o schůzku, s několika jsem si i vyšel, ale pořád to nebylo ono. Možná jsem tolik netoužil po dospělé ženě, jako po dospívající dívce.
Dívčí tělo mě fascinovalo jako celek. Zajímal jsem se nejen o jeho proměny a funkce v dospívání, ale také o panenství, jak jsem již zmínil.
Opět jsem odpověděl na pár dotazů ohledně schůzek, ale většinou negativně. Nějak jsem neměl náladu na přehnané komentování – vlastně jsem ani neměl co říct.
Pak mě ale zasáhla jedna zpráva, která bylo adresována všem přítomným. Stálo na ní „Prodám své panenství“.
Chvíli jsem si ta písmena pročítal, ale moc dlouho jsem neváhal. Napsal jsem přítomné uživatelce a dohodli se na schůzce, kde bychom to všechno probrali. Souhlasila. Bylo to docela divné, já osobně bych nenapsal někomu jen tak, aby mě zbavil toho nejcennějšího co mám. Ale já se jen soustředil na tu mladou dívenku, která mi velmi brzy nabídne svou panenskou blanku k protržení.

Bylo přesně šest – čas naší schůzky. Seděl jsem doma na gauči a ztěžka oddychoval. Není divu, právě jsem totiž prodělal úklid 3. typu. Byl jsem utahaný jako pes, ale můj byt se doslova leskl čistotou.
Měl jsem z toho pořádku takový pocit zadostiučení. Už vím, proč ženy tolik uklízí..
Zanedlouho zazvonil zvonek.
Zapomněl jsem na únavu a bleskurychle šel otevřít.
Za dveřmi stála mladá dívka. Měla krásné vlasy kaštanové hnědi a nalíčené oči stejné barvy. Na sobě měla volné triko, které jí padalo přes jedno rameno a škádlivě tak poukazovalo ne její růžovou podprsenku, kterou pod ním schovávala. Měla krátké riflové kraťásky a chlubila se tak svými dokonale opálenými stehny. Cítil jsem, jak mi tvrde penis, ale nechtěl jsem to ještě tak brzy.
Pozval jsem ji dál a zavřel dveře. Na vysokých podpatcích se pomalu přesunula do obýváku a nervózně se rozhlížela. Nešlo to překonat a já se jí podíval na zadeček. Rajcovně kroutila boky a dráždila mě.
„Prosím, posaď se,“ řekl jsem po chvíli ticha. „Můžu Ti něco nabídnout? Kávu, čaj?“
„Ne, děkuji, to je v pořádku,“ odpověděla a usmála se na mě.
Posadil jsem se za ní.
„Jsi velmi krásná a odvážná. Jakto, že ses nebála a klidně přišla do mého bytu? Třeba jsem nějaký deviant, který tě tu chce držet po zbytek života,“ zeptal jsem se.
„To byste neudělal,“ řekla a rozesmála se. „Už jak jste mi poprvé napsal, jsem věděla, že Vám můžu věřit. Vyjadřoval jste se krásně, proto se nebojím.“ dodala a dlouze se mi zadívala do očí. Nemohl jsem se jí nabažit. Byla dokonalá.
„Ehm.. takže, abych přešel k tématu. Proč jsi se rozhodla přijít o poctivost právě takhle?“ zeptal jsem se.
„No.. vlastně jsem dlouho přemýšlela. Ale víte, je mi už osmnáct a za své panenství se stydím,“ zesmutněla. „Ale nevinnost přece není nic, za co by se dívka musela stydět. Některá o to přijde už v patnácti, některá až ve třiceti, to je přece jedno. Právě naopak. Dokazuje to silnou vůli a ne to, že roztáhneš nohy na potkání, chápeš?“ vysvětlil jsem jí.
„Jo.. ale stejně. Jsem tady a je pozdě své rozhodnutí změnit, i kdybych chtěla. Přítele nemám a -“ „Tak tomu nevěřím.. taková překrásná mladá slečna a nemá přítele? To mi nesedí,“ polichotil jsem ji a povedlo se.
Dívka mírně zčervenala a sklopila hlavu. „Děkuji, ale jsem jako každá jiná. Přišla jsem sem, abyste mě toho zbavil, protože jsem připravená,“ dodala s odhodláním.
Už jsem se nemohl dočkat, až z ní stáhnu šaty a vášnivě ji začnu líbat. Ale rozhodl jsem se nespěchat.
„A víš to určitě? Nechtěla bys to poprvé zažít s někým, komu budeš věřit a koho budeš milovat? Ztráta panenství je důležitá věc v životě každé dívky a prožije se jen jednou za život.“ naléhal jsem.
Odmlčela se a já se bál, že to nakonec odmítne.
„Ne, já vám věřím. Jsem připravená, vážně,“ řekla svůdně se na mě usmála.
„Dobře, pokud to tak cítíš, nebudu Tě přemlouvat. Jak se vlastně jmenuješ?“ „Hanka.“ odpověděla.

„Takže, Hani.. co kdybys mi ukázala, jak umíš líbat?“ navrhl jsem. Hanka trochu zrudla a podívala se jinam, ale po chvíli se naklonila a jazykem mi vklouzla do úst. Zavřel jsem oči a vychutnával si každý dotek. Určitě se už s nějakým klukem líbala, v tomhle začátečnice není.
Chytil jsem ji pravou dlaní za tvář a podržel jsem si ji. Jemně jsem obkroužil svým jazykem ten její a dál si vychutnával naše spojení. Když jsem ji pustil, kousla se do rtu, nervózně se pohladila po rameně a zadívala se do pohovky.
„Páni,“ pochválil jsem ji „v tomhle určitě začátečnice nejsi, viď?“ usmál jsem se.
„Ne.. s pár kluky jsem se už líbala.. ale na nic víc jsem ještě nebyla připravená, rozumíte,“ přiznala se.
Rozuměl jsem. Chytil jsem ji za ruce a přitáhl k sobě. Seděli jsme teď vedle sebe v intimní blízkosti.
Opět jsem ji začal líbat a jednou rukou jsem ji hladil po hebkém stehně, občas přejel na bříško a dotkl se lemu podprsenky. Nenamítala. Vyhrnul jsem jí triko a ona si ho přetáhla přes hlavu. Seděla tam jen v podprsence a já spatřil její malá ňadra, jak jsou uvězněná v té růžové kleci.
„Můžu?“ zeptal jsem se. „No..“ zaváhala, ale pak přikývla. Jednou rukou jsem jí vklouzl na záda a rychlým pohybem jí rozepl podprsenku. Ta si sundala ramínka a pak ji odložila stranou. Okamžitě na mě vykoukly dvě červeňoučké bradavky, které mě přímo vybízely, abych je políbil. Podíval jsem se na Hanku a ta se usmála. Vzal jsem její malé ňadro do dlaně a jemně promasíroval. Cítil jsem letmý pohyb na Hančiném těle.
Sklonil jsem hlavu k jejímu prsu a olízl bradavku. Byla už pěkně tvrdá. Neváhal jsem a několikrát jsem ji obkroužil jazykem. Zaslechl jsem jemný stén. Hanka měla zavřené oči a kousala se do rtu. Vzal jsem celou bradavku do pusy a nepřestával lízat. Občas jsem si jemně skousl, ale spíš to bylo jen takové přejetí zuby po její pokožce.
Přesunul jsem se na její ploché bříško a líbal ji na něm. Kroužil jsem kolem pupíku a rukama nepřestával hladit její stehna a útlý pas. Sesunul jsem se z pohovky a klekl si jí mezi nohy. Najednou si sama od sebe začala rozepínat zip u kraťásků. Podíval jsem se na ni. Překvapila mě, jak rychle na to šla.

Ale pomohl jsem jí je sundat a ona přede mnou seděla jen v kalhotkách. Jemně jsem jí od sebe roztáhl nohy a opatrně přiložil prst na její vlhké spodní prádlo. Mírně se odtáhla. Prstem jsem ji třel a kroužil po jejím přirození, které mi zůstávalo stále ukryté.
„Můžu?“ zeptal jsem se. Hanka chvíli váhala, ale pak svolila. Kalhotky si ale stáhla sama a překřížila nohy. Usmál jsem se na ni.
„Stydím se,“ hlesla. „Nemáš vůbec za co. Jsi nádherná mladá dívka, jsi překrásná,“ pověděl jsem jí. Usmála se na mě a povolila sevření v tříslech. Spatřil jsem pohled na její kundičku.
Klín měla dokonale vyholený a já si užíval pohled na tu nevinnost, kterou uchovával. Budu první, vířilo mi hlavou. Její poprvé bude se mnou. Její malý růžový poštěváček přímo vybíze k laskání. Vychutnával jsem si každý centimetr jejího nahého těla a můj penis se chtěl zuřivě dostat ven z kalhot. Ale na okamžik tam ještě musel zůstat.
Sklonil jsem se a políbil jsem ji na poštěváček. Hanka se zatřásla a naskočila jí husina. Prsty jsem jí jemně roztáhl stydké pysky a vklouzl do ní jazykem. Hanka takovou slast nečekala a silně se pohnula na pohovce. Přitom vydala hlasitý stén. Dělalo jí to dobře. Nám oběma.
Divoce jsem olizoval každý milimetr toho nahého klína a polykal všechnu šťávu, která tekla z jejího úžasného těla. Prsty jsem dráždil poštěváček a spatřil, jak se jí třepou stehna. Pousmál jsem se.
Odtrhl jsem se od jejího těla a postavil se. Během minuty jsem byl nahý a penis stál v pozoru jako nikdy. Hanka na mě rozpačitě pohlédla.
„Neboj se, neudělám nic, co nechceš,“ připomněl jsem jí.
Přikývla.
Sedl jsem si na pohovku, chytil jí za dlaně a přitáhl na sebe. Obkročmo mi sedla břicho a já cítil její malý zadeček a vlhkou kundičku na sobě. Prsy měla přímo před mým obličejem a ji hladil po zádech a po hýždích.
„Bude to bolet?“ zeptala se s obavami.
„Zpočátku asi trochu ano.. možná poteče i trochu krve, ale pak se ti to bude určitě líbit, slibuji,“ řekl jsem a políbil ji na čelo.

„Tak pojďme na to, ať už to mám za sebou,“ dodala a nervózně se usmála.
Nadzvedla se a já nasměroval svůj penis do její úzké kundičky. Dotkl jsem se její stěny a pokračoval dál. Jakmile jsem mírně vstoupil do její svatyně, poskočila na mě a sykla bolestí.
„Zůstaň v klidu, já to zařídím, ano? Jen se nadzvedni v kolenech, věř mi,“ poradil jsem jí.
Souhlasila a v očích měla slzy. Nadzvedla se a já jí penisem laskal svatyňku. Mírně jsem přitlačil, ale opět ji to bolelo. To se mi líbilo. Ne, že bych byl nějaký sadista, ale pohled na dívku, při jejím odpanění mi dodávalo pocit uspokojení a vzrušovalo mě to. Opět jsem z ní vyklouzl, krátce pohonil, naslinil a znovu přiložil. Vklouzl jsem do ní asi na tak daleko, aby v ní penis držel sám. Chytil jsem ji za boky.
„Až budeš připravená, dej od sebe kolena. Musíme zařídit prudký průnik, abychom měli jistotu, že je po všem,“ vysvětlil jsem jí. Přikývla a chytila mě kolem ramen. Vyčkával jsem. Pak povolila sevření a to byl signál pro mě.

V tu chvíli jsem vnímal všechno. Jak panenská blána praskla pod náporem mého penisu, jak jsem v ní až po kořen, i to jak vykřikla a zhroutila se mi do náruče.
„Ššš..“ chlácholil jsem ji a hladil po vlasech. Vzlykala mi na rameni a mě to neuvěřitelně vzrušovalo.
Panenství bylo tabu.
Hanka se opatrně nadzvedla a pak se pozvolna začala spouštět a já jemně přirážel. Podíval jsem se jí do tváře. Oči měla pevně semknuté a mezi rty propouštěla tiché syky bolesti, které čím dál tím víc utichaly vzhledem k délce soulože. Asi pět minut na mně pomalu poskakovala a já ji chytil za ňadra. Masíroval jsem je a užíval si to.
Pak jsem se ale zvedl a Hanku položil na záda. Nohy jsem jí roztáhl ještě víc, přitáhl k sobě a znovu přírážel. Tentokrát rychleji. Byl jsem pořádně nadržený a měl jsem příležitost. Ale pořád jsem chtěl, aby z toho měla stejný prožitek jako já a aby na tenhle zážitek vzpomínala vždy ráda. S přibývajícím tempem mých přírazů se také zvyšovaly Hančiné výkřiky. Jelikož jsem parnerku neměl už nějaký ten pátek, udělal jsem se celkem rychle.
Vyklouzl jsem z ní a rychle si začal honit nad jejím bříškem. Penis jsem měl zakrvácený, ale to nebylo důležité. Za chvíli dopadly na její ploché bříško kapky mého spermatu. Trochu se vyděsila, ale myslím, že to spíš bylo kvůli krvi.
Zaplatit jsem nechtěl, dělal jsem to z prožitku, ne kvůli penězům.

Autor příspěvku: Nikol