Slabost pro punčocháče

Když otevřela dveře, měla na sobě tělové punčocháče, krátkou sukýnku a vysoké kozačky na jehlovém podpatku. Bylo vidět, že přišla chvilku přede mnou a ještě se nestihla převléct. Mohl jsem na ní oči nechat, její lehounká blůzka odhalovala pevná ňadra a krátká sukýnka prozrazovala barvu spodního prádla. A pak ty punčocháče, které jí krásně obepínaly nohy…

„Pojď dál“, sedneme si do obýváku a probereme to, řekla a vytrhla mě ze snění.
Šel jsem za ní, posadil se do křesla, vyndal svoje papíry a přijal nabídku, že mi uvaří kafe. Než přišla, v hlavě jsem si pořád přemítal její krásné nohy, které ony punčocháče ještě více zkrášlily. Vrátila se za chvilku s podnosem s hrníčky a kávou a když se sehnula nad stůl, zjistil jsem že, jsem prohrál sám se sebou. Neměla žádné a její prcinka se krásně rýsovala pod tenkou látkou punčocháčů. Ještě se párkrát prošla po pokoji aby přinesla potřebné dokumenty, tužku a další věci a poskytla mi tak nejen hezké výhledy, ale také sexy koncert podpatků klapajících po plovoucí podlaze. Nakonec si sedla naproti mně s koleny u sebe a začali jsem se zabývat prvním bodem papírování. Nemohl jsem si pomoci a každou chvíli jsem pohledem zajel na její štíhlé nohy v silonkách. Musela si toho všimnout, protože si je občas promnula nebo pohladila. Po deseti minutách si přesedla a ukázala mi tak krásný výhled přímo pod sukničku.
Natáhla nohu a bez varování mi dala kozačku přímo do klína. Pod kůží botky musela cítit moje tvrdý péro, který se pomalu nevešlo do kalhot. Botkou mi pomalu zarejdila v rozkroku.

„Vím že se ti moje nohy líbí“, řekla. „Tak proč si nesáhneš?“ Hladil jsem kůži boty i punčochy nad ní a snažil se ještě soustředit na jednání, které jsme vedli. To už se nedalo. „Rozepni si kalhoty!“ přišel najednou rozkaz. Nemohl jsem věřit svým uším, ale… udělal jsem to. Sáhla mi rukou do poklopce a začala mi hladit naběhlého ptáka přes prádlo. Už na něm začínala být poměrně slušná mokrá skvrna. Popotáhla mi kalhoty i s prádlem a pták vystartoval do prostoru. Zasmála se při pohledu na moje prádlo – přeci jen krajkové kalhotky asi nejsou u mužů běžné, poposedla a už jsem zase měl její botu v rozkroku. Jeho špička se třela o kůži botky. Chvíli mi jen jezdila podpatkem po žaludu i celém ptáku a za chvíli se zase vrátila k hlazení botou. O tomhle jsem zatím jen snil. Přidala druhou nohu, vzala ho mezi podrážky a začala mi ho honit. „Líbí se ti to? Máš rád moje nohy?“

„Ano, mám. Je to super“, odpověděl jsem trošku zadýchaně. „Tak mi ty boty sundej“, poručila. Rozepnul jsem zip na jedné kozačce a pomalu ji sundal, přes tenké punčochy se rýsovaly prstíky i jemná klenba nohy. Vzrušovala mě jak blázen. Vzal jsem chodidlo do ruky. Látka silonek byla vlhká jak byla v kozačkách celý den a nožičky omamně voněly. Sundal sjem jí i druhou botu. Začal jsem jí mnout chodidlo a masírovat prsty, přeci jen určitě měla za celý den nohy unavené. Druhou nohu mi nastavila před obličej, líbal jsem a lízal a cucal prstíky. Byl jsem v sedmém nebi. Dokoce si poposedla tak, že jsem měl krásný pohled na její mušličku pod švem silonek, občas se přes ni pohladila a už také začínala mít na ní vlkou skvrnu.

Vysmekla se nohama a zamířila s nimi opět k mému rozkroku, jemně mi ho honila a neměl jsem daleko k tomu abych hned nezačal stříkat. Byl jsem vzrušený na maximum a bylo to na mě znát. Asi to ale nebyl její záměr, protože najednou vstala a řekla mi abych si lehl na zem před křeslo. Udělal jsem to. Stáhla mi kalhoty úplně a postavila se nade mne rozkročená, krásně jsem viděl jak se každý záhyb její kunčičky rýsuje. Přidřepla si nade mne abych cítil její vůni, ale lízat se nenechala. Místo toho mi vzala ptáka do ruky a zkušeně ho pohonila. Pak si sedla vedle mne na zem, nastavila mi nohy k lízání a ptáka jemně a pomalu honila rukou. Když už jsem zase myslel že vybouchnu, zvedla se, posadila na křeslo a zapojila do práce nožičky. Hladila a poháněla mi penis… cítil jsem, že už to nevydržím… a za chvíli už na její silonky padaly kapky mého spermatu. Mnula mi ho zacákanýma silonkama a já se nemohl nabažit toho pocitu, ještě ho chvíli poohonila a pak vstala.

Postavila se nade mne a stáhla si silonky. Nejprve mi dala očuchat jejich rozkrok, který byl cítit jejíma šťávama a pak mi je podala. „Obleč si je. Dneska už je pozdě a papíry neprobereme, ale příště až přijdeš, budeš je mít na sobě.“ S těmito slovy mne nechala ať si je obléknu pod kalhoty. Pak jsme se rozloučili a já se vydal zase domů. Už teď se těším na další jednání, punčochy budu mít rozhodně s sebou.

Autor příspěvku: Nikol