Slečinka byla panna

Když jsem přišel k Havránkovým, kde jsem měl opravit kapající kohoutek, místo chlápka, se kterým jsem mluvil po telefonu, mi přišla otevřít nějaká slečinka. Mohlo jí být asi 17 let, vypadala docela mladě, ale byla zmalovaná jako nějaká děvka. Když jsem si jí prohlédl, upoutala mě její sexy postavička a především ty kozy, který měla vzhledem ke svému věku fakt parádní.

Slečinka mě doprovodila do prostorné koupelny a přihlížela, jak povoluji klíčem matku, jak nasazuji frézku, abych vybrousil sedýlko, které voda občas vymele. Chvíli mě sledovala zleva, pak zprava, věčně si sahala k výstřihu blůzky, kam jí od krku visely červené korále, jako by byla stále nervóznější, nebo chtěla přitáhnout můj pohled ke svým velkým kozám. Když se mně ženské takhle vnucují, většinou je odkážu do příslušných mezí. I téhle jsem sdělil: “Dej si odchod, holubičko, já odvádím poctivou práci.” “Ano…?” ušklíbla se a olízla jazykem zmalovaný ret. “Jo! A nemíním se opakovat,” zavrčel jsem.

Trucovitě řekla, že jí nemám co poroučet, když je doma, usedla na vanu, přehodila nohu přes nohu, sukně si jí vyhrnula, zahlédl jsem její růžové kalhotky. “Máma by tě měla asi občas plácnout přes holou.” “Poraďte jí to!” sykla vztekle a jak škubla za ty korále, přetrhla šňůrku a červené kuličky se rozsypaly po celé koupelně. Myslel jsem, že je začne sbírat a budu mít od ní na chvíli pokoj, ale ani ji to nenapadlo, znovu se ocitla při mně a koukala, jak vyplachuji vybroušené sedýlko a vyměňuji těsnění na kohoutku. Byl jsem za ten měsíc děsně nadržený a její parfém mě asi zblbnul, protože když se zase otřela bokem o můj zadek a vyzývavě se zachichotala, upustil jsem, co jsem měl v rukou do rozevřené brašny a oběma rukama ji popadl v pase.

“Ty toho nenecháš, že jo?” zamumlal jsem výhružně. V příštím okamžiku jsem jí vtiskl prdýlkou do rozkroku, aby ucítila mého tvrdého ptáka. “Pusťte mě, nebo začnu křičet,” zašeptala a mrskla sebou, že mě to až bolelo. “Zdá se ti snad malej? Nebo málo tvrdej?” hučel jsem jí do vlasů, když se zklidnila. Teď jsem se zavrtěl já a byl z toho příšerně vzrušený. “Proč to děláte?” hlesla slečinka rozetřeseným hlasem, ale už se mi nepokoušela uniknout. “Proč asi?” zasmál jsem se. “Neříkej mi, prosím tě, že jsi tak hloupá. Holky v tvých letech jsou už profesionálky.” “Já ne,” zakňourala. “Celou dobu, co jsem tady, mě svádíš. Nejsem ze dřeva. Dostala si mě tam, kde jsi mě chtěla mít, teď nemůžeš couvnout. To by bylo na infarkt.”

Pravou rukou jsem jí vklouzl pod sukni, strčil prsty do kalhotek, strhle je dolů, pohladil ji po vysazených hýždích. “Nespěchejte. Ano, najížděla jsem na vás, jste mužský jakého jsem si vysnila, ale… prostě mám strach. Já to zatím s nikým nedělala.” Došlo mi že je panna, což mě ohromilo. “Budu něžnej. Nejdřív si pohrajeme, aby ses na to připravila. Můžeš si ho i osahat,” řekl jsem jí a začal si rozepínat kalhoty. Přejížděl jsem jí ptákem po půlkách a rýhou mezi nimi, pak ho vsunul mezi její stehna. Semkla je, jakoby se lekla. Hladil jsem ji po stehnech, dokud je nepovolila. “Sáhni si na něj,” vyzval jsem ji a ona to tápavě udělala. Sotva ho stiskla prsty, začala mi v něm tepat krev. Poradil jsem jí, aby se zapřela o umývadlo. Ptákem jsem našel vchod do její neprozkoumané jeskyňky. Zvolna jsem mezi nimi kmital žaludem, přiložil jsem dlaně na její prsa a začal jí masírovat bradavky. Donutil jsem jí, aby se více předklonila a kolenem jsem jí rozevřel více nohy.

“Slečinka dovolí?” zeptal jsem se. “Opatrně,” hlesla, ale to se už můj pták prodíral jejím tunýlkem. Přidržoval jsem ji pevně, v předpokladu, že až poruším blanku, bude se mi chtít vytrhnout, ale přečkala to statečně. Byl jsem v ní a ona nevzlykala, pouze trhaně dýchala. Kdyby nebyla tak těsná, snad bych jí i podezříval, že to panenství na mě jen hrála. Několikrát jsem ho povytáhl a zasunul, ale pak z ní vyklouzl, obrátil si ji jeskyňkou k sobě, poklekl a začala jí olizovat stydké pysky a pak i poštěváček, který se prodral závojíčky jako maják. Celá se roztřásla a musela se mě chytnout, aby neupadla. Ještě malátnou jsem ji zatáhl k vaně, usedl jsem na hranu, a vyzval ji, aby si mi sedla rozkročmo na nohy. Vnikl jsem do její úzké frndy, přitiskl si ji ňadry na hruď a kroužil v ní ptákem, abych ji maličko uvolnil. Dlouho jen trpně snášela mé přírazy, už jsem přestával doufat. Pak jsem jí cucal ušní lalůček a pak jakoby začala roztávat.

Povolil jsem nohy, spojil paže za jejími zády a znovu dorážel s pronikavějším třením na poštěváček. Náhle jakoby se probudila. Protipohybem dostala naše soulož rytmus. Začala vzdychat. Vzápětí vyhekla a začala sebou zmítat. Cítil jsem, že to přichází i na mne. Vyškubnul jsem ptáka z její kundy a vychrlil jí všechno semeno na bříško a ňadra. Svlékl jsem ji, posadil do vany, pustil teplou sprchu. Pak jsem ji nahou vzal od náruče. Zašeptala, že oba rodiče mají odpolední směnu. Donesl jsem ji do jejího pokoje, položil na postel, líbal ji od vlasů až po nehty na prstech nohou. Udělal jsem jí radost francouzským milováním. Slíbila mně, že v sobotu odpoledne přijde do mého bytu. Dodržela slovo. V neděli jsme dohodli, že budeme spolu žít.

Autor příspěvku: Nikol