Šmírovala jsem svého šéfa

Dnes vám budu vyprávět, jak jsem šmírovala svého šéfa, když si užíval se sekretářkou. Stalo se to jednoho středečního odpoledne, kdy jsem zůstala v práci o něco déle. Šla jsem si udělat kafe a cestou zpátky do kanceláře jsem zaslechla podivné zvuky. Potichu jsem se přikradla ke dveřím a malou škvírkou šmírovala, jak se Olga a můj šéf smějí a navzájem hladí. Podle toho chichotání a dvojsmyslných řečí se schylovalo k vášnivému šoustání. Přitiskla jsem ucho na dveře a poslouchala co se bude dít. Řeči ubývalo a spíše bylo slyšet vášnivě zrychlené dechy a mlaskání sladkých polibků. Nedokázala jsem se od těch dveří odtrhnout, takže jsem ty dva tajně šmírovala dál.

Škvírou jsem viděla jak je Olga přisátá k šéfovým ústům a rozepíná mu knoflíky u košile. Šéf nezůstával po zadu, jeho velké ruce jezdily po celém těle Olgy, ale nejvíce jí masíroval její malý kulatý zadeček pod krátkou sukýnkou. Když mu Olga rozepnula košili, tak vzala šéfa za ruku a odvedla ho ke křeslu do kterého si sedla a hned začala vysvobozovat jeho nadouvající se přirození ze sevření jeho kalhot. Jen co povolila opasek, rozepnula knoflík a zip, tak kalhoty sjely až ke kolenům a na jedno zatáhnutí je následovaly také spodky. Šéfovo přirození tak trčelo přímo před obličejem jeho sekretářky. Stál před ní a koukal se jí tázavě do očí co bude dál, ale dlouho nečekal, ona mu také hleděla do očí a přitom vzala jeho trčící přirození s pořádně naběhlým žaludem na konci do své malé ručky. Olga se snažila co nejpevněji sevřít penis ve své ruce a pomalu ho třít. Přitom střídavě hleděla šéfovy do očí a na penis s lišáckým výraze ve tváři. Na tohle jsem se těšila celý den řekla a prudce si přitáhla šéfovo přirození do úst.

Do její pusinky se sotva vešel žalud, ale stále se snažila zasunout si penis dále do pusinky. Šéf měl křečovitý výraz ve tváři a jako by se mu podlamovala kolena až se musel jednou rukou opřít o opěradlo křesla a druhou rukou přitahoval hlavu Olgy ke svému penisu.

Ani jsem si to neuvědomila, ale přitiskla jsem se k rámu dveří a při sledování té podívané jsem si zajela rukou do kalhot a začala si hrát se svou buchtičkou. Stále více jsem se tiskla na ta futra abych se nesvezla až na zem a sledovala co se odehrává dál, když v tom jsem ucítila jak se mě někdo dotýká. Cukla jsem sebou a ohlédla se. K mému překvapení to byla šéfova manželka, celá jsem ztuhla a koukala na ni s otevřenými ústy. Udělala na mě psst a náznakem mě vybídla ať se dále koukám na jejího muže a jeho sekretářku. Byla jsem v tu chvíli úplně zmatená a chtěla odejít, ale přitiskla mě zpátky a do ucha mi zašeptala koukej dál. Chtěla jsem se vymanit z jejího sevření, ale přitiskla mě celým tělem a mezi nohy mi vrazila koleno, takže jsem se nemohla pohnout. Znovu zašeptala koukej se a buď potichu ať je nevyplašíme. Chtělo se mi vykřiknout, ale nemohla jsem vydat ani hlásku a začala si uvědomovat, že její klín se tře o můj zadek a na zádech cítím její ňadra. Jediné co jsem mohla bylo sledovat šéfa a Olgu, kteří si v zápalu vášně ničeho nevšimly. Od kouření pokročily k souloži. Olga si klekla na křeslo a vyšpulila na šéfa zadek. Ten ji odhrnul sukni a stáhl vlhké kalhotky. Podívej jak jí ho tam vrazí, má rád malé buchtičky a dělá mu dobře když ten svůj klacek tam může prudce vrazit. Chtěla jsem se znovu vymanit z jejího sevření, ale nešlo to a co víc, ucítila jsem její ruku jak mi sjíždí mezi nohy a dává něžný polibek na krk.

Začínala jsem být zoufalá a odevzdaná, asi to vycítila a mírně povolila sevření, ale ne aby mě pustila, druhou rukou mi začala masírovat kozy. Bože pomyslila jsem si, koukám na šéfa jak obdělává svoji sekretářku a mě osahává a líbá jeho žena. Aniž jsem chtěla byla jsem maximálně vzrušená a ucítila jsem vlhko ve svém klíně a instinktivně jsem začala tlačit kolena k sobě. Rukou mi zajela až pod kalhotky a do ucha mi začala šeptat, podívejme jsi pěkně vyholená a jak pěkně pouštíš šťávičku, to už asi brzy budeš. Styděla jsem se a raději jsem zavřela oči, protože na mě přicházel orgasmus. Celá jsem zase ztuhla v úplné křeči. Nevím jak dlouho to trvalo než vyvrcholení odeznělo a celková křeč povolila, ale jediné co jsem vnímala byla myšlenka, že jsem takový stud a vzrušení zároveň nezažila.

Poté mě šéfova manželka odtála od dveří a zády mě přitiskla ke zdi a přitlačila se na mě celým tělem. Podívala se mi do očí a bez váhání mi dala polibek na ústa. Bylo to moc hezké řekla a usmála se. Potom z kapsy vytáhla vizitku s číslem a řekla ať se brzy ozvu a odešla.

Bylo mi jako by se kolem mě prohnalo tornádo a já to přežila. Musím pryč pomyslela jsem si a potichu jsem vklouzla do své kanceláře, vypnula jsem počítač, rychle se upravila a potichu jsem zase z kanceláře vyklouzla. Šéf si s Olgou ještě užívaly, tak jsem potichu odešla.

Domů jsem šla pěšky, nebylo to daleko a byla jsem ráda, že jsem na čerstvém vzduchu, i když se mi hlava točila, když jsem si promítala co se vlastně stalo a že se něco takového stalo právě mě.

Autor příspěvku: Nikol