Sourozenecká vášeň pro sperma

Nakouknu k sestře do pokoje. Spí jako dřevo. To je divné, říkám si. Před chvílí odtud vyšel Marek a dala bych krk na to, že si tam jenom nepovídali. Ségře je šestnáct, ale do nevinného kvítku má hodně daleko. Nevím, jestli to věděl i Marek, když se „nenápadně“ vytratil z oslavy mých narozenin a zapadnul k Aleně do pokojíku.
Kdy a kde dostal pozvánku, to musím ještě zjistit, ale nechám to na ráno. Tahat teď, ve čtyři ráno z rozespalé sestřičky podrobnosti, by byla docela drzost. Ale jsem tak zvědavá ….

V baráku už je klid, ale mně se spát nechce. Sednu si na kraj ségřiny postele. Je sice o šest let mladší, ale myslím, že spolu máme skvělý incest vztah. Nemáme před sebou žádné tajnosti. Svěřujeme si dobré i špatné a já mám tentokrát pocit, že zažila něco moc skvělého. Její úsměv ze spánku hovoří za vše. Jen tak namátkově zajedu rukou pod peřinu. No jasně, mohla jsem si myslet, že spí nahá. Nahmatám na jejím těle něco mazlavého. Pohladím větší část těla – je to všude! Pak přičichnu ke své umazané ruce a olíznu si prsty – hmm, semeno, co jiného. Ale kolik? To snad ani není možné.
Opatrně Alenu odkryju tak aby se nevzbudila. V pokoji je málo světla, ale pořád je ho dost, abych viděla tu zasychají spoušť na sexy těle mé sestry. Jako omámená jí kreslím prstem po těle obrázky ze semena. Neuvěřitelně jí to sluší. Taky bych chtěla být celá postříkaná. Teplé chlapské semeno přímo zbožňuju. Tohle už sice není teplé, ale pořád skvělě voní. Kopíruju nosem linie ségřina těla a opájím se tou vůní. Představuju si, jaká asi skvělá píchačka se tu musela odehrávat. Fakt sestře závidím. Usínat vyšukaná k zemdlení a navíc zestříkaná jako děvka, to máme obě rády. Ale tohle byl extrém, nádherný extrém. Cákance měla po celém trupu, na prsou, několik lepkavých čůrků i na stehnech. Nicméně všechny proudy se sbíhaly a houstly směrem ke klínu, tam jsem neviděla.

Ale zvědavost a vzrušení mi nedaly a rozevřela jsem Aleně nohy a strnula jsem v úžasu. Její vyholená kundička byla celá pokrytá stříbrnou mrdkou. Přivoněla jsem a začala to lízat. Tomu se prostě nedalo odolat. Samozřejmě, že se sestra probudila. Než vůbec stihla něco říct, prohlásila jsem, že by se měla po šukání umývat, kór po takovéto kalamitě. „Nezáviď a koukej mě očistit, když už mě takhle šmíruješ,“ zněla její lakonická odpověď a začala si užívat moje lízání. Jako hodná starší sestra jí čistím kundičku, ale už se třesu na její vyprávění, které pořád nepřichází. Nakonec si o něj musím říct. „No tak už mě nenapínej, co se tu dělo, že jsi jak špindíra?“

Měla zavřené oči, za kterými si pravděpodobně přehrávala příběh dnešní noci. Vyprávěla mi, jak nechtěně Marka vyrušila na záchodě. On se nenechal rušit, čural dál a ještě ji pozval dovnitř. Pak už šlo vše ráz naráz. Doteky, líbání, hlazení, kouření, šukání. Popisovala mi vše do nejmenších detailů a já se při jejím vyprávění stále hlouběji nořila jazykem i nosem do rozmrdané ségřiny kundy. Sama jsem tekla neuvěřitelným způsobem. Potřebovala jsem se udělat jako sůl, ale nejdřív jsem chtěla vidět Alenu pokroucenou v orgastické křeči. Vždycky to tak má, když se udělá a dovedu si představit, co to s Markem dělalo, když ji takto viděl. S každým jejím orgasmem byl určitě nadržený víc a víc – proto ta záplava semene.

Sotva se ségra udělala a vzpamatovala, vysvlékla jsem se a podala z šuplíku toho největšího robertka z Aleniny sbírky. Jestli někdo ví, co na mě kdy platí, tak je to právě ona. Ví o mém těle a mých představách všechno. Dovyprávěla mi svůj příběh, který prokládala průpovídkami o mé nadrženosti, dráždila mi poštěváček a při tom mi bez ustání tvrdě zarážela robertek do kundy. Řvala jsem svůj orgasmus, šťávy ze mě jen stříkaly. Pička mi cukala, byla strašně moc citlivá, chtěla jsem se vykroutit, ale Alena byla neoblomná, šukala mě dál a dál a já křičela, škemrala a prosila. Sestřička je malá, ale zato šikovná. Dostala všechny tekutiny jak z Marka, tak i ze mě.

Vše se se mnou motalo a já usínala uspokojená. Jen ta záplava semene na těle mi trošku chyběla.

Autor příspěvku: Sabča