Stolní fotbálek a můj nový úlet

V neděli ráno jsem jel se svými kamarády na turnaj ve fotbálku do Prahy. Kolem 20:00 hodiny jsme spolu jeli domů už po cestě mi volala má nová přítelkyně Terezka kde jsem a kdy se vrátím. Za tu cestu mi volala tak osmkrát a to už mi bylo jasné, že je fakt nadržená. Hned jak jsem přijel, čekala mě na náměstí. Nečekala tam však sama, byl tam sní můj dobrý kamarád Tomáš a jeho přítelkyně Nikola. Přišel jsem k ní, dal jsem jí pusu a šli jsme všichni společně k nám.

Jak jsme přišli domů, šel jsem se vysprchovat, oni se převlékli a připravili spaní. Vylezl jsem z koupelny a lehl si za nimi, přitulil sem se k Terce, začal jsem jí něžně líbat, rukou jsem jí přejížděl přes její hebké tělo a Ondřej s Nikolou dělali úplně to samé. Mezi přestávkami, které jsme dělali při naší předehře, jsme se dívali na dlouhé porno. Asi po patnácti minutách mi řekla jestli bychom nešli vedle. Vůbec jsem nebyl proti a šel jsem hned za ní.

Terka si lehla na záda, roztáhla nohy a já si na ní lehl. Líbal jsem se s ní a pak přešel na její krk. Cucal sem jí ouško a to ji šíleně vzrušovalo. Měla průhledné pyžamo, tak jsem jí svléknul vršek, líbal sem jí bradavky a pomalu sem přecházel níž, sundal sem ještě spodek, špičkou jazyku sem jí lechtal poštěváček a ona vzdychala blahem a říkala jak se jí to líbí. Řekl jsem jí ať mě udělá hned na začátku. Dala mi sladkou pusu a jazykem jela dolů. Vzala můj tvrdý penis do ruky, otevřela pusu a začala mě kouřit, kouřila tak božsky! Po chvilce jsem to už nemohl vydržet, ale ona pokračovala dál. Střídavě ho lízala jak lízátko, sála ho, nebo zuřivě honila. Když jsem se začal dělat, pustil jsem jí všechno to sperma do pusy. Všechno to spolkla a že toho nebylo málo! Vrátil jsem jí do původní polohy, chvilku sem jí prstil rukou. Pak už se to nedalo vydržet a svůj ocas sem jí vsunul do její pičindy. Ona vzdychala víc a víc. Asi po patnácti minutách jsme se vyměnili, sedla si na mě a pokračovali jsme dál, byla rozjetá čím dál víc. Občas sem musel její prcku navlhčit, aby to klouzalo a jí to nebolelo. A jako finiš sem se jí udělal na záda. Po luxusním sexu jsme se vrátili do obýváku a pokecali s Ondrou a Nikčou. Určitě nás slyšeli šukat, ale oni si to určitě rozdali taky..

Autor příspěvku: Sabča