Šukačka s krásnou zdravotní sestřičkou

Byla jedním slovem nádherná. Nejkrásnější zdravotní sestřička u nás na oddělení. Postavička jako lusk, pevné poprsí, které lákalo k tomu, abych ho vzal do ruky a jemně promnul. Bradavky se tyčily pod oblečením, už dávno vím, že nikdy nenosí podprsenku. Chtěl jsem jí, musel jsem jí dostat. Až do toho osudného dne se mi vyhýbala a unikala mi jako kořist lovci. Ale pak to přišlo, já dostal příležitost a ani na vteřinu nezaváhal. Viděl jsem, jak zašla do dámských šaten. Rychle jsem proklouzl dveřmi a zamkl za sebou.

„Musel jste zamknout?“ řekla tiše, aniž by se ke mě otočila. „Vy máte oči i vzadu?“ vyhrkl jsem a překotně přemýšlel, jak tohle své potřeštěné jednání zdůvodnit. Ale je vůbec nutné něco zdůvodňovat? Situace je přece natolik jasná, že to musela pochopit! „Neodpověděl jste mi,“ řekla a já měl dojem, že jsem v jejím hlase rozeznal smích. Má ze mě srandu!? Položil jsem jí dlaně na boky, přitáhl si ji blíž. „Tohle je odpověď‘!“ „Cosi mi to připomíná,“ připustila.

Neodstrčila mé ruce, ale zároveň mi nijak nepomohla. Pták mi už bláznil pod kalhotami. Nedokázal jsem se ovládnout. Sjel jsem rukama po její zástěře, vnikl pod ni, nahmátl vypouklost jejího pahorku.„Co to děláš?“ hlesla a v zrcadle jsem spatřil, že se kousla do rtu. A to mě vzrušilo.

 „Ty nevíš?“ Vsunul jsem prsty do kalhotek, prodral se k jejímu hustému porostu. Překvapilo mě vlhko, do kterého se dostal můj ukazovák, sotva zajel mezi stydké pysky. Teplá šťáva se mi rozlila po prstech. Je to pro mě trochu šok,“ přiznala ochraptěle a přimkla se klínem k mé ruce, zaklonila hlavu, opřela si ji o mé rameno. Zamumlal jsem, jestli jí nepřipadám drzý.
„Jsem ti moc vděčná, že jsi provedl první krok. Já bych se neodvážila, přestože mi bylo jasné, že stačí kývnout. Nebo se jen usmát. Poznala jsem to na tobě… Už ani nepamatuju, kdy…“ vzlykla. „Já vím, že jsem hloupá, ale skoro nikam nejdu. Nemám příležitost.“ „Ted‘ už ano,“ zašeptal jsem jí do vlasů. Pohrával jsem si s poštěváčkem a druhou rukou zatápal po jejím břichu. Její kozy mě nezklamaly. Byla krásná, pevná a bradavky úžasně vztyčené vpřed. Vzrušené z ní sálalo. Rozechvěla se a povzdychávala. Byla už tak mokrá, že jsem do ní mohl i třemi prsty: Náhle se zazmítala, vyjekla přidušeně, musel jsem ji zachytit, aby neklesla na rohož. Líbal jsem ji na krk a pozvolnými pohyby levé ruky v jejím pohlaví jí prodlužoval rozkoš. Najednou jsem ucítil ruku na kalhotách v rozkroku. Rozepnula mi poklopec, proklouzla štíhlými prsty do slipů, vytáhla ptáka nabobtnalý horkou krví.
„Bože, to snad není pravda“ zamumlala a ohryzek jí poskakoval. Připadalo mi, že jestli se do ní rychle neponořím, přijdu o rozum.„ Já tě potřebuju. Musím do tebe,“ vykřikl jsem a soukal jí nahoru zástěru. Našel jsem penisem její zvlhlou mušličku a překotně do ní pronikal. Po několika divokých pohybech jsem se uklidnil, zpomalil své dorážení a začal to vychutnávat. Tím se mi podařilo překonat kritický bod. Oddálit vyvrcholení. Doštval jsem ji k dalšímu orgasmu a když se z něho vzpamatovala, vyškubl jsem z ní penis, otočil ji k sobě zády, požádal, aby se přidržela umývadla. Sotva se tak stalo, napíchl jsem její čvachtající buchtu odzadu. Vycházela mi šikovně vstříc a když do ní začalo tryskat mé semeno, stiskla mi penis její další křeč. Tiskla se ke mně a vděčně mě líbala. Než jsem odešel; zvedl jsem z dlaždiček její růžové kalhotky, vsunul je do kapsy „Dostaneš je, až přijdeš ke mně na svobodárnu. Přijdeš, vid, miláčku? Musíš přijít, bude nám spolu hezky.“ Usmála se.“Čekej mě ve tři“!

 

Autor příspěvku: Nikol