Šukačka v hokejové kabině

Tento příběh se stal když jsem byla na střední a byla fanynka jednoho hokejisty.

Jmenoval se Dan, byl útočník, pravák, číslo 12. Nádherný, opravdu urostlý a pořádný chlap se špinavými blond vlasy, mohlo mu být tak kolem 25 a určitě jsem nebyla jediná která do něho byla blázen.
A tak jsem onoho dne přišla ze školy, osprchovala se, jako vždy, trochu namalovala, oblékla svoje oblíbené černé triko s úžasným výstřihem, mé černé, dlouhé vlasy nechala rozpuštěné, sebrala vše co jsem potřebovala a vyrazila.

Když jsem dorazila na zimní stadion, tréning hokejistů se chýlil ke konci. Zpočátku jsem si sedla na tribuny, na místo kde sedíme vždy s kamarády během zápasu, a sledovala hráče abych si mohla něco zapsat i o tréningu. Trenér mě zpozoroval, usmál se a kývl hlavou, na což jsem pozdrav opětovala. Zavolal si Dana k sobě a zřejmě ho na mě upozornil, Dan se na mě koukl a šel zase na led. Měla jsem z toho rozhovoru takový strach, hlavou se mi honilo tisíce myšlenek a ta hlavní byla že se mi vysměje.

Tréning skončil všichni šli do šaten, jen Dan s trenérem uklízeli led. Čekala jsem dalších 15 minut a pořád se nic nedělo všichni už odešli i Dan někam šel, tak sem si pak řekla, že asi půjdu, nebudu ho tady přece nahánět po stadionu a vnucovat se. Když jsem smutně vstala a šla dolů z tribuny k východu, na konci schodů se objevil udýchaný Dan, nemohl popadnout dech, ale nakonec mi s přestávkami řekl že pospíchal jak mohl a že se bál že tam už nebudu. Jen sem šťastně odvětila že to nevadí a usmívala se. A pak řekl ,,Půjdeme do šatny, neboj už tam stejně nikdo není a je tam aspoň stůl“. Přikývla jsem a následovala ho. Měl vážně úžasný zadek, koukala jsem na něj celou cestu a nejhorší je že si toho nejspíš všiml.

Došli jsme do šaten a já si začala něco zapisovat, když jsem zvedla hlavu stál přede mnou jen v kalhotách a já se na tu nádhernou a obrovskou hruď koukala s otevřenou pusou. Vzpamatovala jsem se z okouzlení až když jsem mě zeptal jestli mi to nevadí. Zmateně jsem se koukala kolem sebe a jen špitna že je to v pohodě. ,,S dovolením půjdu do sprchy, můžeme to udělat tam“ řekl a já ztuhla a vyvalila na něho oči. ,,Jsi tu kvůli tomu rozhovoru ne? Neboj je tam závěs, navíc teď máme nové sprchy tak je můžeš aspoň okouknout a poděkovat za nás městu že nám je udělaly“. Náhle jsem si uvědomila ,,No jasně ten rozhovor málem bych zapomněla“

Šel tedy do sprch a já ho nasledovala. Zalezl do sprchy a: ,,Tak se ptej klidně na co chceš“. No, začala jsem takovýma normálníma otázkami jako: Jak se vám líbila sezóna? Co byste v týmu zlepšil? Na všechny otázky odpovídal a já už téměř vyčerpala všechny připravené dotazy. Voda se zastavila a on vystrčil hlavu z poza závěsu ,,Mohla bys mi prosím podat ručník je tam dole ve skřínce“ ,,Jasně“ odvětila jsem a seskočila ze skřínky, mezi umyvadly, kde jsem seděla. Skřínku jsem otevřela a ohnula se pro ručník, samozřejmě sem vyšpulila prdelku jak sem nejlíp uměla, cestou za ním s ručníkem se nepodíval jinam než do výstřihu což mě ohromě potěšilo. ,,Nechceš mě při jednom utřít“ zažertoval. ,,Není problém“ smála jsem se sním. Byla jsem zrovna opřená o skříňku, která stála naproti sprchy kde se sprchoval, když vylez byla jsem otočená zády aby si nemyslel že ho chci okukovat. Měla jsem náhle pocit že se ně co dotýká mého zadku, v mžiku jsem se otočila a překvapeně koukala že stojí hned za mnou, byli jsme od sebe pár centimetrů když se zeptal jestli mu nemůžu tykat ,,Nejsem přece tak starý!“ dodal. S úžasem jsem souhlasila. Chytla jsem se ruky kterou mi na znamení seznámení podal ,,Jsem Dan“ usmál se ,,Zuzi“ dodala jsem. Naklonil se ke mě a políbil mě, ne na líčko jak se to většinou dělá ale na ústa a já naivně zavřela oči. Jenže když jsem je po chvíli otevřela, on se na mě celou dobu díval, bylo mi tak trapně, sklonila jsem hlavu, ale on mi ji okamžitě zvedl a začal mě nádherně líbat, lekla sem se a začalo ho odtlačovat ale nemělo to smysl byl tak velký a tak pevně mě držel, vlastně sem ani nechtěla aby to skončilo. Zvedl mě a já se ho obkročmo držela nohama, držel mě za zadek a myslím že jeden jeho prst se přes kalhoty dotýkal mé kundičky a já ho začala líbat ještě vášnivěji.
Položil mě na skřínku mezi umyvadla a okamžitě se začal dotýkat mých prsou. ,,Toužil jsem si na ně sáhnout už do začátku víš to?“ ,,Ne“ řekla jsem. Začal mě líbat na krku, sundával mi tričko a mě začalo docházet že tohle dělá s každou druhou fanynkou ale teď sem to byla já a chtěla jsem si to užít.

Nádherně mi sál bradavky a při tom rozepínal podprsenku, když ji sundal přivoněl k ní a já jen vyděšeně zírala, usmál se ,,Nádherně voní stejně jako ty celá, smím ti sundat kalhoty?“ ,,Ne“ odpověděla jsem a seskočila dolů, přitiskla jsem ruku na jeho hruď a naznačila ať si sedne on. Pochopil a já si začala ohmatávat ty nádherné svaly, začínaly mě dohánět k šílenství přes prsa jsem sjela po břichu k ručníku, a nemohla se dočkat až bude dole. Už jsem chtěla ten ruční rozevřít, ale chytl mě za ruku a zašeptal ,,Ale slib mi že pak přede mě nastavíš tu svojí“ Usmála jsem se a v podbřišku ucítila vzrušující brnění cítila jsem jak vlhnu a nemohla se dočkat až se mi vystříká do pusinky!

Když jsem odkryla ručník mile mě překvapil jeho velký penis, který se ke mě tyčil a sem tam v něm cuklo. Začala jsem olizováním žaludu kolem dokola a velmi jemně, pak níž na uzdičku, jezdila jsem jazykem od kořene ke špičce a nezapomněla jsem sem tam sát ani koule. Silně mě chytl za vlasy, což mi naznačilo, že ho mám vzít do pusinky. Měla jsem v puse plno přece jen byl až moc široký, začaly mě bolet koutky a doufala jsem že se brzy udělá když jsem si začala pohrávat s kulkami pocítila jsem škubání a brzy se mi valilo krásně horké sperma do pusinky, pozorně sledoval jestli to spolknu a já poslušně polykala, trochu mi ukáplo na prso ale okamžitě jsem to nabrala na prst a olízla. Chvilku jsem myslela, že má infarkt, ale po chvilce se zvedl a vzal mě do náruče. Posadil mě místo sebe a vášnivě políbil.

Sundal mi kalhoty a s nimi i kalhotky. Prudce mi rozevřel nohy které jsem měla pevně u sebe, chvíli koukal, ale pak ji začal hladit jeho první doteky jazykem tak šimraly že jsem sebou cukala, ale pevně mě chytl za boky a přirazil si mě na obličej, na poštěváčku mi udělal hotové tornádo, že jsem místy nemohla ani dýchat. Vychutnávala jsem si jeho jazyk a nejspíš 2 prsty v mé kundičce, byl to nepopsatelný pocit. ,,Bože už to nevydržím“ zařval a začal mi rvát svůj nádherně tvrdý penis do mé vlhké dírky. Z počátku se tam muset cítit těsně ale po chvíli už ve mě jezdil jako by nic. Přirážel čím dál víc a mé hlasité vzdychání mu napovědělo že to mám drsně ráda. Otočil si mě, prohnul v zádech, chytl za vlasy a přirážel div mi ji neroztrhl! Přirážel dobrých 5 minut a já cítila že to na mě de. Začala jsem téct nepředstavitelným způsobem a stahy byli čím dál silnější poznal to a ještě víc si mě na sebe nabodával, ale on ještě nebyl, klekla jsem si před něho a dokouřila mu ho, znovu mi nádherně vystříkal pusinku a spokojeně jsme v objetí leželi na ručníku položeném na mokré dlažbě. Takový orgasmus jsem ještě nezažila! Bylo to něco úžasného. ,,Byla to nádhera“ pochválila jsem ho! ,,Promiň moc jsem nevydržel,ale jsme vážně moc utahaný z tréningu a není divu že tak mladé samičce nestačím, příště to může být lepší“ Znělo to jako příslib dalšího setkání, což jsem samozřejmě moc ráda slyšela, ujistila jsem ho že mi to stačilo a že byl vážně úžasný!
Nabídl mi odvoz domů a tomu sem samozřejmě nemohla odolat, zvlášť když má BMW X5! Během cesty neřekl nic jen kde mi má zastavit. Takže nic, žádné příští nebude, pomyslela jsem si, byla jsem jen další zářez na jeho pažbě. Poděkuji a chci už vystoupit když v tom mě chytne za ruku ,,To mi ani nedáš telefonní číslo, nebo alespoň polibek na rozloučenou?“ Žasnu údivem a nadiktuji mu ho, na rozloučenou se vášnivě políbíme a já naposled nasaji jeho vůni, je omamná a mě dochází, že musím vystoupit.

Doma se osprchuji a všimnu si že přišla SMS, je od něho, plna citů a pochval za mé výkony, s radostí odepisuji a domlouváme si příští schůzku. Ale o tom snad někdy jindy…..

Autor příspěvku: Nikol