Šukačka v kabince na plovářně

Bylo strašné teplo a já se rozhodl že půjdu do nedalekého města na plovku.

Sbalil jsem si plavky a ručník, nasadil brejle, žabky a vyrazil na MHD. Pravidelně si ho doma honím každé ráno. Dokonce jsem si na to koupil takovej luxusní lubrikant. Honění mě prostě stále baví. Dnes jsem se do toho ale nějak neměl… prostě hic jak prase. Už po cestě jsem zjistil, že mě nějak víc rajcujou kolemjdoucí holky v kraťáskách a krátkých tričkách. A co teprve v šatičkách s kozamaskoro venku. No řeknu vám, že než jsem došel na socku, stálo mi péro. Při nastupování jsem se to snažil nějak zamaskovat a divně se u toho kroutil. Mám pocit, že si toho dvě holky všimly, protože se culily, koukaly mi nad kolena a něco si šeptaly. No prostě super start.

Naštěstí je plovárna jen pár zastávek, a tak jsem byl ostudy ušetřen a rychle vystoupil. Zacvakl jsem vstup a už jsem zavíral dveře od kabinky, abych se převlékl. Ještě jsem si ani nesundal gatě a slyšel jsem z vedlejší kabinky divné zvuky. Jak kdyby někdo hekal, naříkal nebo něco takovýho. Docela mě to vyděsilo a začal jsem zjišťovat, co to jde. Prohlédl jsem společnou překližkovou stěnu kabinky a po důkladném hledání jsem našel někde ve výšce stehen malou, vyvrtanou dírku. „Zřejmě je to tady na plovárně stále ráj šmíráků,“ pomyslel jsem si a vrátil se do mladých let, kdy jsem podobné dírky sám navrtával.

Nacpal jsem se k dírce a když jsem zaostřil, málem mi spadla čelist! Naproti mně, napůl seděla a napůl ležela, jak to bylo v malé kabince možné, krásná nohatá holka s dlouhýma hnědýma vlasama a mastila si kundu! A docela jela. Strkala si prsty do kundičky, pěkně rychle, a palcem si u toho dráždila poštěváček. Pěkně to z ní teklo. Tak tohle byly ty zvuky… sice se držela, ale i tak jí steny utíkaly z pusy, jak si mezi nohy strkala prsty rychleji a rychleji.

Okamžitě se mi postavil. Říkám si: „Dneska jsem ještě nehonil, tak proč ne…!“ Rychle jsem si stáhl kraťasy, přiklekl do lepší polohy a s pérem v ruce zase dal oko k díře ve stěně. Podíváná pokračovala. Ta kočka jela jak blázen a klepala se u toho jak ratlík. Přišlo mi, že střídá orgasmus za orgasmem a dělá ji obrovskou práci nezačít nahlas řvát. A já honil o sto šest. U takovéhle podívané to šlo samo. Holka se vlnila, střídala prst, pak dva, pak tři, pravačkou, levačkou. Prostě masturbace jedna báseň.

Také jsem nezahálel a najednou mě překvapilo, jak jsem se z ničeho nic udělal. Sperma začalo stříkat a já nazadržel dlouhé vyheknutí, ze kterého se dalo dost dobře vyčíst, o co jde. Taky moje semeno bylo všude na stěně a kapalo do volné škvíry pod stěnou mezi kabinkami. Když jsem si užil vyvrcholení, zjistil jsem, že zvuky z druhé strany ustaly. Pak se ozvala ona: „Nechceš se udělat radši do mě?“ Co na to říct… Řekl jsem: „Jdu za tebou.“ Hodil jsem na sebe rychle kraťasy. Vylezl jsem ze své kabinky a zaťukal na tu její. Zámek klapl, dvěře se maličko otevřely a já vpadl dovnitř.

Pro dva lidi tam bylo místa fakt akorát, spíš míň. To ale moc nevadilo. Stála tam. Nahá, nádherná, kundičku růžovou a rozdělanou, a v očích chuť na pořádnej mrd. Stejně jako já. Nemeškal jsem a hned stáhl kraťasy. Pták se mi okamžitě postavil do pozoru a prakticky zasalutoval. „Takhle to má být,“ řekla a otočila se ke mně zády. Opřela se o zeď, vyšpulila kundičku a zavrtěla prdelkou. Víc dělat nemusela.

Hned jsem jí ho tam strčil až to mlasklo a začal přirážet. Držel jsem jí u toho za boky a pěkně si ji přitahoval na péru tam a zpátky. Byla nádherně mokrá a měla krásnou malou pičku, že jsem dlouho užší nezažil. Zrychlil jsem přirážení a chytil ji jednou rukou za vlasy a vzal za ně. Prohla se a tentokrát už skoro zařvala: „Jo, takhle to dělej!“ Poslechl jsem a ještě ji trochu víc přitáhl vlasy. Péro jezdilo sem a tam, koule pleskaly a ona hekala a sténala. Začalo to na mě přicházet, a tak jsem lehce zpomalil. Všimla si toho a řekla: „Chci, aby ses mi vystříkal do zadku.“ Docela mě to zarazilo, i když mám áčko fakt rád. Přece jen normálně já říkám holkám, že se jim chci vystříkat do zadku

Vytáhl jsem péro z kundy a ona se trochu víc rozkročila a rukama si roztáhla půlky. „Pomalu,“ řekla mi a já polehounku začal ptáka strkat do jejího luxusního análku. Nejdříve tam zmizel žalud, a jak se začala uvolňoval víc a víc, tak jsem tam měl za chvíli celý péro. Nebylo ani potřeba proplivnout, protože její kundička tekla, jak otevřený lubrikant. Jestli se mi před tím líbila její vagína, tak čokodírka byla sladká tečka na závěr.

Ptáka jsem měl obemknutýho a začal jsem nejdříve zlehka a potom pořádně prcat její zadek. Líbilo se jí to a bylo vidět, že to nedělá poprvé. Já sám anál miluju. Při tom, jak jsem jí zběsile píchal do řiti, jsem jí ještě párkrát pořádně plácl přes půlky. Teď už doopravdy řvala. V tuhle chvíli mi bylo jedno, jestli nás někdo uslyší, protože jsem začal cákat dovnitř do jejího áčka a zařval si taky. Oba jsme se luxusně udělali. Pak už jen oddechování a užívání si opojení z orgasmu. Začala se oblékat a než vylezla z kabinky řekla: „Zítra, stejný čas, stejná kabinka,“ a odešla.

Autor příspěvku: Nikol