Šukal jsem mámu svého kamaráda

Při pohledu na kámošovu mámu mi vždycky hučí klacek. Je to fakt pořádný kus baby, na svůj věk má pevnou postavu, což přisuzuji tomu, že pravidelně cvičí. Její luxusní kozičky jí vždycky trčí pod tričkem, často chodí po bytě nahá a mě se tak nabízí výborný výhled. Není se čemu divit, že jsem u nich doma prakticky pořád. Nejednou jsem si Lukášovu mámu představoval při honění.
Jelikož se známe už od malička a bydlíme ve stejné ulici, chodím k nim domů bez ohlášení. Už ani nemusím klepat, prostě jen vejdu a namířím si to do Lukášova pokoje. Stejně jako ten osudný pátek odpoledne, kdy jsem si chtěl zapařit něco na PS3 a tak jsem k nim přišel, aniž bych o sobě dal vědět. V Lukášově pokoji ale bylo prázdno, v celém bytě ticho, až na koupelnu. V domnění, že je tam Lukáš, na férovku nakráčím do koupelny, ale místo Lukáše tam najdu jeho vnadnou a především úplně nahou mámu.

Luxusní pěkný trojky, vysportovaný tělíčko a jen se tak oplachovala vodou. Okamžitě jsem ztuhl a zmohl se pouze na „Promiň, myslel jsem, že je tady Lukáš“ a chtěl jsem odtamtud co nejrychleji vypadnout. Když v tom se na mě Petra koukla a já byl úplně rudej, můj čurák pod trenkami byl v tu chvíli v pozoru. Petra řekla, ať jdu zpátky, že takhle by to teda nešlo. Zavřel jsem za sebou dveře a začal výslech, co si to dovoluju tam tamhle vletět. Tak jsem se znova omluvil a myslel, že to bude dobrý a že odejdu.

Petra ale vylezla z vany a řekla, že když jsem viděl já jí, tak ona chce vidět mě, jinak že to řekne mým rodičům. To sem samozřejmě nechtěl a tak jsem si sundal tričko a myslel že jí to bude stačit, ale Petra řekla: „No jen pokračuj, taky jsi mě viděl úplně nahou, dlužíš mi to!“ Bylo mi trapně, v trenkách mi to hučelo a nevěděl jsem, co dělat. Ještě jednou jsem se na Petru podíval, její kozičky byly fakt luxusní a sjel jsem pohledem dolů, kde měla vyholenou pěknou čárku a já z toho byl úplně mimo. Péro v trenkách bylo postavený do pozoru a ona to moc dobře věděla a těšila se, až se svléknu.

Když sem se furt neodhodlal, přistoupila ke mně blíž a stáhla mi trenky sama. Péro na ní z trenek vystřelilo až jí dalo „facku“ přes tvář. S úsměvem na rtu prohodila: „To tě tak moc rajcuju?“ usmála se a ze mě v tu chvíli spadl ten největší stres a řekl jsem: „No ještě aby ne, takovej kus rajcovní ženský!“Na to Petra zareagovala tím, že mi strčila jazyk do pusy a dala mi takovýho francouzáka, jako ještě žádná předtím. Pak dodala, že ani nedoufala že se líbí takhle mladým klukům. Rukou mi mezitím přejela přes péro a začala ho pomalu honit. Jen sem potichu vzdychal a ptal se, co to jako dělá?! Ona si dala prst přes pusu, čímž mi naznačila, ať jsem ticho a užívám si to. V tom Lukáš zakřičel na celej barák, kdo že to zvonil? Petra rychle otevřela dveře: „To byl Martin, ale říkal že se musí vrátit, že na něco doma zapomněl“, rychle zavřela dveře a dál se mi věnovala, jakoby nic. Klekla si ke mně a k honění přidala i kouření a já se zmohl jen na tiché sténání.

Orál uměla tak skvěle, že jsem měl brzy na krajíčku. Začal jsem litovat, že jsem Lukášovu mámu v této podobě neobjevil už dávno. Hladila mě přitom na koulích a sem tam je i hezky olízla. Když v tom vycejtila, že se uplně celej klepu a rychle přestala, abych se neudělal. Znovu si stoupla a dala mi pusu na tvář a řekla teď ty! Já jsem stál opařenej se stojícím pérem a s vykulenýma očima koukal. Petra si sedla na vanu a roztáhla nohy. Měl jsem před očima její krásnou štěrbinku, která lákala k tomu, abych jí ochutnal. Kleknul jsem si na kolena před Lukášovu mámu a začal jí hladit. Nejdřív sem jí hladil kozičky, měla je fakt krásně pevný až sem tomu nemohl uvěřit. Pak jsem jí hladil bříško a zajel jsem na obě stehýnka, když v tom Petra říká „Tak už dělej“! Pomalu jsem jí do mušličky strčil jeden prst a Petra začala vzdychat, ale říká ať přidám ještě alespoň jeden prst, že jeden je málo! Potom co jsem přidal prstík jsem jí nádherně prstil a její mokrá kundička krásně čvachtala. Prstil sem jí asi pět minut když v tom mě zastavila: „Strč mi ho tam“ poručila.

Stoupla si, ohnula se přes vanu, jednu nožičku si dala na vanu a já měl před sebou ten její krásnej análek a mokrou kundičku. Už bez zábran jsem chytil péro do ruky a tvrdě jí ho vrazil do kundy. Byla tak neskutečně mokrá, že jsem tam lítal tam a zpět neskutečnou rychlostí. Petra si ještě jednou ručičkou roztáhla půlky abych jí šukal pořádně na doraz. Jenže co mě nenapadlo! Když jsem měl před sebou tak hezky roztaženou její prdelku, tak sem jí malinko plivnul na tu její dírku a začal jí dráždit jedním prstem análek. V tom sem ucejtil, jak proti mně přestala přirážet a řekla ať jí ten prst do toho zadku nestrkám. Jenže už to nebyla ona kdo si určuje podmínky ! Chytl jsem jí za vlasy a pořádně přitáhl k sobě, aby věděla, že mě nezajímá co chce ona ! Začal jsem rychle přirážet do ty mokrý kundy a zároveň jí prstit tu její prdelku, když v tom sem na svým péru ucítil, jak se Petry lasturka začíná stahovat a přišel na ní orgasmus. Její kundička se tak moc stahovala, že to přišlo i na mě a já jsem jí vystříkal pičku mojí bílou mrdkou.
Otočila se ke mě, dala mi pusu na tvář a řekla, že děkuje, že něco takovýho fakt potřebovala a dokonce mi ještě vzala péro do pusy a vysála mi poslední zbytky sperma. Vlezla si zpátky do vany a šla se opláchnout, já se rychle oblékl a potichu se vypařil domů, jako bych tam ten den vůbec nebyl.

Autor příspěvku: Nikol