Svůdná lektorka

Celý den pršelo a silný vítr mi nadzvedával mojí sukýnku cestou na vlakové nádraží a já se jen usmívala protože moje prsa ještě před chvílí byla v rukou nejkrásnější bytosti na světě, když v tom pod tíhou kapek mi začali tuhnout bradavky.

 

 

Známá touha mnou projížděla jako blesk a po předem určené dráze, od bradavek, přes břicho až mezi nohy švihala ostrost opětovné chtivosti. Ticho a prázdný, sešeřelý podchod mi poskytoval alespoň pár minut, abych si zase znovu a sladce zavzpomínala na rozkoš, kterou mi ta krásná žena zcela neočekávaně poskytla, moje prsty rychle vyhledaly nalitý poštěváček a rychle rozehráli malou etudu .

To ráno jsem na fakultu dorazila skoro pozdě. Na přednášku jsem se netěšila, byla povinná, ale obyčejně nudná, protože docent přednášel jako uspávač hadů. Loudala jsem se tichou chodbou. Byla jsem hodně překvapená, když jsem na docentově místě uviděla Ji.

Jak popsat ženu, která mě hned ve dveřích donutila polknout? Snad že i když nebyla docela mladá , její hlas se nesl přednáškovou místnost jako by to byla měkká, teplá a omamná vlna, snad, že se na mě podívala tak vláčně , okamžitě  jsem pochopila, že jí chci. Byla prostě krásná. Plná, pevné nohy, kulaté a jemné boky s úzkým pasem a poprsím, které se při nádechu pohupovalo a vlnilo tak nějak samo a bezděčně. Plula prostorem v červeném svetru a já ucítila, že s každým dalším jejím pohledem víc a více vlhnu.

Připadala jsem si jako zvíře, všechno lidské, rozumové, myšlenkové bylo to tam, zbylo jen chtění, touha, chuť jí svléknout, posadit rozkročmo na židli, laskat oběma rukama její velká a nádherná prsa, prsty jí zajet mezi stehna, vybudit všechno co v ní je, dostat se až na samu její podstatu, vybičovat její a moje smysly dotekem, pohledem i chutí.

A pak mě ze snění vytrhla. Podívala se na mě se slovy, zda bych jí nemohla pomoci odnést do pracovny knihy a další materiály. Tak obyčejná věta. Tak zdánlivě obyčejná věta.

Pár minut na to jsem cítila v ústech její hořkomandlovu chuť. Ležela  zakloněna přes pracovní stůl, svetr byl v chuchvalci na zemi, malýma rukama si celá nachová hladila svá obrovská prsa, svoje rubínové bradavky nabízela k laskání, svůj klín mezi pevnýma nohama k lízání.

Touha mi dala sílu, odvahu i odhodlání, moje tělo se chvělo, naše oči se do sebe vpíjely a dožadovaly se naprosté vzájemné nahoty, naše končetiny, ústa, klíny a ňadra se prolínaly tak těsně, že jsem ztrácela pojem o čase, o prostoru, o tom, kde jedna končí a kde začíná druhá. Když mi její hbitý jazýček vylizoval moji tekoucí mušličku, zahlédla jsem, jak se rukou rychle připravuje k orgazmu.

Obě jsme vrcholily v jednou jediném okamžiku, jako by se nad námi a v nás vytryskl duhový ohňostroj, jako bychom se koupaly v samotném světle.

Autor příspěvku: Nikol