Syn mě znásilnil, když jsem spala

Manžel odjel na služební cestu a doma jsem tak zůstala jen já a náš patnáctiletý syn. Páteční večer probíhal jako každý jiný. Připravila jsem večeři, uklidila domácnost a zatímco syn trávil čas tradičně za počítačem, odebrala jsem se do ložnice, že si budu číst. Byla to obzvlášť lechtivá kniha, která způsobila, že se moje manželem opomíjená kundička stahovala v příjemných křečích. U knihy jsem usnula, probudilo mě až velice příjemné stažení mé lasturky…

Chvilku mi trvalo, než jsem se dokázala vzpamatovat. Došlo mi, že jsem právě prožila orgasmus a v první chvíli jsem to přikládala oné knize a fantaziím ve snu. Nebylo by to prvně, kdy jsem v noci prožila krásný orgasmus, jenže vzápětí začíná být zřejmé, že nejsem jediná, kdo tu právě prožívá orgasmus. Ležím na břiše a spodek noční košile mám až na zádech. Cítím ruku, která mě drží v pase, cítím proužek kalhotek odsunutý stranou a hlavně cítím tu obrovskou věc, která ve mě zběsile pulsuje a plní mě horkým semenem s takovou silou, jakou by zahradní hadice plnila nafukovací balonek.

Chvíli mi trvá pochopit, co se vlastně děje. Hlavou mi proběhne myšlenka, že tohle je vlastně incest, ale je to tak příjemné, že ji zase rychle vyženu z hlavy. Délka i průměr značně převyšují manželovy rozměry a ten by se navíc jen těžko vrátil domů uprostřed služební cesty. Snažím se na to nemyslet, ale při svých 16cm a průměru, že bych ho byla tak tak schopná uchopit do ruky, je v domě pouze jediný člověk, který mě svými výstřiky mohl právě dovést k orgasmu. Můj syn má již před svými 15. narozeninami skutečně nevídanou výbavu i sexuální apetit. Jednou jsem mu omylem vlezla do koupelny a viděla, jak je obdařený. Oproti svému otci je to pořádný rozdíl, až někdy zalituji, že nejsem mladší. Zdá se, že už na svůj první styk dál čekat nedokázal. Já ale v nejbližší době asi nikam utíkat nebudu, protože jediné, čeho jsem aktuálně během orgasmu schopná, je vzrušením slintat do polštáře.

Synáček už má orgasmus za sebou, jenže mě to stále nechce pustit. A moje stahy ho nejspíš opět vzrušily, takže se David rozhodl zkusit, jestli by si přece jen nemohl ještě užít. Opatrně ho vytáhne až téměř na okraj žaludu a pak ho tvrdě zasune až na konec a silou zatlačí. To už jsem nezvládla uhlídat a utekl mi polohlasitý vzdych. To Davida evidentně nakoplo a tak začal v pravidelném tempu silně přirážet.

Asi se zblázním! Orgasmus mi ještě nepřestal a on už si mě bere znovu?! To si nechám líbit!  Neskutečně mě vzrušuje vědomí, že si myslí, že spím a bezostyšně se na mě ukájí. Drze mě tady šuká a já dělám, že o tom nevím. Vší silou se snažím držet jazyk za zuby, ale přesto ze mě utíká tlumené slastné vzdychání. Teču už nejenom z úst a prostěradlo to dávno nezvládá vpíjet. Davidovi se to samozřejmě líbí. Posledních pár rychlých přírazů, potom ho silou zasune až po kořen a přichází další mohutný výstřik. Oba dva se zmítáme v silném orgasmu. Netuším, kde se toho v něm tolik bere. Mám pocit, že snad prasknu.

Nakonec ho po chvilce vytáhne a všechno se řine na postel. Zítra budu prát mnohem víc než jen malý flíček na mých kalhotkách. Líbí se mi, jak mi David opatrně vrátí kalhotky i košili do původní polohy a jako by nic odchází tajně do vedlejšího pokoje. Ještě chvíli přemýšlím, co s tím budu dělat, ale nakonec bude lepší, když to nebudu řešit. Budu si říkat, že jsem jen měla mokrý sen a hned od zítra začnu raději opět brát antikoncepci. Co kdyby mě někdy přišel ojet znova?

Autor příspěvku: Nikol