Tetička šukala s mladým milencem

Každé letní volno jezdím za svou tetičkou.Má hluboko do kapsy takže ji nevadí za mě ty dva měsíce platit všechny výdaje a já toho se svojí povahou využívám velice rád.

 

I rodiče se mě rádi na ty dva měsíce zbaví. A tak jsem se opět objevil na letišti na Floridě a teta – pětačtyřicetiletá platinová blondýna kyprých tvarů, si mě vyzvedla drahým Jeepem. Už pět let byla vdova a celý svůj drahý dům po manželovi měla jen pro sebe, což podle jejích slov vůbec není žádná výhra a cítí se často velmi osamělá. Nemohu jí pochopit.

Ubytoval jsem se v pokoji, který má výhled na moře a který už tak nějak pokládám za svůj. Od loňského léta se tu snad nic nezměnilo, až na to, že tentokrát bylo v pokoji čistě uklizeno. Zalehl jsem do postele a myslel na to, jaké mám štěstí, že zrovna moje teta je Američanka. A bydlí na Floridě. Usmál jsem se při myšlence, že všichni moji spolužáci se teď potí na brigádách na stavbách a ve zmrzlinových stáncích.

Prvních pár dní jsem prozkoumával terén, okukoval opálená těla holek v plavkách na pláži a cpal se fastfoodem. Našel jsem si pár nových přátel na pobřeží a tetě jednoho večera oznámil, že jsem pozván na house party v jedné ze sousedících vil. Usmála se na mě a souhlasila a ještě mi popřála pěknou zábavu. Moc dobře věděla, že se dříve než ráno nevrátím a stejně jí to bylo jedno. Vychovávat mě neuměla a ani nechtěla, díky bohu! Měl jsem toho doma od mámy po krk.

Párty byla ve velkém stylu plná bohatých děcek z okolí a připadal jsem si trochu nepatřičně, tak jsem se pocity trapnosti snažil utlumit alkoholem. Asi jsem to přehnal, do hodiny mi bylo tak špatně, že jsem letěl na toalety a pořádně pokřtil záchodovou mísu. Jedna obtloustlá holka se nade mnou smilovala a podle mého krkolomného popisu mě dovedla zpět „domů“.

Klíčem jsem si jakž takž odemkl a plánoval v poklidu s žaludkem na vodě padnout do postele a bolest nějak přečkat. Když jsem se plazil jako had po schodech, v mezipatře jsem uslyšel zvláštní zvuky. Byly to dva hlasy. Ženský a mužský – bylo to snad vzdychání, nejsem moc opilý?

Najednou jsem na nevolnost zapomněl, můj stav mě zbavil ostychu a vrávoravě, ale potichu jsem zamířil blíže tomu rozruchu. Dveře do tetiny ložnice byly otevřené dostatečně na to, abych viděl, co se uvnitř děje. Polilo mě horko. V takové situaci jsem nikdy nechtěl vidět ani svoje vlastní rodiče. Teta ležela nahá na zádech na posteli s nohama rozhozenýma daleko od sebe a mezi nimi měla vklíněnou hlavu opáleného muže, který podle mého odhadu mohl být tak o dvacet let mladší. Ta dvojice tvořila velký kontrast.

Tělo mojí tety bylo spíše oranžové a plné záhybů a povislé vrásčité kůže, jak byla vystavená zákonům stárnutí a hlavně solárku, jen umělé poprsí měla pevné a bujné jako dva melouny. Dole byla pečlivě vyholená, ale pysky měla roky souložení vytahané, tmavé a masité. Mladík byl náš zahradník, jak jsem si posléze uvědomil. Asi hodně posiloval, byl opálený prací na sluncem a asi to byl Hispánec.

V rozkroku se mu klimbalo péro, za které by se ani pornoherec nemusel stydět. Poté, co tetu za vzdychání z jejích úst dovedl k orgasmu, ona se rozhodla oplatit mu potěšení stejně a více než mlsně se chopila jeho povadlého údu a začala si ho lačně strkat mezi botoxem opíchané rty. Zahradník zaklonil hlavu, zavřel oči a pod umem mojí tety se jeho kláda rychle začala plnit krví a zvedat se. Když byl tmavý pták probuzen k životu, pobídla teta mladíka, aby se na ni svým kolíkem napíchnul.

„Strč ho do mě, Juanpa.“ Řekla rádoby svůdně. Přemýšlel jsem, co na ní vidí. Snad prachy? Pak jsem ale nestačil zírat, jak ladně a zkušeně se ta žena dokáže v posteli pohybovat. Tělo už neměla, co dřív, zato z kamasútry nezapomněla nic. Jako pejsek se přitočila k tvrdému údu objemným zadkem a sama se na ten tlustý šíp nabodla a rozpohybovala se, přičemž slastně oddechovala a rukou si dráždila rudé pysky.

„Víc, víc, rychleji, rychleji.“ Pobízela spoceného milence a sama se rychleji narážela na jeho kolík. Ten přitvrdil, objal její tělo a strčil jí své velké péro do análu a chytl jí za velké poprsí. Opravdu to dělali jak vzteklí psi, nebyla to žádná romantika, spíš živočišné šukání. I já jsem ucítil, že mě to vlastně vzrušuje a nevědomky jsem si sjel rukou do kalhot a začal si mačkat koule, až jsem regulérně vytáhl svoje nádobíčko na svět a začal si leštit ptáka.

Pár vystřídal mnoho poloh, nejvíc mě rajcoval pohled na to, jak si Hispánec Juanpa obkročmo sedl mezi tetiny melouny a údem kluzkým od tetina hustého šlemu, který jí v pramenech stékal po nohou, se zabořil mezi její ňadra a držíc je pevně o sebe jí doslova píchal kozy, až se po několika minutách vystříkal tetě do upoceného obličeje. Poctivě slízala jazykem každou kapku a kam nedosáhl jazyk, pomohla si prsty a šťávu perfektně spolykala.

V tu chvíli jsem se vystříkal na pootevřené dveře a tolik mě ta nenadálá exploze vyděsila, že jsem udělal pár kroků a podlaha zavrzala. Ani jsem si nedopnul poklopec a co nejtišeji utekl do svého pokoje. Tam jsem si nad představou tety skákající v poloze na koníčka na mně samém asi třikrát vyhonil a spokojeně jsem usnul. Tohle jsou ty nejlepší prázdniny!

Autor příspěvku: Nikol