Trojka s kamarádem a mým manželem

Bylo již pozdě večer a já čekala kdy se můj manžel vrátí z hospody domů. Najednou někdo začal zvonit, ale říkala jsem si, že to Jirka být nemůže protože ten má přeci klíče, tak jsem to ignorovala, ale zvonění nepřestávalo.

Můj sexuální život byl v poslední době velmi nudný. Jirka přicházel z práce unavený a naše milostné hrátky se omezovaly na pětiminutový akt. Musela jsem si vždy v duchu představovat nějakou sexuální fantazii, abych vůbec dosáhla orgasmu. Manželovi jsem už asi zevšedněla, a tak přestal brát milování jako projev lásky, ale jen jako ukojení sexuální potřeby. Vždycky potom brzy usnul a já jsem třeba ještě dvě hodiny po tak mizerném sexu snila o vzrušujících zážitcích. Moc mi chyběla milostná předehra a dohra, hladověla jsem po dlouhém mazlení. V mých sexuálních představách se objevoval hromadný sex, v duchu jsem kombinovala všechny možné variace a moc mě to vzrušovalo. Netušila jsem, jak brzy se mé sny vyplní.

V duchu jsem si umínila, že se při tom dnešním milování nenechám odbýt jako vždycky. Překvapilo mě, že Jirka nebyl sám, ale přivedl si s sebou kamaráda. Už jsem chtěl začít nadávat, ale pak jsem si všimla, že Pavel, jak se mi představil, je moc hezký kluk, doslova k zulíbání. Představila jsem se mu a dostala jsem nesmělou pusu. Byla jsem celá rudá v obličeji a ještě více mě uváděly do rozpaků záhadné úsměvy obou kluků. Vůbec jsem netušila, co chystají. Kluci se usadili v obýváku a nepřestávali se hihňat. Byla jsem z toho tak popletená, že jsem radši odešla do kuchyně připravit pití. Které kluci přinesli. Zrovna jsem nalívala šampus, když jsem ucítila na krku Jirkův horký dech. Rozepnul mi pár knoflíčků košile a rukou začal přejíždět moje prsa.

Bože, tohle mi přesně dlouhé měsíce chybělo a zrovna musel přijít Pavel, pomyslela jsem si. Začala jsem být hodně vzrušená, a tak, ač nerada, jsem Jirkovu ruku energicky odsunula. Rozčílením jsem ale zapomněla zapnout do pasu rozepnuté knoflíky. Když jsem v obýváku postavila na stůl skleničky s pitím, uviděla jsem Pavlovy vyvalené oči, kterými hltal můj výstřih. Uvědomila jsem si, že mám úplně odhalená kozy. Strašně jsem se lekla a prudkými pohyby jsem se snažila košili narovnat. Dopadlo to ale úplně obráceně, a tak se stalo, že se má hedvábná košile snesla na zem jako pírko. Strnula jsem a nebyla schopna jediného pohybu. Cítila jsem na svém nahém těle pohledy plné chtíče.

Už jsem chtěla utéct do ložnice, když v tom jsem ucítila Jirkovy horké vášnivé polibky na šíji. Ví moc dobře, že tohle mě dokáže uvést doslova do tranzu. Neovládla jsem se, zaklonila hlavu dozadu a tiše zasténala. Té chvíle využil Pavel a objal mě zepředu. Byla jsem strašně překvapená, ale zároveň se mi to líbilo. Byla jsem v sevření dvou horkých těl a nemohla jsem nikam uhnout. Zatímco mě kluci líbali a hladili, zbavovali se rychle oblečení. V duchu jsem si říkala, že dělám něco hrozně zvrhlého, ale nedokázala jsem říct ne.

Když už chlapi na sobě neměli vůbec nic, mohla jsem se dosyta vynadívat na jejich perfektní vybavení. Oba měli už ztopořené nádherně tlusté péra. Hladili mě strašně dlouho, pak si sedli na zem a věnovali se oba mému rozkroku. Pavel zepředu a Jirka zezadu. Ucítila jsem mezi nohama dva mazlivé jazýčky. Pavel mi sál poštěváček a Jirka dráždil prdelku a kundičku. Roztáhla jsem více nohy, ale brzy toho bylo na mě moc. Rozkoší se mi zatočila hlava a kluci mě museli uložit. Ani nevím, jak jsme se ocitli v ložnici.

Jirka mi dával napít, ale já jsem nepotřebovala první pomoc, ale pořádný klacek, který mi trčel vedle obličeje. Kluci si oddychli a byli rádi, že nemusí tak báječnou zábavu přerušit. Dali jsme se do toho nanovo. Pavel mě šoustal do pusy a Jirka do kundičky. Moc mě to rajcovalo, když jsem slyšela, jak kluci sténají a občas se vášnivě líbají. Pavel se po chvíli sehnul a začal mi laskat poštěváček. Myslela jsem, že umřu rozkoší. Nohy se mi tak chvěly, že mi je musel Jirka pevně držet. Za chvíli mnou otřásl nejkrásnější orgasmus v životě.

Přestala jsem Pavla kouřit, protože jsem snad na chvíli ztratila vědomí. Když jsem se vzpamatovala, uvědomila jsem si, že Jirka hlasitě funí jako zvíře. Pavel ho totiž začal šoustat do zadku! Všimla jsem si, že Jirkův úd je naběhlý až k prasknutí. Nevydržela jsem to a začala jsem mu ho zuřivě sát. Jirkovo sténání se změnilo v řev. Jeho žalud měnil barvu až do tmavě fialova. Po chvíli mi do krku nastříkal plno horkého semene. Pavel se udělal hned poté a naposledy Jirkovi pořádně zarejdil v prdelce. Nato se oba kluci sesuli jako mrtví na postel. Leželi jsme tak asi čtvrt hodiny a nebyli jsme schopni vstát. Když jsme se konečně zvedli, vzájemně jsme se na sebe uspokojeně usmáli a naposledy vášnivě políbili.

Od té doby sex s mým mužem není ani trochu nudný. Do milování jsme zavedli nové praktiky a skvělý Pavlův klacek nám nyní nahrazuje umělý gumový penis. Společné milování ve třech však pro mě navždy zůstane nejkrásnějším erotickým zážitkem.

Autor příspěvku: Nikol