Tvrdé šukání u Martina v bytě

Dal mi vybrat jestli chci bílé nebo červené víno, ale to bylo tak vše co by o sobě řekl, jediné co jsem zjistila bylo že se jmenuje Martin, ale naše konverzace pokračovala.

 

„Červené.“ houkla jsem nejistě. Alkohol, byť se jednalo jen o víno, mi nikdy nechutnal. A navíc, pití bylo to poslední, co mě právě zajímalo. Napětí ve vzduchu se dalo krájet, a to i přes velmi chabý krycí název této seance, tedy „sledovat film“. Oba jsme věděli, co se bude dít.
Posadil se na židli a do ruky mi podal sklenku vína.
„Máš přítelkyni?“ vyhrkla jsem najednou.
„Samozřejmě, že ne. To bych tě sem nezval.“ opáčil skoro uraženě.
„A ty?“
„Čekám, jak se co vyvine. Dávám tomu volnej průběh, ale usilovně nikoho nehledám.“ řekla jsem a snažila se tvářit nad věcí.
„To je dobře, já vztah nechci. Nemám na něj čas. Hodně cestuju, někdy i na dlouho a hodně daleko. Chci si užívat.“ Poslední slovo vyslovil se zvláštním důrazem. Čekala jsem to, nedělala jsem si iluze. Co by dospělý muž dělal se sotva odrostlou holčičkou, krom nezávazného sexu? Pořádně jsem si lokla vína. Alespoň v tom máme jasno.
„Taky si chci užívat.“ napodobila jsem jeho větu s o trochu větší razancí v hlase a dala mu tak jasnou naději. Tak a jsi v tom. Chtěla jsem, aby mě ošuoupal za každou cenu, i kdybych neměla být víc než jen jeho příležitostná děvka. Už jsem měla dost těch nezkušených blbců mého věku, chtěla jsem konečně zažít, co to je, když vám někdo vymrdá mozek z hlavy. On byl záruka. Byl sexy, byl seběvědomý, bohatý, inteligentní a moc dobře to o sobě věděl. Víno začalo úspěšně rozpouštět mojí morálku. Byla jsem šíleně nadržená, tak, jak jen sedmnáctiletá holka může být.
Neuběhlo ani 5 minut filmu, on se zvedl z koženého křesla a sedl si vedle mě na postel. Cítila jsem, jak se pod jeho váhou prohnula matrace. Pocítila jsem, jak mi vlhnou kalhotky. Tohle se mnou ještě nikdy žádný nikdo nedělal. Věděla jsem, že mě sleduje.
„Takže.. můžeme být kamarádi. Dobří kamarádi.“ Kamarádi na šukání. Moc dobře vím, jak to myslíš. Tak už mě konečně ošukej. Už jsem se nestyděla. Žádné mravokárné hlasy uvnitř mojí hlavy, jen čistá živočišná potřeba. Pohlédla jsem na něj. Odhodlaná. Povolně jsem se usmála. Byl ležérně opřený o předloktí. Zareagoval na můj souhlasný signál, odložil lahev a položil svojí velkou dlaň na moje stehno. Zavřela jsem oči. Chci ho, chci ho v sobě hned. Bude velký? Bude mě to bolet?

Cítila jsem, jak posouvá ruku pomalu výš, dokud nezajela pod sukni a nespočinula na mém pozadí. Surově sevřel prsty a prudce mě přitáhl k sobě. Byl zkušený. Rychle si razil cestu do mých úst, s naléhavou zuřivostí, vulgárně.
Chvíli mě líbal jemně, pak znovu postupně přidával na intenzitě, bral si moje rty jako divoké zvíře, víc a víc. Zaryla jsem nehty do jeho krku a stehnem se mu přimkla na bok. Cítila jsem jeho pevné tělo, když se na mě převalil a připoutal mě pevně k posteli. Byla jsem v jeho moci. Chytl mě za obě zápěstí a prudce je odtrhl od svého těla. Držel mi je pevně nad hlavou. Ta bolest způsobená jeho přehnanou hrubostí mě neobvykle vzrušila… pevně jsem objala jeho trup oběma stehny a vyhrnutá sukně mu naskytla slušný výhled na mojí pičku, pořád ještě zahalenou v krajkovaných tangách. Roztržitě zatáhl za zip a sukně byla pryč. Punčochy ji následovaly spolu s topem. Ležela jsem pod ním jen ve spodním prádle. Přejížděl mě pohledem jako šelma a nakonec mě pustil. Strhala jsem z něj košili. Znovu mě přitlačil svojí váhou do matrace. Z horkého dechu na svém krku jsem slastně zasténala.
Trhnutím mě překulil na sebe. Ta svoboda pohybu ve mně vyvolala novou vlnu vzrušení, tohle je moje chvíle. Jednou rukou jsem nahmatala rozepínání kalhot, nešlo si nevšimnout, že rozkrok má pěkně vyboulený. Pomohl mi s jejich svléknutím. Byl naostro. Konečně jsem ho mohla pevně chytnout za čůráka a ukázat mu, že i tak mladá si umím s jeho nádobíčkem poradit. Jak jsem předpokládala, byl pořádně tvrdý a skoro mě vyděsilo, jak byl velký. Párkrát jsem pomalu přejela po jeho délce. Vzdechl hrdelním hlasem. To mě donutilo přidat na intenzitě, honila jsem mu ho rychleji a rychleji a pak, aniž by to čekal, jsem se mu žíznivě přisála na navlhlý a krásně růžový žalud a cucala ho s takovým chtíčem, že otevřel oči, aby mohl moje počínání sledovat, opětovala jsem mu pohled a jeho ptáka přitom nepřestávala pevně objímat oběma rukama a cucat a olizovat špičku jeho nástroje.

Ale ne dlouho jsem měla nad jeho tělem moc. Nažhavila jsem ho tou kuřbou tolik, že mě převalil jako chtivou hadrovou pannu a serval ze mě i poslední kousky oblečení. Najednou jsme byli oba nazí. Očividně mě teď chtěl nejvíc a to mi dělalo dobře. Byl úplně mimo moji ligu a já si to uvědomovala, ale v tenhle moment jsem na to prostě kašlala, chuť na mrd mi zatemnila mozek. Zaryl mi nehty do podbřišku a tahem se prsty dostal až tam, kde jsem ho od začátku chtěla mít. Nečekal nic, rychle do mě vklouzl dvěma dlouhými prsty a přitáhl si mě pánví blíž k sobě. Zorničky se mu rozšířily vzrušením ze zjištění, jak moc jsem vlhká. Naklonil se k mojí hlavě a velmi potichu zašeptal: „Já si na předehry nepotrpim, teď hned tě chci šukat.“
Souhlasila jsem. Jednou nebo dvakrát se o mě otřel penisem a ani to jsem už nevydržela, chytla jsem jeho úd a s toužebnou posedlostí ho strčila do sebe. Moje stehna okopírovala tvar jeho boků. Strčil ho do mě celého až po kořen tak rychle… náhle jsem ho cítila hluboko jako bodnutí. Moje úzká kundička nebyla na jeho mrdák zvyklá, takže to pěkně zabolelo. On, mírně šokován mým činem, zůstal jako přimražený a vstřebával pocit toho, že je najednou uvnitř mojí těsné pochvy. Potom se jeho boky rozvlnily. Držel mě pevně a naše těla našla společný rytmus. Cítila jsem, že tam dole hořím, když s přírazy podbřišku naráz smyslně dráždil můj klitoris. V ten moment jsem doufala, že to neskončí nikdy, že se mě v té posteli v panelákovém bytě bude šoustat navždycky a pěkně jsem se mu prcinkou nastavovala a vzdychala tak nahlas, že nás z okolních bytů museli všichni slyšet.
Než jsem se ale nadála, před očima mi mával pouty. V druh ruce měl dlouhý kožený bič. Nasucho jsem polkla. Jiskřičky v jeho očích nepohasly, naopak se rozhořely ještě intenzivněji. Odemknul pouta a nasadil jeden z okovů na mé útlé zápěstí, obtočil řetěz kolem tyče u postele a poté uvěznil i zápěstí druhé. Kov příjemně chladil moje rozžhavené tělo. Na můj vkus byla pouta příliš těsně utažená, zařezávání do kůže začalo být po chvíli nepříjemné. Přesto jsem byla stále vzrušenější z toho potenciálního nebezpečí.
Náhle drtil moje kotníky v sevření. Vytáhl je vysoko do vzduchu, horkou hrubou dlaní přejel po mé napjaté kůži a posléze mi je přitlačil až k rameni. Smíšení vzrušení a bolesti na hranici snesitelnosti ve mně vyvolávalo zvláštní pocity. S prudkým výdechem jsem ho opět pocítila v sobě. S každým úderem trupu o má stehna si bral moji nevinnost. Poddávala jsem se jeho tvrdé hře, naprosto mě ovládal. Udělala bych cokoliv. Slyšela jsem sama sebe vzdychat neznámým a daleko dospělejším hlasem. Potom osvobodil moje kotníky a pevně uchopil moje stehna. Vyjekla jsem blahem ze způsobu, jakým mě tvrdě mrdal, jak mi jeho nehty drásaly kůži. Naše pohledy se střetly. Můj nadržený, jeho zvířecí a krutý. S majetnickým chtíčem stisknul moje malé kozičky a já už to nemohla snášet dál. Udělala jsem se, poprvé v životě, ten pocit extáze se řetězovou reakcí šířil z mojí kundy celým tělem, aby jemně dovibroval až v koncích prstů. Celé tělo se mi svíjelo i přes fakt, že jsem byla stále spoutaná, pánví jsem se ještě více upnula na jeho ptáka a sevřela ho v sobě, jako bych nikdy nechtěla, aby ho ze mě vyndal. Párkrát jsem se prohnula v bedrech a slastně zasténala. Potom se moje tělo definitivně sesulo do peřin s příjemným vyčerpáním. O pár sekund později jsem otevřela oči.
„Jak si to jako představuješ, jen tak se udělat?“ zamračil se na mě.
„Ber to jako pochvalu.“ usmála jsem se líně. Svět se zdál úplně jiný, než před hodinou.
„Za to tě potrestám.“ Ta hra na naštvaného mě nebavila. Podívala jsem se mu do očí. Ale nebyla to předstíraná zlost.
„Klid, dej mi chvíli…“ začala jsem trochu překvapeně z té náhlé změny nálady, ale okamžitě mě utnul. Sklonil se ke mně blíž, téměř jsme se dotýkali nosy, cítila jsem jeho horký dech na své tváři.
„Tak o tom silně pochybuju.“ zašeptal nebezpečně. „Omrdám tě znova a kdykoliv, kdy budu chtít.“ Než jsem stačila byť jen hlesnout na protest, rukama mě opět objal kolem pasu a najednou jsem byla otočená zády k němu. Ozvalo se hlasité plesknutí – dlaní mě švihl po holém zadku, až jsem ucítila, jak mi kůže na něm hoří. Nebylo to příjemné, bolelo to. Nikdy mi ještě nikdo nenaplácal. A najednou jsem cítila, jak mi něco vlhkého teče po levém stehně. Hned potom jsem si uvědomila, že mě to vlastně celé vzrušuje – dominantní muž plně si uvědomující svoji moc, svoji mentální, společenskou a fyzickou převahu. Ruku vystřídal úderný švih bičíku, to už jsem se svíjela slastí a křičela jak laciná děvka, aby mě pořádně naložil, aby mi vymrdal duši z těla a vystříkal se mi na kozy. Připadala jsem si na jednu stranu jako šílenec, nikdy by mě nenapadlo, že budu chtít někomu tak moc sát koule a do poslední kapičky vycucat sperma z čůráka.

Po několikátém úderu biče mě najednou v kundě bodla velikost jeho přirození, bez přerušení mučení ho do mě prostě prudce strčil, až jsem sykla. Přirážel se trupem na můj zadek, až to mlaskalo a šlem z kundy mi pomalu stékal po stehnech. A když jsem si myslela, že už to nemůže být tvrdší, najednou jsem měla jeho prst v zadku. Škubla jsem sebou a chtěla přestat, styděla jsem se a cítila se trapně, ale pevně mě držel a nedovolil, abych se od něj odtáhla, prst provokativně zastrčil ještě hlouběji a uvnitř análku mě s ním dráždil, dokud jsem se i tam nepovolila a nepoddala jeho vůli, ani ne o minutu později jsem měla v zadku prsty tři a zadek jsem od ran bičíku skoro necítila, stejně tak jako svojí rozprcanou broskvičku. Vytáhl ptáka z mojí kundy a bez varování mi ho surově narval do análu. Neptal se, bylo mu jedno, jestli protestuji, jestli mě to bolí, prostě si mě bral, bral si moje kozy, mojí kundu, můj zadek, jak se mu zachtělo. Trvalo to několik hodin, zdálo se mi to nekonečné, ale jako poslušná otrokyně jsem v transu plnila všechny jeho příkazy.

Skončila jsem nahá a celá postříkaná od horkého spermatu a ulepená od jeho i svého potu na koberci před postelí, na řadu přišel deep throat. Ano, i ten jsem nikdy nezkusila, další moje poprvé. „Naposledy se teď do tebe vystříkám a chci, aby sis ho strčila hluboko do krku a ani necekla.“ poručil mi. Na kolenou jako prosící pes jsem poslušně otevřela ústa a on mi ho tam bleskurychle strčil. Vytryskly mi slzy, cítila jsem jeho žalud hluboko v krku, dávila se, ale nedovolil mi přestat, držel mě za mokré upocené vlasy a mojí hlavu si přirážel blíž ke koulím. Nikdy jsem nechápala porno a děvky v něm, co si nechají dobrovolně strčit péro až do žaludku, teď jsem byla sama jednou z nich. Slzy bolesti z toho, jak mi doslova šukal hlavu, mi stékaly po tváři až na krk a najednou jsem ucítila, jak se mi v hrdle rozlévá horko a někde nahoře nade mnou jsem slyšela vzdechy úlevy. Znovu se udělal. Přes zamlžený pohled jsem viděla, jak si ten moment užívá. Jak si užívá svojí hračku. Mě…

Po sexu všechno nabralo rychlý spád. Mlčky jsme se oblékli. Prohlížel si mě, když jsem si oblékala černé punčochy, jako by měl chuť na mě znovu skočit, ale neudělal to. Upravila jsem si vlasy a make-up ve velkém zrcadle u postele, ve kterém jsem párkrát zahlédla naše souložící siluety, stejně jsem ale vypadala dost bídně, skoro jako po znásilnění. Vlastně…

Vyprovodil mě jen ke dveřím a řekl jenom: „Ozvu se.“ A mě bylo jasné, že už ho nikdy neuvidím

Autor příspěvku: Nikol