Tvrdě vyšukané spolužačky

Partička spolužáků trávila jeden večer společně popíjením vodky. Čím více alkoholu proteklo, tím více chtíče se v nich probouzelo. Šárka a Simona, které na sobě měly jen krátké sukýnky, seděly v tureckém sedu a klukům ukazovaly svoje chtivé kundičky. Partička si podávala láhev vodky a každý postupně upíjel. V tom se jeden z pětice kluků zvedl a drze začal holky hladit po jejich vystrčených frndičkách. Obě dívky se slastně prohnuly v zádech a vydaly vzrušující sten, kvůli kterému se ostatním čtyřem klukům ocasy postavily do pozoru.

Standa vykřikl: Dělejte, začněte se líbat! Holky se k sobě vášnivě přisály rty a vyměňovaly si dlouhé francouzské polibky, růžové jazýčky jen kmitaly. Simona byla v oblasti hrudníku více než obdařená, jindy pod tričkem schovávala pořádně oblé balóny velikosti D. Když si svlékla podprsenku, prsa jí silou zemské přitažlivosti trochu poklesla, ale stejně si s nimi každý rád hrál a mačkal je. Šárka byla naopak celkově subtilnější, měla hezky ploché bříško a prsíčka malá a krásně pevná. Obě ale byly velmi divoké a svolné téměř ke všemu, takže se teď vášnivě líbaly a mnuly si bradavky a hladily se po zádech. Při tom ze všech sil roztahovaly nohy, aby měli kluci nejen dobrý výhled, ale také dobrý přístup k jejich mušličkám.)

Kundičky obou dívek tak byly za chvíli zaplněny prsty různých rukou, které se tam navíc různě střídaly. Obě holky začaly po chvíli vzrušeně vzdychat a prsty kluků byly celé ulepené od jejich tekoucích sladkých šťáv. Potom je kluci rozdělili od sebe a položili na stůl tak, aby ležely na zádech hlavami k sobě. Nohy jim přečnívaly přes okraj stolu, a tak je musely znovu pokrčit a roztáhnout od sebe. Jakub si vyskočil k nim na stůl, klekl si a rozepnul si zip na kalhotách. Vytáhl svoje péro, několikrát si ho pohonil, aby mu dobře stálo, a naklonil se nad Simoninu pusinku. Simona ho poslušně uchopila rukou, nadzvedla hlavu a začala ho po celé délce brka pěkně lízat. Za chvilku přestala, protože se Jakub přemístil o kousek vedle a Šárku pověřil stejným úkolem. Když mu ho celého olízala, klekl si jí obkročmo kolem ramen a zasunul jí ptáka do pusy až po koule.

Ostatní chvilku sledovali, jak mu ho Šárka kouří; Jakub ji chytil pod hlavou a přitáhl ke svému klacku, aby jí mohl zajíždět opravdu až k mandlím. Šárka se sice trochu zalykala, ale to Jakobovi vůbec nevadilo. Mezitím si i ostatní kluci svlékli své kalhoty a honili si své stojící nástroje. Bořek zabořil hlavu mezi Simoniny nohy a začal jí zkušeně vylizovat vzrušením celou mokrou pičku. Simona kňučela a kroutila se, a tak jí Matěj pěkně přidržel a zároveň ji se Standou začali kousat každý do jedné bradavky.

Ani Tomáš, který zůstal jako poslední, nekoukal jen tak. Využil volného místečka, vrazil Šárce dva prsty do kundy a začal ji drsně prstit. Šťávu, která z ní vytékala, pomalu rozmazával až k její prdelce a nakonec tam hladce vklouznul ukazováčkem druhé ruky. Jakub, který se celou dobu nechával Šárkou kouřit, mezitím dospěl na pokraj vyvrcholení, rychle péro vytáhl ven z její pusy a bílou mrdkou jí postříkal kozy. Odešel na gauč, tam seděl jako král a sledoval pokračující představení před sebou.

Orgasmus dostala také Simona, kterou tak mistrně lízal Bořek, nemohla ale odejít stranou a odpočinout si, byla nemilosrdně drážděna dál. Matěj od její kundy Bořka vyhnal a sám jí dovnitř strčil své pořádně naběhlé péro. Začala tak první mrdačka dnešního dne. Simona divoce koulela očima, protože Matěj na to šel opravdu tvrdě. Zvedl jí obě nohy nahoru a opřel si je o ramena, to mu umožnilo ještě mnohem hlubší průnik a intenzivnější dráždění její kundičky.

Tomáš mezitím zvedl Šárku ze stolu. Posadil se tam místo ní a nabodl ji na sebe. Šárka na něm začala rajtovat v v poloze napůl na koníčka, napůl jako klíště, a hlasitě sténala. Standa prohlásil, že by jí měli něčím zacpat hubu, vyskočil na stůl a zacpal jí pusu svým čurákem.

Matěj se také udělal, postříkal Simoně celé břicho, a jeho místo bez zaváhání zaujal Bořek. Ten si na stůl klekl a dal Simoně nohy až za hlavu, takže do ní pronikal svrchu a pořádně hluboko. Ve vzduchu byl cítit pach semene a kundí šťávy. Čekalo se, až i ostatní tři kluci vyvrcholí.

Když se tak stalo, posadili se všichni kluci znovu na gauč a načali novou lahev vodky, protože zjistili, že tamta předchozí je beznadějně rozlitá na podlaze. Vesele se bavili a popíjeli, holky zatím oddechovaly na stole. Různě po těle se jim rýsovaly bíle mapky od rozstříkaného spermatu, samy měly zarudlé tváře a pod očima rozmazanou řasenku.

Pro kluky to byla opravdu krásná podívaná. Obě spolužačky se pak začaly oblékat, při čemž je kluci i nadále sledovali, jejich klacky opět začaly vstávat. Kluci se shodli na tom, že tohle bylo daleko lepší, nežli kdejaké porno, a které až doteď ustavičně čuměli. Od toho dne se spolužáci scházeli pravidelně.

 

Autor příspěvku: Nikol