Učitelka němčiny

Jsem učitelka němčiny na střední škole. Je mi lehce přes třicet a dlouho jsem bez přítele. Jelikož žiji sama, doučuji své žáky u sebe doma. Toho dne jsem zrovna doučovala Davida, což byl velice pohledný mladík. Chodil ke mě domů 2x týdně.

Ten den jsem si všimla, že si mě prohlíží. Ale tak jinak, nežli jako dospělou ženskou. Koukal mi na prsa a myslel si, že to nevidím. Říkala jsem si, že bych se měla držet zkrátka, jsem přece jeho učitelka němčiny a je mezi námi určitý věkový rozdíl. Jenže pak se ve mě probudila touha si zašukat, dlouho jsem to neměla a v hlavě se mi zrodil plán.

Když se odešel napít, rozepla jsem si dva knoflíčky na blůze, takže mi trochu byla vidět prsa. Když se David vrátil, bylo to samozřejmě to první, čeho si všimnul. Povídali jsme si, a stále častěji se mi koukal do výstřihu. Já jsem se zase stále častěji koukala jemu na pomalu rostoucí bouli v džínách. Najednou, z ničeho nic mě David začal líbat. Bylo to úžasné, já nebyla proti, vždyť přesně o tohle mi šlo.

Začali jsme se navzájem osahávat, David mi pomalu rozepínal košilku a sahal mi na kozy. Navzájem jsme se svlékli do spodního prádla. Měla jsem na sobě obyčejnou bílou podprdu a bílá tanga. Začala jsem Davida líbat na krk, pokračovala jsem níž, až jsem mu sundala boxerky a začala si hrát s jeho přirozením. Když jsem viděla jeho krásně vyholené přirození, cítila jsem se trochu trapně, moje frndička byla totiž zcela zarostlá.

Po chvíli jsem na to ale přestala myslet, protože mě plně zaměstnal jeho naběhlý pták, který jsem nejdříve chvíli honila rukou, pak jsem ho začala kouřit. David sténal blahem a hladil mě po mých krátkých vlasech. Po chvíli mi řekl ať přestanu. Začali jsme se znovu líbat, a tentokrát pokračoval na krk a dále dolu on.

Nejdřív mě úžasně líbal na krk, pak pokračoval na kozičky. Něco tak úžasného jsem ještě nezažila. Pomalu mi shrnul ramínka podprsenky na stranu, krásně mi mačkal prsa a pomalu posouval košíčky dolu a zase zpět nahoru. Potommě začal líbat na ňadra tam, kde končí podprsenka, pusou pak odhrnul košíček dolu a začal mi líbat, sát a kousat bradavku. Cítila jsem stále větší vzrušení a začala vzdychat. Po chvíli pokračoval dolu k mé kundičce.

Když mi sundal kalhotky, odhalilo se před ním mé křoví. Když ho viděl, vypadal trochu překvapeně. Navrhla jsem mu, že mi ho může oholit. Souhlasil. Přinesla jsem mu věci na holení, a on se pustil do práce. Krásně citlivě a příjemně mi po chloupcích roztíral pěnu a pak si vzal do ruky strojek. Pomalu a opatrně mě kousek po kousku holil. Pokaždé když přejel strojkem, mi to místo olízl a políbil, bylo to úžasné. Za chvíli byla už moje kundička dokonale holá.

David odložil holítko a začal mě lízat. Byla jsem už strašně moc vzrušená a šťáva ze mě doslova tekla. Už jsem to nemohla vydržet, chtěla jsem do sebe jeho ptáka. V momentě se moje zbožné přání splnilo. Přestal mě lízat, lehl si ke mě, políbil mě, zmáčkl mi prsa a pronikl do mě svým penisem. Bylo to úžasné, chvílema jsem měla pocit, že mě tam dole roztrhne, takhle veliký penis jsem v sobě ještě neměla. Oba jsme pomalu přiráželi. Trochu to bolelo, ale to mě ještě víc vzrušovalo. Za chvíli jsem cítila přicházející orgasmus, oba jsme se udělali najednou, vzdychali jsme a opět jsme se začali líbat.

Autor příspěvku: Nikol