Vedoucí tábora nás odpanil na táboře

Vyhlídla jsem si na táboře jednoho vedoucího, byl pohledný a já věděla že to musí být právě on, kdo bude můj první. Jednoho večera jsem mu pošeptala že mu musím něco říct.

 

 

Vedla jsem ho ke vzdálenějším chatkám, které byly neobsazené. Petr se sice tvářil nejistě, ale následoval mě. Zabouchla jsem za námi dveře. Nevím, kde jsem sebrala odvahu, ale prostě jsem se na něj vrhla a začala ho líbat. Nejdřív se mi poddal, pak se ale odtáhl. „Co blbneš? Kamčo, je ti teprve 15! Líbíš se mi, ale tohle nemá cenu, mám holku a jsem sakra tvůj vedoucí!“

„Je mi možná 15, ale nejsem naivní. Chci, abys byl můj první, nic víc.“ nenechala jsem se odbýt. Znovu jsem se ho začala líbat. Moje dlaň přistála na jeho rozkroku. A bylo cítit, že i on je nadržený. Zmáčkla jsem něžně bouli v jeho kalhotách a Petr zasténal: „Ach, tak pojď ke mně, ty malá lolitko.“

Hodil mě na postel. Sundal mi tričko i šortky a byla jsem před ním jen ve spodním prádle. Chvíli se mě prohlížel a také se svlékal donaha. Potom mi sundal kalhotky a podprsenku. Strašně jsem se styděla, poprvé mě někdo viděl nahou. Mám přeci jen malá prsa a chlupatou broskvičku, jsem nezkušená… Překryla jsem se rukama. Viděl, jak rudnu a řekl: „Jsi sexy, Kami, nemáš se za co stydět. Miluju malý kozičky.“ Pak mi odtáhl ruce a přisál se mi na bradavky, až vzrušením ztvrdly. Měla jsem šílenou potřebu mít ho v sobě, na jednu stranu jsem se toho velkého zarostlého penisu bála, přeci jen, asi to bude bolet, ale taky jsem ho konečně chtěla cítit, vědět, jaké to je, když do vás poprvé zajede až po koule a pocítit tu rozkoš, mít rozkrok vyplněný mužným klackem.

Petr si na mě lehl a ztvrdlým žaludem se mi jemně otíral o vlhkou vagínku, dráždilo mě to k nepříčetnosti a začala jsem taky kroužit pánví pod tou jeho. Dlouho to nevydržel a řekl: „Pokusím se být opatrný.“ a pak mi ho tam začal vsouvat. Vzdychala jsem blahem, když mi jeho žalud poprvé zajel do pičky.  Chvíli kroužil po okraji a pak začal zasouvat hlouběji. Když byl v půlce, ucítila jsem nepříjemné píchnutí. Sykla jsem bolestí. Podíval se mi do očí. „Buď statečná holka.“ Pak mi překryl ústa dlaní a rychle se na mě celý přirazil. Vrazil do mě čůráka až po kořen, takže jsem tlumeně vykřikla a vyhrkly mi slzy. „Auuu.“

„Ale notak, už to máš za sebou.“ pohladil mě po tváři a dal mi pusu. Cítila jsem se jako raněná laň a chtěla to všechno odpískat. Jak to může někdo dělat pořád, když to tak bolí? Jak někdo může chtít velký čůráky? Ale Petr se začal hýbat do rytmu, chytl mě za bok, zajel mi rukou do vlasů a potichu vzdychal. Netrvalo to dlouho a poddala jsem se mu. Bolest ustupovala.. najednou jsem si uvědomila, že si to šukání užívám. Ach, šukej mě, chtělo se mi křičet. Když Petr pochopil, že se mi to, co dělá, fakt líbí, a přidal na intenzitě. Doslova mě mrdal, až to mlaskalo. Vždy ho ze mě vytáhl skoro celého a bleskurychle do mě zase zajel. Ne, už nejsem žádná holčička. Sex s ním byl super, oba jsme prostě zapomněli, že co děláme, je zakázané, nevnímali jsme okolí. A najednou se otevřely dveře.

Petr ze mě v šoku rychle vystoupil a přetáhl přes nás deku. Pokud by to byl někdo z vedení, je po nás. A hlavně po Petrovi. Ve dveřích se ale objevila Martina. „Co ty tu děláš?“ vyhrkla jsem na ni podrážděně. Tohle bylo moje poprvé, moje chvíle!
„Chci to, co máš ty. Myslíš, že ulovíš nejhezčího kluka z tábora pro sebe? Buď mě Petr taky odpaní, nebo to řeknu.“ KRÁVA! Tvářila se jako kamarádka, se vším mi pomohla! Chtěla jsem jí přizabít.

„Ne, počkej…“ řekl ale Petr. Vstal a se stojícím ptákem šel spontánně k Martině. Zrudla. Tohle asi nečekala. Já taky ne. Než se nadála, začal ji Petr líbat a mačkal jí prsa. Měla ještě plošší hrudník než já, ale byla to typická sebevědomá mrcha. Rychle jí otrnulo a začala Petrovi honit péro od krve. S tím už měla zkušenosti, jak se mi svěřila. Chtěla jsem být naštvaná, ale odejít jen tak poraženě z boje nemám povaze. Odkryla jsem se a začala si prstit frndu tak, aby to Petr viděl. Chytil Martinu za ruku a dotáhl jí do postele. Během minuty byla nahá a jak jsem viděla, taky pěkně zvlhla. Na pičce měla blond chloupky a třásla se jen na to, až do ní Petrův monstrózní čůrák zajede.
„Lehni si na Kamilu,“ poručil jí a ona se o mě opřela zády, ležela mi na hrudníku.
„Kamilo, masíruj jí prsa, pěkně pomalu… ták a teď jí začni mačkat bradavky.“ Obě jsme s Martinou slepě následovaly rozkazy a stejně jako mně, i jí se začal Petr otírat ptákem o mokrou pičku, až slastně vrněla a skoro se sama napichovala na růžový žalud. Čím byl Petr nadrženější, tím míň servítek si bral. Než se Martina nadála, měla ho celý v sobě a vysokým hlasem zaječela, jen tak tak jsem jí zakryla ústa. Bylo mi jí najednou líto, věděla jsem, jak se cítila, tak jsem ji začala hladit po vlasech a líbat na rty, moc to ale nešlo vzhůru nohama, takže zatímco ji Petr zuřivě nabíral a ona vzdychala, lehla jsem si na ni a začala ji líbat a hladit po malých kozičkách, naše porosty se o sebe třely a Martině se to očividně líbilo, protože mi pohyby oplácela.

„Tohle je sen.“ ozvalo se za námi. Petr vystřídal Martiny pičku opět za moji a my na sobě ležely, líbaly se, hladily a sdílely Petrův penis, který nás střídavě nabíral. Během pár minut jsem na zádech ucítila Petrovu teplou mrdku. Nás s Martinou ale zas tolik nezajímal. I když už nás nenabíral, dokonale jsme se vzájemně vzrušovaly třením do krve rozpíchaných kundiček a mezi polibky jsme vzdychaly a laskaly se. Martinu napadlo strčit mi do broskvičky prst. Ach… Rychle jsem udělala to samé. Tak moc mě to dostalo, až jsem začala cítit v těle chvění a zatmělo se mi před očima. Cítila jsem, jak se dole stahuji a jak se Martina stahuje kolem mých prstů. Svíjely jsme se na sobě a ve slastných výkřicích jsme se poprvé vzájemně udělaly.

 

Ráno při odjezdu Petr dělal, jako by nás neznal, asi se styděl, že ujel na morálce a obě nás naráz odpanil. My si ale v autobuse s Martinou sedly spolu jako nejlepší kamarádky a slíbily si, že se rozhodně ještě uvidíme. Přeci jen nás pojí něco mimořádného…

Autor příspěvku: Nikol