Víc lidí Víc umí

Staří přátelé by si měli pomáhat celý život, to mi od malička opakoval můj děda a po něm i táta. Teď jsem věděl, že je to pravda v různých ohledech. Můj nejlepší přítel se jmenuje Robert a už dlouho kamarádíme s Janou. Je to taková správná ženská pro všechno, byla vdaná a má báječného syna, ale ten její blbec ji nechal, takže v rámci přátelské výpomoci jí občas já nebo Robert odpomůžeme od sexuální frustrace.
Stejně tomu bylo i ten den, sešli jsme se u mě v bytě a nejdřív se hezky bavili, pak atmosféra začala jískřit. Lechtivé narážky létaly vzduchem a Jana přiznala, že už několik dlouhých měsíců neměla žádný sex. Mrkli jsme s Robertem na sebe a řekli: No to přece nemůžeme nechat jen tak, Janičko! Ona se zahihňala, ale my to mysleli úplně vážně.
Robert rozdal úkoly: Jana se svlékne, aby k ní byl lepší přístup, a sedne si na gauč s pořádně roztaženýma nohama. Poslouchal jsem jeho scénář a pokyvoval hlavou, moc se mi to líbilo. Robert měl vždy talent na rozdávání úkolů. Sám si lehl vedle nás a pomalu si začal hladit a posléze i honit péro. Koukal jsem, jak se Jana svléká. Myslím, že se trochu styděla, ale neodvážila se Roberta neposlechnout. Nedočkavě jsem roztáhl Petře nohy, odchlípnul od sebe velké pysky a dychtivě jsem zíral na její růžovočervenou kundičku.

Jazykem jsem ji prolizoval od poštěváku až k prdelce a Jana za chvíli hlasitě zasténala a přikázala mi: Chytni mi kozy, dělej, to se mi moc líbí. Poslechl jsem ji; hlavu jsem měl stále zabořenou mezi jejíma nohama, rukama jsem nahmatal její kozy. Měla úplně tvrdé bradavky, které jsem svíral mezi prsty a kroutil s nimi ze strany na stranu. Pokračoval jsem v lízání, až jsem v jazyku cítil takovou závrať. Už jsem myslel, že budu muset přestat, protože mě celá čelist úplně brněla, ale vtom najednou Jana dostala orgasmus, celá se rozklepala a já jsem tak mohl ochutnat mnohem větší porci její šťávy, která mi proudila do pusy.

Teď uděláme naší kurvičce sendvič, řekl Robert. Tvářil se moc spokojeně, jak se mi povedlo jí lízáním broskvičky přivodit vyvrcholení, sám měl penis ztvrdlý na kámen. Já jsem hlasitě polknul, vždycky byl můj sen společně s jiným chlapem jedinou ženu vymrdat z obou konců. A teď se mi to mělo splnit! Jana se vzpamatovávala z orgasmu, ale stejně to vypadalo, že je v ní malá dušička. Nakonec řekla, že to ještě nikdy nezkoušela. Robert se zasmál, že to prý vyzkoušíme teď společně. Do prdele už sis to někdy nechala udělat? zeptal se jí na můj vkus trochu neomaleně, ale Jana bez rozpaků přikývla. To je prý nejdůležitější, a že začneme s análem, pobídnul ji, aby si na něj vyskočila. Sám byl rozvalený na druhé části pohovky, jenom si podržel svůj penis ve vztyčené poloze a nechal Janu, aby si na něj opatrně nasedla, jakoby na koníčka, ale zády k němu. Jak jsem jí předtím důkladně vylízal, tak teď Robertovo péro do její zadní díry vjelo jako po másle.
Zblízka jsem se díval, jak Robert Janě probodává anál, ta jeho kláda jí tam vjížděla pěkně ztuha. Já jsem zatím měl přímo před očima její úplně vyšpulenou píču, a tak jsem neodolal, a znovu se do ní zabořil jazykem, abych ji pěkně navlhčil. Jana se na Robertově údu uvelebila tak, že si ho celý nechala vražený do zadečku a jenom se na něm mírně pohupovala. Já ji zatím uspokojoval orálně, přidával jsem postupně i prsty. A pak už jsem zatoužil smočit si v ní i své péro. Naslinil jsem si tedy pečlivě špičku žaludu a přiložil ho k její píči a začal jsem tlačit. Jana sténala a řvala, že ji asi rozerveme, ale Robert ji pořádně popadl, aby sebou neškubala. Já jsem také hekal a užíval si, o jaký kus se její pička zúžila.

A nakonec se mi povedlo překonat odpor a vjel jsem do ní svým penisem až po kořen. Vykřikla nahlas, asi i trochu bolestí, ale to už jsem začal rychle přirážet a Robert taky – proháněli jsme se jí v obou dírách, až koulela očima a byla úplně bezvládná. Vyvrcholení se u ní dostavilo po několika minutách a záhy na to další, celá sebou škubala a klepala se. My jsme ji ale stále ještě nechtěli nechat, vezli jsme se na vlně rozkoše a euforie. Teprve potom, když už ji po tvářích tekly slzy, jsme celý ten velkolepý zážitek zakončili. První stříkal Robert, tou svou kládou jí pořádně zaplnil prdel, zatímco já jsem jí ho z kundy vytáhl ven a vystříkal jí kozy. Nadávala nám do hajzlů a parchantů, ale potom přiznala, že nic lepšího v životě nezažila. Stejný názor jsme sdíleli všichni tři. Jednoduše tohle byla pekelně nažhavená švédská trojka.

Autor příspěvku: Sabča