Víkendový grupáč a několikrát znásilněná Deniska

 

Byl pátek večer a já jsem si zašel do baru. Seznámil jsem se tam s nádhernou holkou, jmenuje se Denisa. Má krásnou postavu, když se na ní díváte, hned byste jí chtěli vyšukat mozek z hlavy. Má dlouhé nohy, pevný sexy zadeček, svůdný pohled a kozičky tak akorát do ruky. Prostě mrdací baba, jak by řekl můj kamarád Honza. Hned jsem si představoval, jak bych jí mrdal a přemýšlel jsem, jestli to má radši tvrdě, nebo si potrpí na ty romantický kejdy, co můžete vidět ve filmech. Deniska tam nebyla sama, měla s sebou ještě dvě kamarádky.

První kamarádka se jmenovala Pavla, byla taky černovlasá krásná holka, měla větší poprsí a rovněž dlouhý nohy.Druhá kamarádka se jmenovala rovněž Denisa, ale byla blondýnka, velké (tipoval jsem silikonové) poprsí. Všem třem kolem třiceti. Moje Deniska mě překvapila jak se odvázala a kolik toho zvládla vypít. Prozradila že dělá jako barmanka, kamarádka Pavla je maskérka a blondýnka Denča dělá zdravotní sestřičku.

Ten večer jsem jí samozřejmě dostal, ani mi to nedalo moc práce. Ošukal jsem jí na tamních záchodcích, ani se nebránila. Po dvou měsících, kdy mě moje Denisa nepřestala udivovat, kolik si jako barmanka vydělá, přišel jeden s dalších víkendů, kdy mi oznámila, že jí sousedka navrhla, aby si půjčila byt a udělala tam s holkami pořádnou pařbu. Sousedka je její známá, není to poprvé, co odjíždí na víkend pryč a co mi Denča vyprávěla, vždycky se tyhle její akce zvrhnout v brutální mrdačku, kdy nevíte, jestli ten anál pod vámi patří ženský nebo chlapovi. Souhlasil jsem a kolem páté odešla ode mě, že se jdou k Pavlíně oháknout a namalovat. OK, pomyslel jsem si, zase jeden večer kdy budou holky samotný řádit. Opak byl pravdou.

Kolem osmé hodiny u mě zazvonily. Moje Deniska měla na sobě tričko, maskovanou obtáhlou sexy sukýnku, černý podkolenky, který nosí školačky, kozačky a jak jsem později viděl tak i černé podvazky. Kroutila svůdně zadkem a smála se. Pavla ta mě vyrazila dech, měla černý tílko, krátkou riflovou sukýnku, kozačky a to všechno dokončila taky podkolenkami. Holky se asi domluvily, že všechny vyrazí v nějakém školním looku, ale musím přiznat, že mě ten jejich lolita vzhled slušně rajcoval. Pořád jsem se držel, ale když jsem uviděl blonďatou Denisu, tak jsem se normálně na férovku vycákal do trenek.  Měla bílý tílko, který brutálně zvýrazňovalo její uměle zkrášlené poprsí, krátkou sukýnku a podvazky. Přišly se trošku namalovat a napít, zalezli ke mně a Denisce do ložnice a tam byli tak hodinu. Pak vylezli a neuvěřil jsem svým očím, byli snad ještě krásnější.

Za chvilku se opili a moje přítelkyně si odskočila k sousedce, pak se vrátila, dala mě do dlaně klíče od sousedčina bytu a řekla, počkej tam na nás my jdeme na diskotéku a pak tam dojdeme. Pak ještě chvilku seděli u nás. Odešly kolem 22hodiny. Já jsem šel k sousedce, uběhly tak 4 hodiny a holky nikde, tak jsem se naštval a šel jsem k nám domů. Asi kolem 4 ráno mě vzbudil klapot podpatků a hlas mé Denisky jak říká psssst, Martin je u sousedky tak opatrně.

Už jsem se chystal jít jim naproti, když jsem uslyšel chlapecký hlas: „Do prdele s nějakým Martinem!“. Schoval jsem se narychlo v obýváku ve skříni a viděl jsem jak holky přišly tak s třemi sedmnáctiletými kluky. Jeden byl mohutnější s brýlemi, druhý byl menší střízlík a třetí ten se líbal s Pavlou a ten byl podle mě z nich nejmladší. Já jsem je poznal byli to synové bohatých rodičů od nás z města. Rozmazelný frackové, který když potkáte na ulici, nejraději byste jim upravili fasádu podrážkou od bot.

Posadili se v obývacím pokoji ani se nevyzuli. Denisa přinesla láhev alkoholu, pustila muziku. Chvilku ve stoje kroutila svým sexy zadečkem, zabaleným v kraťoučké sukýnce. Kluci na ni zírali a na kalhotách se jim udělaly boule. Pak se posadila a kozačky, který měla na sobě při svůdném sedu nohu přes nohu, jí udělali ještě delší nohy. Z pod sukýnky ji koukaly černý podvazky. Chvilku se dívala na toho střízlíka, pak k mému velkému šoku se zvedla vzala ho za ruku a začala s ním tancovat. Svůdně se o něj otírala překrásným zadečkem, mladej střízlík celej zrudl a zbrunátněl.

Přes tuto pro mě docela šokovanou událost jsem si nevšiml, že krásná Pavla byla předkloněná u nejmladšího a pohybem hlavy na horu a dolů mě došlo k čemu dochází za stolem. Mladík byl zakloněn, křečovitě svíral v ruce Pavlinu dlouhou hřívu a naříkal. Bylo mi jasný, že mu tam kouří ptáka a začal jsem cítit, jak se i můj ocas připravuje do akce. Rozepnul jsem si kalhoty a začal si ho rukou hladit. Pěkně pomalu, není přece kam spěchat.

Blonďatá Denisa teprve zpracovávala mohutného mladíka rukou, ale při pohledu na tak krásnou blondýnku se mladík neudržel, strhl z ní sukýnku a začal se s ní vášnivě líbat. Podíval jsem se zpátky k mé Denisce, ta zrovna svoji krásnou rukou s dlouhými nehty a ozdobenou stříbrnými prsteny masíruje střízlíkovy koule. Ten se jí pokoušel vyhrnout sukýnku ale, protože byl menší a Denisa měla sukni obepnutou kolem sexy zadku, musel použít i druhou dlaň. Povedlo se mu to, Denisina sukýnka byla shrnutá nad zadeček k bokům svůdné sexy krásky. Pootočil jsem hlavu a viděl jak mladík se právě vzpíná a ejakuluje krásné Pavlíně do úst. Ta si teď stoupla opřela ruce o stěnu a vyzvala mladíka ať k ní přistoupí. Ten ihned přistoupil k roztoužené krásce, podíval se na její svůdné tělo, chytil svůj pevně ztopořený penis a zasunul ho mezi její nohy, chytil jí pevně za boky a začal jí vášnivě šoustat. Pavla slastně naříkala. To už bylo moje vzrušení na maximu, rychle jsem si honil ptáka a cítil, jak se mi blíží orgasmus. Rychle jsem popadl první věc, kterou jsem měl po ruce a se zuby zakousnutými do jazyka, abych nevzdychal, jsem se vystříkal do nějakýho kusu hadru.

Znovu jsem se podíval k Denisce, střízlík se s ní zrovna líbal a pokoušel se strčit svůj hodně naběhlý a tepající penis do mé Denisky. Nemohl se stále a stále trefit do její vlhké mušličky. Denisa se ještě víc předklonila a začala ho vášnivě ukájet pusou. A já vím moc dobře, jak tohle ona umí. Jazykem nejdříve přejížděla po špičce, pak si jeho čuráka vzala do úst a mezitím, co mu ho rychle kouřila, rukama mu mačkala koule. Můj pták na to zareagoval okamžitě, hned jsem popadl ptáka do ruky a začal si ho mrskat. Mezitím mi ale uniklo, že moje svůdná Denisa zaujala onoho hromotluka, který právě šukal mušličku vnadné blondýny. Chlapec se postavil a s monstrózně naběhlým penisem přišel k mé Denisce,praštil střízlíka pěstí do ramene a ten popošel stranou. Vzal Denisu do náruče a položil na pohovku. Byl do slova fascinovanej jejím tělem.

Začal ji hladit po zadku, pak prohlásil, to mě nebude nikdo věřit až řeknu, že jsem tě mrdal. Takovou krásnou děvku. Znovu jako v afektu koukal na její nohy v nadkolenkách a podvazcích. Deniska mu odpověděla, hlavně se do mě neudělej. To ho doslova rozběsnilo, otočil jí, pevně chytl svůj penis a začal jí tvrdě a bez lítosti šoustat. Držel jí za boky kolem podvazků, pak ji otočil na záda a chtěl znovu ale Denisa mu řekla, ne. Tebe do sebe nenechám udělat nejsi vůbec hezkej. Hromotluk jí dal facku, násilím roztáhl nohy a začal jí znovu šoustat. Pavla nechala do sebe ukájet nejmladšího mladíka, ten zrovna naříkal blahem držel jí za prsa, z Pavly vytékalo nastříkané sperma, mladík z ní vytáhl svůj poloměkký penis, Pavla si sedla obkročmo na sedačku a začala mladíka opět sát ústy. Při tom jak roztáhla nohy tak sperma, které jí začalo vypadávat z lůna tak stékalo po nadkolenkách na kozačky a na podlahu. Odehnaný střízlík byl blahem bez sebe, poprvé v životě šoustal tak krásnou blondýnku, ležel na zádech na něm seděla roztoužená blondýnka. V drobných dlaních masíroval její obrovské poprsí a sténal blahem. Pak začal rychle dýchat a přirážet. Překrásná blondýnka vzala jeho tepající penis do úst, sotva co svou krásnou pusou objala jeho žalud mladík vykřikl, zasténal a vystříkal se jí do úst.

Na sedačce brýlatý hromotluk nemilosrdně znásilňoval černovlasou krásku. Zrovna vytáhl penis z kundičky a narval jí ho do jejího sexy análku. Pevně jí chytl za boky podíval se znovu na její zadeček a začal tvrdě přirážet u toho začal křičet a sprostě nadávat. „Nejsi nic jiného, než zkurvená děvka! Teď tě ošukám, jako ještě nikdo předtím, ty čubko! Doufám, že máš ráda anál!“ křičel. Deniska poznala, že se udělá a řekla jen na do mě, to ovšem neměla. Mladík z jejího sexy zadečku vytáhl penis vrazil jí ho znovu do mušličky, pak celej zbrunátněl. Denisa se rozplakala, prosím tě ne do mě, žadonila. V tom jí mladík ještě jednou chytl za zadeček, zařval nelidským hlasem a udělal se. Pak se zvedl hodil po ní pár bankovek a odešel. U toho jí ještě řekl, příští týden si vezmu bratra je mu teprve 14. ale ten tě taky párkrát viděl a tomu věř že až tě bude šoustat a bude křičet blahem jako já. A oblíkni se zase do minisukně v té se mu líbíš.

Denisa seděla nohu přes nohu na sedačce a brečela, stáhla si sukýnku. V tom k ní přišel nejmladší mladík který souložil s Pavlou. Byl nervózní koukal na svůdnou krásku jak sedí a pláče. Denisa si ho všimla, zeptala se ho. Ty mě chceš taky znásilnit jako nějakou děvku? Poroztáhla nohy na koberec vypadlo z její kundičky nastříkaný sperma. To ale neměla, mladík jí bez rozmyslu shodil na postel, vzal do ruky svůj pevný penis a začal tam, kde skončil hromotluk. Denisa cítila jeho penis ve své kundičce, mladík vzdychal, řekla si ten bude brzo a začala vzdychat taky. Z našeho pokoje tak šel slyšet nářek svůdné krásky.

Viděl jsem, jak kolem dveří prošla blondýna jen v kozačkách a podvazcích, měla plnou pusu sperma a nejspíš si chtěla odpočnout tak se vytratila. Střízlík se na sedačce vášnivě líbal s Pavlou, péro měl v pozoru, najednou se zvedl a prohlásil, počkej tady. Šel do pokoje kde se miloval mladík s Denisou a řekl, prosím tě nech mě ještě pořádně si zašukat z Denisou.

Mladík přikývl a řekl jo, střízlík mu na to odpověděl, ta kozatá bloncka je v kuchyni. Mladík vytáhl penis z Denisky ta zavzdychala z kundičky jí vyteklo další nastříkané sperma. Střízlík poručil Denisce ať si klekne, ona ho poslechla pak vzal svoje péro a začal jí znovu tvrdě šukat. Mladík se mezitím mazlil s překrásnou blondýnkou a po chvilce jí strčil penis do úst. V ložnici mezi tím vrcholili orgie, mladej střízlík šoustal Denisu i Pavlu zároveň. Teď právě mrdal Denisu, oba naříkali. Pavla se s ním líbala a mladík byl slastí v nebi. Pak se celý prohnul, vytáhl penis z Denisčiny kundičky a strčil jí ho do pusy, okamžitě se udělal. V kuchyni mezitím ležela blonďatá Denisa na stole u ní stál mladík a vášnivě se spolu milovali, on se podíval na její prsa, lehl si na ní a s hlubokým povzdechem se do ní vystříkal.

 

Autor příspěvku: Nikol