Vykouřila jsem nejlepšího kámoše u filmu

Jednoho večera jsme se rozhodla podívat se se svým kámošem na film.

 

 

 

Jediný film, který jsem měla stáhnutý v počítači, byli Trollové. Tak jsme si sedli na postel, vzali jsme si mísu s popcornem a koukali jsme se na Trolly.Po patnácti minutách jsme se začali očividně nudit. Nabídla jsem mu, že ho budu škrabkat na zádech a on souhlasil. Sundal si tričko a já uviděla jeho svalnaté záda a trošku ochlupenou hruď. Nečekala jsem, že bude tak sexy.

Něžně jsem přejížděla prsty po celé jeho vrchní části těla a přemýšlela jsem, jaké by to bylo dotýkat se ho víc. Po chvíli si všimnul, že jsem přestala koukat na film a zírám na něj. Pousmál se na mě a znenadání mě políbil. Nevěděla jsem, jak mám reagovat. Upřímně už jsem cítila vlhko v kalhotkách, ale přece je to můj nejlepší kamarád. Uměl líbat opravdu skvěle, a proto moje rozmýšlení nebylo nijak dlouhé. Věděla jsem, že ten sex bude první a poslední. Na nic jsem nečekala a sundala jsem všechno svoje oblečení. Měla jsem v plánu pořádně si to užít.

Zatímco jsem si sundávala poslední kousek spodního prádla, on už ležel nahý na posteli. Šlo vidět, že mi neustále zírá na kozy. Přišlo mi to trochu zvláštní až do chvíle, kdy řekl: “Vždycky jsem si je přál vidět.“  Po této hlášce jsem se rozesmála a skočila za ním do postele. Začali jsme se líbat a já jsem svoje tělo tiskla co nejvíc na to jeho. Chtěla jsem cítit jeho mužské teplo. Jenže on mě přerušil, odtrhal své ústa od mých a pusinkoval mi bříško směrem dolů. Věděla jsem, kam míří, a tak jsem se jen pohodlně uvelebila.

Jeho pusa se konečně dostala na správné místo. Vytáhla jazýček a jednou mi přejel po kritorisu. Poté se posunul níže a strčil mi celý jazyk do mé vagíny, co nejhlouběji to šlo. Zavzdychala jsem blahem. Jeho jazyk mi začal přejíždět po kritorisu tam a zpět a já věděla, že nic lepšího jsem nezažila. Chtěla jsem víc, ale přitom jsem ho chtěla taky uspokojovat. Zvedla jsem mu hlavu, otočila jsem se a vklouzla jsem pod něj tak, že jsme byli v poloze 69 a konečně jsem měla přístup k jeho penisu.

Chytla jsem ho do ruky a zjistila jsem, že má opravdu skvělý tvar. Nevěděla jsem, jak mám začít, a tak jsem mu přejela jazykem špičku penisu. Líbilo se mi to a manévr jsem opakovala. Kroužila jsem jazykem kolem jeho žaludu, dokud nebyl celý mokrý. Pak jsem mu olízla penis po celé délce. Byl hodně dlouhý. Měla jsem na něj takovou chuť. Tak jsem si ho strčila do pusy po jeho žalud. Mezitím on dováděl s mojí vagínou a já jsem své vzdechy utlumovala jeho penisem. Rychlost jeho kmitání na mém kritorisu se zintenzivnila, a tak jsem také přidala a strčila jsem celé jeho péro do pusy. Jsem v tomto vážně dobrá, nemám totiž žádný dávivý reflex, jenže to on nevěděl a dalo se poznat, že byl příjemně překvapen.

Hýbala jsem hlavou tam a zpátky a jeho penis zajížděl do mé pusy a ven. Cítila jsem, že je dlouhý a na konci mě trošku píchl do krku. Po chvíli byl už celý mokrý a tak jsem se vrátila k jeho žaludu a ožužlávala jsem ho. Věděla jsem, že se už blíží můj orgasmus. Jednou rukou jsem ho chytila za pevný zadek a v tu chvíli to přišlo. Silná vlna vzrušení projela celým mým tělem. Svíjela jsem se v radostné křeči a u toho jsem trošku křičela. Byla jsem na vrcholu blaha. Orgasmus byl velmi silný, a tak jsem mu to chtěla oplatit.

Kamarád se převalil na záda a já jsem zaujala pozici u jeho nohou. Přejížděla jsem rty po jeho žaludu a zároveň jsme jazýčkem dráždila jeho špičku. Pak jsme jeho penis dala do pusy celý a on malinko vyjekl nadšením. Vzal mou hlavu do rukou a kýval s ní dolů a nahoru rychleji a rychleji. Jeho penis byl celý v mé puse až po kořen. Ucítila jsem, jak se pomalu blíží slastná křeč. Jeho ruce se zastavily, ale já v pohybech stále pokračovala. Pak vykřikla a já jsem ucítila jeho pulzující penis, který vystříkával teplou tekutinu do mé pusy. Měla jsem plnou pusu jeho spermatu a tak jsem slastně polkla. Utřela jsem si kousek semene, co mi teklo po bradě a unaveně jsem si lehla vedle něho do postele. Začali jsme se tomu celému vesele ale uspokojeně smát.

Autor příspěvku: Nikol