Vykouřila jsem přítele v kabince

Miluju nakupování, dokážu tím strávit třeba celý den, ale samotnou mě to nebaví. Chtěla jsem aby se mnou chodil nakupovat přítel, ale jeho to nebaví, tak jsem musela něco změnit.

Jenže pak jsem mu dala takovou nabídku, kterou nemohl odmítnout. Řekla jsem mu, že když se mnou půjde nakupovat, vykouřím mu ho. Teď už chodí nakupovat rád. Samozřejmě jen kvůli tomuto požitku. Když se večer po nákupech vrátíme domů, ihned si sundá kalhoty a vyčkává, až začnu.

Nedávno jsem se ale rozhodla, že mu to nenáviděné nakupování trochu zlepším. Chtěla jsem vyzkoušet orál v kabince. Tomášovi jsem nic dopředu neřekla. Chtěla jsem ho překvapit. Jako první jsme navštívili obchod, kde jsem svůj plán uskutečnit nemohla. Kabinky měly místo dveří lítačky, které končily půl metru nad zemí a byly tak malé, že se dalo do kabinky vidět.

Musela jsem zvolit jiný obchod. Hned jako další mě napadl obchod Tally Weijl, kde bylo hodně lidí, a tak si určitě nikdo nevšimne, že je nějaké kabinka dlouho zavřená.  Vybrala jsem si správný obchod, jelikož jak jsem pak následně zjistila, v této kabince je neuvěřitelná tma, a proto je tato kabinka ideální. Vybrala jsem si ze sortimentu nejvíce sexy topík, abych se miláčkovi líbila. Šli jsme ke kabince a já se rychle převlékla. Top mi opravdu slušel a byl v něm krásný výhled na moje pevná prsa. Zavolala jsem Tomáše ke kabince a poté jsem ho zatáhla dovnitř. To obvykle nedělám, a tak se zpočátku díval zmateně.

Co kdybychom tě obšťastnili už teď? Pošeptala jsem mu do ucha a usmála jsem se na něj. Nápad se mu zalíbil a sám si rozepnul poklopec na kalhotách. Jeho penis ještě nebyl ve vzpřímené poloze, a tak jsem ho prvně začala líbat. Líbali jsme se dlouze a vášnivě. Zajela jsem jednou rukou do jeho trenek a přejížděla jsem mu dlaní po penise. Hladila jsem ho něžně, ale vášnivě. Konečně se začal trošku vzpřimovat. Trvalo mu to déle asi kvůli veřejnému prostředí. Mně naopak takové místo ještě více rozvášnilo. Uchopila jsem penis pevně do ruky a pomaloučku ho honila. Penis už byl celý pevný a připravený na akci.

Klekla jsem si a stáhnula jsem mu kalhoty i s trenkami až po kolena. Jeho penis přímo trčil vstříc mému obličeji. Uchopila jsem ho do ruky a dala mu pusinku na jeho špičku. Pak jsem vystrčila jazýček a oblízla jsem jeho žalud. Tento čin jsem ještě párkrát zopakovala, dokud jeho žalud nebyl celý mokrý. Venku se zatím udělalo velmi rušno, a tak ani nešlo slyšet, že Tomáš vzdychá. Strčila jsem si jeho žalud od pusy a žužlala jsem ho jako lízátko. Byl velmi hladký. Pak jsem ho začala sát, abych do něj nahnala více krve. Nemohla jsem to už déle vydržet. Chtěla jsem mít jeho penis ve své puse. Nasměrovala jsem si ho do pusy a zajela jsem hlavou tak daleko, že jsem se nosem dotýkala jeho bříška. Měla jsem celý jeho penis ve své puse. Pohybovala jsem hlavou tam a zpět a jeho penis mi narážel na dno mého krku.

Pak jsem penis vytáhla z pusy a olizovala jsem ho na bocích. Chtěla jsem Tomášovi jeho prožitek ještě trochu prodloužit. Cucala jsem mu jeho penis ze všech stran.  Pak jsem se dostala k jeho varlatům. Na přivítanou jsem je políbila. Poté jsem je olízla a strčila si jedno varle do pusinky. Malinko jsem popotáhla tak, aby to bylo stále příjemné. To stejné jsem opakovala i s druhým varletem.

Zaslechla jsem, jak někdo klepe na kabinku, a tak jsem rychle zakřičela: Obsazeno! Varlata jsem si vzala do ruky a masírovala jsem je. Penis jsem si opět strčila do pusy a kouřila jsem ho tak rychle, jak jen to šlo. Tomáš si vzal mou hlavu do svých rukou a napomáhal mým pohybům. Vlastně ty pohyby vytvářel sám. Já jsem jen otevírala pusu, jak nejvíc to šlo a masírovala jsem mu u toho koule.

Jeho pohyby se zrychlovaly a já věděla, že se za chvíli udělá. Netrvalo to od té chvíle dlouho, a já jsem měla v puse jeho teplé a slané semeno. Byla ho značná dávka, a tak jsem měla menší potíže ho polknout. Ihned po jeho ejakulaci znovu někdo zaklepal. Tomáš si rychle nasadil kalhoty a já se upravila. Převlékla jsem si zpátky tričko, vzala jsem si všechny svoje věci a vyřítili jsme se spolu z kabinky, jak nejrychleji to šlo. Lidé se za námi otáčeli, ale my jsme prchali pryč. Dokonce si myslím, že na nás prodavačky zvolaly ochranku, ale to nám bylo jedno, jelikož jsme už byli pryč.

Autor příspěvku: Nikol