Vzrušující zatčení

„Proč si ukradla to auto?“ křičí na mě policajt. Je docela sexy. Na to jak asi bude starý. Kolem čtyřiceti, ale stále ve formě. Vyrýsované svaly jsou vidět pod tričkem s krátkým rukávem. Úzké kalhoty mu zase dost lichotí v dolních partiích.
Já sedím za kovovým stolem na nepohodlné židli ve výslechové místnosti. Ruce v poutech mám položené před sebou na stole a sleduju, jak on stojí přede mnou. Znuděným výrazem mu odpovím: „To je snad moje věc, ne?“ „To si možná můžeš myslet, ale já to musím vyšetřit, tak spolupracuj a zbytečně to neprodlužuj,“ řekl celkem naštvaně.

„Když to teda musíte vědět, tak jsem si chtěla pořádně užít. Sbalit nějakého chlapa, projet se a pak mu předvést největší jízdu jeho života,“ usmála jsem se na něho. „Kdyby tu byl nějaký jiný policista, třeba mladší, možná bych mu to i předvedla, ale vy?“ řekla jsem s pohrdavým úsměvem. „Vy byste mi nestačil. Když o tom tak mluvím, mohl byste za sebe přivést někoho jiného?“ škádlila jsem ho. „Přestaň provokovat nebo by se ti mohlo taky něco stát,“ řekl dopáleně. „Jako co? Zatknete mě?“ odpověděla jsem pohrdavě a zvedla jsem spoutané ruce nad hlavu. Díval se na mě s naštvaným výrazem.
Najednou se vydal ke dveřím a zamkl je. Trochu jsem se vyděsila. Co chce dělat? Chce mi snad nějak ublížit? Zmlátit mě? Šel do rohu a vypnul kameru. Potom šel a vypnul i nahrávání mého výslechu. Zmateně jsem ho pozorovala. Šel přímo ke mně. Jeho výraz mě donutil se zvednout ze židle a začít couvat směrem od něho.
Narazila jsem na zeď. Byla jsem v pasti. Neměla jsem kam utéct. Došel až ke mně. Díval se mi do očí a já jeho pohledu neuhýbala. Najednou chytil moje svázané ruce a dal je nad moji hlavu. Druhou rukou mi chytil bradu a trhl s ní směrem ke svému obličeji. Vrhl se na mojé ústa s dravostí šelmy. Líbal mě tvrdě a velmi podmanivě. Nezbývalo mi nic jiného než spolupracovat. Navíc se mi to i líbilo. Z naléhavosti, která z něj sršela, se mi začala podlamovat kolena.
Ucítil to a zachytil mě. chytl mě za pas a pořádně opřel o stěnu. Přešel na krk. Moji slabinu. Poséval mi ho drobnými ale hrubými polibky. Občas mi unikl sten. Pak se posunul níž. Roztrhl mi moji košili, až se knoflíky rozletěly po místnosti. Zkušeně mi rozepl podprsenku díky šikovnému rozepínání ve předu. Někteří s tím mají strašný problém a trvá jim to dost dlouho. Ale on v tom byl nejspíš zkušený.
Přesunul svoji pozornost na moje prsa. Každé vzal do ruky, palcem objel bradavku až jsem se zachvěla, a pak ji zlehounka olízl. Bylo to tak zkušené a tak příjemné. Při tom sjížděl dolů k sukni. Zajel pod ni a nahmatal moje kalhotky. Vzal je do ruky a silou roztrhl. Zvuk trhání se nesl přes celou místnost a mísil se s mými vzdechy.
On na nic nečekal a strčil do mě dva prsty. Vykřikla jsem slastí. Díky tomu co se mnou předtím dělal, jsem byla dost vlhká, tak aby se tam hned vešly. Zakroužil jimi ve mně a já sténala. „Tak ty říkáš, že bych ti nestačil? Ale ty se pod mými dotyky celá rozplýváš. Budeš ty mně stačit?“ zašeptal mi do ucha, když jsem se snažila potlačit sténání.
Vyndal prsty ze mě dost náhle a já se na něho podívala s naštvaným a nespokojeným výrazem. Zároveň jsem se ale těšila na pokračování. Opřel mě o stůl a roztáhl mi nohy široko od sebe. Pomalu a aniž by se mi přestal dívat do očí si klekl na kolena a vyhrnul mi sukni. Podíval se na mojí dychtivou a již zcela mokrou kundičku a olízl si rty. „Krásně voní. Tak mladě. Snad bude i tak dobře chutnat,“ řekl a doslova se na ni vrhl. Já jen zalapala po dechu, když se jeho jazyk dotknul mého klitorisu. Cucal ho, lízal, kousal, potom mě začal ochutnávat i vevnitř. Vážně jsem byla ráda, že je ta místnost zvukotěsná, jinak bych byla slyšet přes celou stanici.
Blížila jsem se k orgasmu, což jsem dávala dost hlasitě najevo. Aby mi pomohl tu hranici překonat, strčil do mě tři prsty a rychle začal přirážet. Orgasmus byl jako silný výbuch. Zhroutila jsem se na stůl a hlasitě oddechovala.
„Snad si nemyslíš, že jsem s tebou skončil. Teď ti teprve předvedu, co je ve mě,“ řekl s ďábelským úsměvem. Otočil mě tak, že jsem stála k němu zády. Položil mě na stůl, takže jsem měla vystrčenou prdel přímo na něho. Slyšela jsem rozepínání kalhot a pak ucítila špičku jeho penisu u své kundičky.
Prudce ho do mě strčil své péro a já hlasitě vykřikla. Možná trochu bolestí ale hlavně slastí. Začal pomalu přirážet. S každým přírazem jsem zasténala. On zase s každým zrychloval a přitvrzoval. Vyplňoval mě naprosto dokonale. Rozhodně byl nejlepší, jakého jsem kdy měla. Byla jsem už velmi blízko.
S posledním přírazem se udělal a ve stejnou chvíli mi strčil jeden prst do zadku. To mě donutilo se taky s výkřikem udělat. Byl opravdu nepřekonatelný. Pomalu ze mě vystoupil a vyndal i ten prst. Začal se oblékat, ale já se nemohla ani hnout, jak jsem byla vyřízená. Pomohl mi se zvednou a posadil mě na židli.
Přešel ke dveřím a odemkl je. „Příště si rozmysli, až budeš někomu říkat, jak by ti nestačil. Mohla bys skončit podobně a teď už běž,“ řekl, otevřel dveře a odešel. Já tam zůstala sedět a přemýšlela jsem o krádeži dalšího auta.

Autor příspěvku: Sabča