Zahnul jsem své manželce s Jančou

Ženil jsem se velmi brzy protože má přítelkyně čekala dítě. Ale pak si chtěla otevřít obchod a to jsme se viděli jen o víkendech.

Při každé návštěvě jsem jí zahrnoval dárky, ale Blanka byla čím dál víc chladnější a naše milování spíše útrpně snášela než aby mi vycházela vstříc jako dříve. Nyní už mne 9 měsíců odmítá pořád a když se jí jen dotknu otřese se odporem. Přesto jí stále miluju a do osudného večera jsem jí nikdy nebyl nevěrný.
Byl pátek a Blanka mi celý týden neposlala ani zprávu jak se daří jí i dětem a když jsem jí v pátek odpoledne volal, nebrala telefon. A tehdy jsem se rozhodl, že si po 10 letech nic jiného než práce zajdu na diskotéku pro starší. Není to diskotéka pro důchodce, ale jsou tam lidé tak od 20 – 60 let. Seděl jsem sám u stolu a pozoroval lidi kolem sebe. Nejvíce mne upoutali dvě ženy u vedlejšího stolu. Dle mého odhadu jim mohlo být kolem 50. Jedna hubená blondýna, druhá baculatá hnědovláska. Křepčily na parketu, zpívaly, smály se a když jsem je srovnal s mladýma holkama co koukaly jako kdyby jim uletěly včely, řekl jsem si, že bych s nima mohl prožít příjemný večer. Na sex jsem v té chvíli ani nepomyslel. Zeptal jsem se servírky co dotyčné dámy pijí a totéž jsem jim nechal poslat. Usmály se na mne a pozvaly ke stolu. Pak jsme spolu všichni tancovali, zpívali, smáli a opravdu dobře se bavili.
Zdálo se mi, že ta krásná doba, kterou jsem s nimi ten večer strávil brzy uplynula a pozval je na noční kávu do naší vilky. I tam jsme při kávě a dalším panáčku pokračovali v příjemném rozhovoru. Asi jsem byl moc sdílný, díky vypitému alkoholu a skoro jsem brečel, když jsem se jim svěřoval, že už mi Blanka 9 měsíců nepřidržela, že mi zanáší, ale já jí přesto pořád miluju. Při mém povídání blondýnka Zdenka usnula zmožena alkoholem a baculatá hnědovláska Jana trpělivě naslouchala . Najednou mě jemně pohladila po tváři a dala krátkou, spíše maminkovskou pusu na rty. A pak se to stalo, neudržel jsem svou dlouhou sexuální absenci, strhl Janu k sobě a začali jsme se vášnivě líbat. Naše jazyky se vzájemně dráždily v ústech a když jsme přestali, sotva jsme popadali dech. Můžu, zašeptala Jana a jemně pohladila mou bouli v rozkroku. Rychle jsem jí sundal halenku a podprsenku a hladil její velké kozičky. Měla přesně takové jako moje Blanka a já si představoval jak jí je laskám jako kdysi. To už jsem je Janě laskal a šeptal při tom: Blaní, já jsem tak šťastný, že Tě mám. Nezlobila se a mou hru hrála se mnou. Miláčku, děláš to krásně zašeptala a svezla se k mým nohám, aby konečně osvobodila můj tvrdý ocas a ihned ho zasunula do úst. Kouřila jako bohyně a já za chvíli křičel: Blaní, já už budúúú. Vysála mne do poslední kapičky, ale protože jsem byl stále milování schopný, vyhrnula si sukni, stáhla kalhotky a nabídla se mi zezadu přes křeslo. Přesně tak to dělávala moje sladká kurvička Blanička. Vyšoustej mne lásko křičela a já se do ní zapíchl a prcal jako smyslů zbavený. Za chvíli dostala mohutný výron semene do pičky a křičela rozkoší při právě prožívaném orgasmu. Otočil jsem se na Zdenku, zda jí naše bouřlivé milování neprobudilo, ale ta stále hlasitě chrápala. Odvedl jsem Janu do sprchy, kde jsme si navzájem myli a prozkoumávali naše nahá těla (přesně toto jsme dělávali s Blankou, když se se mnou ráda milovala) a když Jana zpozorovala, že můj čurák touží po dalším milování, vyvedla mne ze sprchy a jako by mi četla myšlenky ještě úplně mokrá se vyhoupla na automatku ( i toto měla moje Blanka moc ráda), roztáhla nohy a křičela vezmi si mne lásko.I když Blanka má kundičku upravenou, přírodní klín mne lákal k prolíznutí. Voněla nádherně a můj proliz jí za chvíli dohnal až k výkřikům rozkoše a silnému výstřiku. Opět jsem do ní pomalu zajížděl a vychutnával si její povzbuzování, její stisk kolem mých boků, její líbání a i její zabodávání dlouhých nehtů do mých mokrých zad. Naše milování se stupňovalo. Z jemného zasouvání jsem do ní tvrdě přirážel a vychutnával si její rozkoš, která se dostavila do mého výronu celkem 3x. Když konečně uvolnila svůj stisk kolem mých boků, vklouzla zpět do sprchy, aby si propláchla kundičku, ze které po stehnech vytékalo semeno smíchané s její šťávičkou. Blaní, máš ještě chuť na milování zeptal jsem se jí, když jsem jí osuškou třel tělo. Ano miláčku, byl jsi skvělý zašeptala a já jí odváděl do ložnice.
Dlouhé lízání kudničky a překrásné kouření ocasu mne připravilo k dalšímu milování, ale tentokrát ho vzala do své režie Jana. Pomalu si nasedla na čuráka, začala mne líbat a její tvrdé hroty bradavek mne tlačily na chlupaté hrudi. Blaní, vyšoustej se zašeptal jsem sotva popadajíc dech, když se naše jazyky rozpletly. A Jana byla zkušená klisnička. Docválala k mému výronu, který teď na sebe nechal čekat již delší dobu a 2x při tom vykřičela svou mohutnou explozi. Blaní, miláčku děkuju, byla to fantazie šeptal jsem, když jsme zcela zpoceni leželi vedle sebe já si pohrával s její tvrdou bradavkou v ústech. Věděl jsem, že si nalhávám, že se miluju s Blankou, snad jsem tím chtěl zakrýt pocity, že Blanku podvádím, věděl jsem že se miluju s Janou, která se pod mými něžnými stisky bradavek za chvíli svíjela a vykřičela další rozkoš a její kudnička mi smáčela stehno, které jsem měl vklíněné mezi jejími. Nespali jsme dlouho a já Janu probudil lízáním pičky, jejíž odér mne připravil opět k dalšímu milování. Střídali jsme polohy a Janina vášeň nebrala konce. Další společná exploze nás přivedla do stavu beztíže. Lásko, svítá zašeptala, když jsme už leželi snad celou věčnost, aniž by můj ocas opustil její horkou kundičku a pomalu se v ní začal pohybovat. Blaní, ty se chceš ještě milovat. Ano lásko, je to s Tebou tak krásné. Řekni Blaní, chceš to taky tak moc jako já, určitě víš kam miláčku. I když nemohla tušit, co mi Blanka celé ty roky odpírá, ale byla vnímavá a zašeptala, zda toužím zasunout jí ocásek do prdelky. Blaní, miláčku chci to moc šeptal jsem a začal jí znovu líbat. Ale bude to poprvé, budeš opatrný zašeptala, když si klekla a vystrčila na mne rozkošně velkou prdelku. Ano, vím miláčku ( jako mladý panic jsem byl na zaučení u jedné starší paní, která mi tuto slast nabízela vždy když jsem k ní přišel, takže jsem věděl, že musím ten malý otvůrek připravit, abych poskytl rozkoš, nikoliv bolest) šeptal jsem a lehce vmasírovával prstem do prdelky gel, který jsem měl už roky ve stolku a čekal, kdy Blanka podlehne.
Když si prdelka zvykla na mé 3 prsty a Jana hlasitě sténala, vyměnil jsem je za tvrdý ocas a po šoustání úzkého otvůrku jsem Janu vystříkal. Miláčku, už za chvíli budu prosím dodělej mne, šeptala. Roztáhl jsem jí prudce nohy a jazykem jí dohnal k dalšímu kundímu výstřiku. Ve sprše jsme se ještě dlouze líbali a navzájem si děkovali za poskytnutou rozkoš. Když jsme si při kávě povídali, probrala se Zdenka a divila se, že jsme nespali. Odvezl jsem obě domů a s Janou jsme si slíbili, že se ještě určitě sejdeme. Celý týden jsem se styděl za svou nevěru, přesto jsem v pátek neodolal a Janě zavolal. Mám na Tebe hroznou chuť řekl jsem a ona odpověděla, že ona na mne také. Skončili jsme opět v naší ložnici a promilovali celou noc. Přestože jsem při milování Janě stále říkal Blanko, nevadilo jí to. Poskytovala mi vše co mi Blanka upírala a já si představoval, že je to právě Blanka, která přišla k rozumu a miluje se se mnou s takovou vášní. V sobotu po rozlučkovém milování jsem odvezl Janu domů a odjížděl za Blankou a dětmi, kde jsem díky Janě přežíval neustálé Blančino odmítání. Jen díky Janě, která přistoupila na mou hru a každý pátek se převtěluje ve vášnivou Blanku a kvůli mým dětem naše manželství trvá i když není naplněno po všech stránkách. Blanka mne vytrvale odmítá a nevím, zda si myslí, že jsem takový tvrďák, který by už skoro dva roky vydržel bez sexu.
I když se snažím nepátrat, zda se sousedem, který nyní pracuje v jejím penzionu spí, občas nechtěně narazím na potřísněnou košilku či ručník, který zapomene pod polštářem. A Jana je rozumná žena, nenaléhá, nebombarduje mne SMS a vyčkává, zda se sám přihlásím. A já se hlásím pravidelně každý pátek a moje Jana-Blanka je nejen trpělivá posluchačka, která snáší mé nářky, ale i vášnivá milenka, která je vždy ochotna a hlavně schopna ukojit mé sexuální choutky. Jen někdy začínám přemýšlet koho miluju, zda svou o mnoho let starší milenku nebo svou ženu a matku mých dětí. Ale Jana vždy řekne neřeš to a já v duchu neustále děkuji taxíkáři, který mi tehdy večer poradil kam se mám jít roztýlit.

Autor příspěvku: Nikol