Zaplatila mi za jízdu sexem

Byly jsme na párty a tam bylo strašně moc opilých lidí, co se na sebe tlačily a mačkali a mě bylo trapně takže jsem jen opřený o bar sledoval co se děje a hlavně jsem koukal na Angelu.

Když byla láhev prázdná, položil jsem ji na bar a mávl na obsluhu. Zaplatil jsem útratu za sebe i Angelu a začal se prodírat davem, abych ji odvedl domů. Nechtělo se jí a nutila mě tancovat, takže jsem ji prostě popadl a přehodil si jí přes rameno. Někdo v davu zapískal a zavolal. „Pěkně.“ Jen co jsem jí vynesl ven, postavil jsem jí na její nejisté nohy. Rozhodně jsem jí nehodlal nést celou cestu až na loď.

„Slíbila jsi, že do jedenácti budeš zpátky,“ informoval jsem jí znuděně a přehodil jí přes její nahá ramena svojí mikinu. „Ostatní měli strach.“

„Jen ostatní?“ zeptala se ukřivděně a zamračila se. Chvíli jsem jí pohled opětoval.

„Věděl jsem, že budeš tady. Vždycky chodíš sem,“ pokrčil jsem rameny. „Pojď, zítra ráno musíme všichni brzy vstávat.“

Chvíli jsme kráčeli v naprosté tichosti, které rušilo jen klapání Angeliných podpatků. Čím víc jsme se blížili k dokům, tím temnější a hrozivější okolní uličky byly. Co chvíli jsme zaslechly křik a tříštění skla, nás ale nikdo neobtěžoval.

Když nás od lodi dělilo jen několik posledních metrů, Angela nešikovně klopýtla a v poslední chvíli se mě chytila. Obličej se jí stáhl do bolestivé grimasy, takže jsem pochopil, že ji to opravdu bolí. Starostlivě jsem na ni pohlédl.

„V pořádku?“ zeptal jsem se. Přikývla. Bylo mi jasné, že kotník vyvrknutý nemá, ale stejně jsem ji raději vzal do náručí. Slabě vypískla, ale pak se spokojeně opřela hlavou o moje rameno a stulila se mi v náručí.

„Kam to bude, slečno?“ zeptal jsem se škádlivě.

„Do koupelny, pane.“

„Vaše přání je mi rozkazem, slečno. Zapínám taxametr,“ zažertoval jsem a lehce ji přenesl přes můstek až na loď. Všude bylo ticho, ostatní už očividně spali. Neváhal jsem tedy a odnesl Angelu přímo do koupelny, kde jsem jí posadil na pračku.

„Budete si přát platit hotově, nebo kartou, slečno?“ pokračoval jsem ve špičkování.

„Myslím, že v naturáliích,“ roztáhla lehce nohy a já jsem tak mohl spatřit její krajkové kalhotky. Cítil jsem, jak se mi tělem rozlévá příjemný žár, který se mi usadil ve slabinách. Slabě jsem vzdychl.

„Takovou platbu akceptujeme, to je pravda,“ usmál jsem se na ní. Od našeho posledního sexu už uběhla nepěkně dlouhá doba.

Pomalu jsem jí začal svlékat, nezabralo mi to ani pět minut, protože toho na sobě moc neměla. Sundal jsem jí lodičky, rozepnul šaty a podprsenku a stáhl jí kalhotky. Opatrně jsem ji přitom hladil po její pohádkově jemné kůži a cítil jsem z ní nějaký sladký alkohol. Věděl jsem ale, že je dostatečně při smyslech, aby věděla, co dělá.

Usmál jsem se na její nahé tělo a pohladil jí něžně po bocích. „Chyběla jsi mi,“ přiznal jsem se. Angela se zatvářila velice spokojeně.

„Mám ráda, když mluvíš k mému rozkroku,“ zasmála se a já jí škádlivě štípl do zadečku.

Chvíli jsme se líbali, ale netrvalo dlouho a moje oblečení nám začalo překážet. Přetáhl jsem si tedy tričko přes hlavu a Angela se mezitím postarala o moje kalhoty. Když jsem se vysvlékl z nohavic, zjistil jsem, že mě sleduje pohledem hladového dravce.

„Pojď,“ chytil jsem jí za ruku a pomohl jí z pračky dolů, abych jí mohl odtáhnout ke sprše. Pustil jsem vodu a chvíli počkal, dokud nezačala být teplá. Pak jsem ji zatáhl dovnitř, zavřel za námi a hladově se na ni vrhl. Vzrušeně zasténala do polibku, když jsem se jí penisem začal třít o ploché bříško a zkušeně ho chytila do ruky. Cítil jsem, jak pod jejími dotyky tuhne a užíval jsem si ten pocit.

Po několika minutách si klekla a začala mi to dělat pusou. Nasměroval jsem sprchovou hlavici tak, aby jí voda dopadala na záda a zálibně jí sledoval. Vlasy se jí lepily na záda a mokrá prsa jí poskakovala v rytmu jejích pohybů. Chytil jsem jí za hlavu a začal jí do pusy přirážet. Spokojeně zakřičela a opřela se rukama o moje stehna.

Netrvalo to moc dlouho a ucítil jsem, jak se mi v podbřišku schyluje v mohutné bouři. Odtáhl jsem tedy Angelu stranou a pomohl jí na nohy. Nechtěl jsem se udělat moc rychle. Namísto toho jsem dívku opřel hrudí o studené dlaždice a vrazil do ní zezadu dva prsty. Jako na povel zasténala a prohnula se v pase jako luk. Spokojeně jsem sledoval, jak se do ní noří moje prsty a druhou rukou jsem jí prudce plácl přes nastavený zadeček. Líbilo se jí to, protože s ním zavrtěla a vyšpulila ho ještě víc. Plácl jsem jí tedy znovu a tentokrát se jí z hrdla vydralo nekultivované zavrčení.

Nakonec jsem ji k sobě otočil čelem a přitáhl si ji do dlouhého vášnivého polibku. Zároveň jsem ji přitiskl zády ke zdi a zajel jí rukou pod pravé koleno. Zvedl jsem jí nohu a úžasně si tak usnadnil přístup do její vlhké svatyně.

Jen co jsem do ní vstoupil, pohodila Angela hlavou a rozvášněně zasténala. Úplně přitom ignorovala, že se praštila o stěnu sprchy. Cítil jsem, jak se mi její vnitřní svaly stahují kolem penisu a spokojeně jsem zavrčel. Znovu jsem přirazil a dívka opět vykřikla. Její mokré tělo mě vzrušovala na nejvyšší možnou míru, naše těla se o sebe třela a pokaždé když jsem přirazil o její klín, ozvalo se mokré plesknutí.

Po několika minutách se Angela naprosto přestala kontrolovat. Hlasitě křičela a prosila mě, ať nepřestávám. Rukama pevně objímala moje ramena a pravou nohu mi tiskla k boku. Sotva se držela ve vzpřímené poloze, takže jsem jí chytil pod levým kolenem a vyhoupl si jí do náruče. Pevně jsem objímal její zadek a prudce do ní vrážel svůj penis.

Během několika málo vteřin Angela vyvrcholila a naprosto vyčerpaně se mi schoulila v náručí. Voda mi dopadala na záda a stékala mi všude po těle, vzrušení z Angelina horkého těla mě zmáhalo, cítil jsem, jak se mi všechna síla hromadí v podbřišku. Ještě několikrát jsem zasunul a pak jsem vyvrcholil, aniž bych odvrátil zrak od té nádherné holky, kterou jsem svíral v náručí.

Autor příspěvku: Nikol