Žhavý sex na sportovním kurzu

Jmenuji se Franta a toto se mi stalo na sportovním kurzu ve třetím ročníku gymnázia. Kurz se konal na začátku června, takže už bylo dostatečné teplo na koupání i na plážový volejbal, který jsem s oblibou hráli. V den příjezdu jsme se stihli jen ubytovat na chatkách pro čtyři osoby. Večer jsme si s kámošema povídali jak jinak než o holkách. Já jsem měl sice první zkušenost už za sebou, ale nebyla právě jedna z těch lepších, holčina co si to chtěla se mnou rozdat nebyla moc zkušená, a když uviděla mého dvaceticentimetrového klacka, málem utekla a během sexu si pořád stěžovala, že ji to moc tlačí a bolí, takže jsem nedospěl ani k výstříku. Kluci se holedbali co, kde a s kým dělali, jen já s kamarádem Petrem, se kterým se znám od svých batolecích let jsme mohli trochu závistivě poslouchat, Petr se za svoje péro trochu stydí, protože když máte péro dvacetpět centimetrů dlouhé a postaví se vám, nevšimne si toho na veřejnosti jen slepý.S Petrem jsme se mohli bavit o všem, takže jsem věděl, jak je vžycky nesvůj.

Bohužel když jsem usnuli, ze spánku nás vytrhlo nesnesitelné chrápání. Kamarád Pavel, přestože se dušoval, že nechrápe, chrápal tak, že se okno třáslo. Když jsem ho „pohřbili“ pod našimu botami a jinými vrženými předměty, na chvíli utichl, bohužel za půl hodiny opětně, jak když pilou řeže. Honza si udělal špunty do uší a nacpal si je asi až do mozku, protože za chvíli usnul. Já s Petrem jsme vylezli před chatku a zabaleni ve spacáku jsme spali na verandě. Druhý den po příjezdu slunce pálilo jako blázen. Po odpoledním programu jsme šli my – volejbaloví úchyláci hrát. Bohužel se hra moc nedařila, protože vedle hřiště se opalovali při slábnoucím slunku holky z béčka a my jsme nedokázali odtrhnout oči od těch požehnaných tvarů. Mě se obzvláště líbila Markéta, středně vysoká dlouhovlasá tmavooká bruneta s pěknou prdelkou a neuvěřitelně pevnými čtyřkami, jsem horňák. Na sobě měla jen bikiny, které měla asi o číslo menší, Později mi řekla, že nemohla najít svoje plavky, tak si půjčila sestřiny. Petr naopak pošilhával po její sestře Nele, Markétině dvojvaječnému dvojčeti. Nela byla o něco vyšší brunetka s kratším sestřihem, hezkou prdelkou a o něco menšími kozičkami. Toho dne jsme se s kluky na chatce vsadili, že já s Petrem dvojčata dostanem, je prý jedno kterou si kdo z nás vybere, ale my měli jasno. Sázka byla vysoká Honza a Pavel proti nám vsadili dohromady deset táců. Sázka měla ostrá pravidla, nesměli jsem použít alkohol ani trávu jako zdolávací prostředek, což by nám stejně moc nepomohlo, protože se vědělo, že já, Petr ani holky zásadně nepijí a nehulí. Museli jsme mít důkaz, důkazem byli kalhotky holek. A navíc že nám mohou lov různými způsoby hatit. Honza se přilepil na mě a Pavel zase na Petra, takže s námi chodili málem i na záchod. Ale štěstí se na nás usmálo, Pavel i Honza se třetí den nakazili střevní chřipkou, která postihla dobré dvě třetiny tábora. Holky naštěstí nic nechytli, takže jsme mohli pokračovat v lovu. Dobré taky bylo, že všichni vyučující s vyjímkou jednoho též podlehli chorobě. Nemocní se uchýlili k hlavní budově a my, abychom to nedostali se museli přestěhovat na odlehlou stranu tábora. Ovšem jeden pedagog, nemůže uhlídat skoro padesát táborníků, když ještě měl práci s pozorováním asi pětadvacetileté dcery majitele tábora. Čtvrtý den ráno po snídani se pedagog, jinak super chlap, někam ztratil a s ním i dcera majitele. Přešli jsem do útoku. S holkami jsme se dobře znali. Mezi námi, na škole se naší čtyřce říkalo kulatý hlavy, protože kdo nepil a navíc byl inteligentní, byl jen pitomý šprt.

K večeru jsme se sešli v naší chatce, že si zahrajeme nějaké hry. Zkuste si někdy zahrát dvojité japonské šachy Shogi, i ve dvojici je to makačka na bednu a co teprve ve čtyřech. Já jsem byl s Markétou a Petr s Nelou. Po jedné partii, která trvala asi dvě nekonečné hodiny, jsme se k sobě už pěkně přibližovali, holky nám seděli na klínech, takže nám se naskýtal nádherný pohled na jejich kozičky. Petr i já jsme se snažili zůstat v klidu, ale stejně se nám začali naše klacky stavět. Bohužel jsme měli nástup na večeři, takže jsme museli jít. Během večeře se strhla bouřka jako kráva. Jen tak tak jsme se stihli schovat v naší chatce. Vyučující se vrátil a obíhal zděšeně chatky, že je zákaz vycházení, že se může přes tábor přehnat orkán a kdesi cosi. Vyháněl holky od kluků, ale když přišel k nám, a uviděl, že hrajeme Shogi, chvíli nás pozoroval a nechal ná být. Asi si myslel že naše dva páry si nejsou navzájem nebezpečné :-). Ale my šachy hráli jen chvíli, začala nám být zima. Holky byly dosti mokré a k našemu štestí na nich začalo všechno oblečení prosvítat. Nabídli jsme jim naše rezervní oblečení. Když se chtěli převléknout, řekli jsme si s Petrem, že zatím nebudem tlačit na pilu galantně se otočíme. Když jsme za sebou zaslechli šustění šatstva a potom zvolání: „Už se můžete otočit“. Jsme se pomalu otočili. K našemu údivu byli holky jen ve spodním prádle. Že prý s potřebují s poslední vrstvou pomoci. My jsme nečekali a přišli až k nim, avšak, že prý nejdříve se musíme taky svléknout. Hadry letěli dolů jak namydlený blesk.

Každý jsme se vrhli k jedné z holek, já k Markétě a Petr k Nele. Petrovi se začal nehorázně stavět a trochu se bál, že se Nela asi lekne až uvidí jeho macka. Ta ale se naopak usmála, prý má právě ráda chlapa s pořádnou kládou. Já se zatím už vášnivě líbal s Markétou, stál mi jak stožár a Markéta mi ho přes boxerky začala hladit. Já se věnoval jejím kozičkám, sundal jsem jí podprsenku a hladil ty nejnádhernějdí prsa, co jsme kdy viděl. Zatím Petr s Nelou už byli o něco dále. Oba byli už nazí a Petr stál za Nelou a měl prostrčené péro mezi jejími stehny, Nela mu ho vepředu hladila a dřáždila si s ním poštěváček a kundičku a Petr jí zatím líbal na krku a hnětl jí kozičky.

Já s Markétou jsme se vrhli na postel, sundal jsem jí už promáčené klahotky a zobořil hlavu do jejího klína, kde byla až na tenký proužek uplně vyholená. Dráždil jsem ji jazykem poštěváček a pomalu se ukazovákem dostával do její mokré kundičky. Když už vzdychala slastí, přitáhla se ke mě, stáhla mi boxerky a začala mi ho zpracovávat pusou. Petrovi ho Nela už taky kouřila a za chvíli jí Petr nastříkal svou první dávku do pusy. Bylo toho tolik, že to Nela nestačila polykat a teklo jí to ven. Já jsem ale nechtěl napoprvé stříkat do pusy, ale do kundičky. Sáhl jsem do batohu, kde jsem měl kondomy (pro všechny případy). Markéta vytušila, co chci, ale zarazila mě, prý nejsou potřeba, bere prášky. Markéta si sedla na hranu postele a já si k ní klekl, pomalu jsem ho začal zasouvat do její uzounké vlhké kundičky. Šlo to krásně, za chvilku jsem narazil na dno a začal pomalu přirážet. Ya chvíli přišel Markétin první orgasmus, natáhla ruce ke mně a přitáhla si mě na svoje kozičky. Lehl jsem si na postel a Markéta si vylezla na mě, napíchla se na moje péro a začala kroutit zadečkem, bylo to nepopsatelné, nade mnou se houpaly její úžasné kozičky, já ji držel za zadek a za chvíli jsem stříkal. Přitiskla se na mě a já si užíval orgasmus a vůni jejího těla.

Petr s Nelou taky už šukali. Petr ležel a Nela na něm byla napíchlá na maximální doraz. Držel ji za kozičky a značně si to užíval. Já byl taky za chvilku v pozoru a posadil se na židli. Markéta si na mě sedla obkročmo. Šukali jsme asi ctyři hodiny. Naše vzdychání se ztrácelo v burácející bouři. Dalši den jsme se sešli znova. tentokráte ve sprchách. Rovnou jsme se na sebe vrhli a milovali se na stojáka ve sprchovém koutu.

Příběh tímto končí, nejen že jsme vyhráli sázku, i když nám kluci nevěřili, ale málem se zkáceli, když v naší chatce potom našli nejen kalhotky, ale i podprsenky a to vše podepsané. Ale získali jsme stále partnerky. Všichni jsme úspěšně odmaturovali a vyšli vysokou školu. Petr a Nela se hned po vejšce vzali a založili rodinu. Já s Markétou jsme už zasnoubeni a dostavujeme rodiný domek. Mě i Markétě je teď sedmadvacet, ale dosud jsem na nikom neviděl tak krásné velké pevné kozičky. Šukáme skoro každý den a pořád nás to spolu baví

Autor příspěvku: Sabča