Zralé divadelnice

Jako mimoškolní aktivitu jsem hrál divadlo společně s kamarádem. Mysleli jsme si, že tam bude i hodně mladých kundiček, proto nás překvapilo, že divadelnice byly spíše starších ročníků. Mě to ale moc nevadilo, protože jsem si to vždycky chtěl rozdat se starší ženou a tyhle představy byly inspirací pro chvíle, kdy jsem si ho honil. Ten večer jsem ještě potřeboval omluvenku, proto jsem zaklepal na dveře, kde po představení sedávaly dvě starší divadelnice. Jedna z nich se jmenovala Jana, byla trochu silnější postavy, ale zase ne moc a měla fakt krásný kozy.

„Dále,“ ozvalo se za dveřma po mým zaklepání. Vešel jsem dovnitř a tiše za sebou zavřel. Uvnitř byly dvě ženy, kterým jsem právě přerušil konverzaci. Jedné bylo přes padesát a měla asi sto padesát kilo. Blond vlasy a brýle. Moc jsem se na ní pohledem nazdržoval. Ta druhá mě zaujala. Těžko poznat věk. Na čtyřicet stará, na padesát mladá. Dejme tomu čtyřicet pět. Zaujala mě protože měla, nevím jestli se mi to zdálo, trochu průhlednější triko a žádnou podprsenku. Pod jejím tričkem se rýsovaly dvě nádhérna, docela pevná ňadra. Což na její věk taky bylo zajímavé. Vlastně celý tělo měla docela pěkný.
Trošku jsem se zadíval a tak mě za snění probralo až „co potřebuješ?“ Řekla to ta silnější žena napravo. Rychle jsem odtrhl pohled od ňader.
„Já, já,“ koktal jsem. Byl jsem strašně nadrženej, tak že jsem nemohl ani mluvit. Nakonec jsem se pořádně nadechl a řekl: „Dohrál jsem teď divadlo, potřebuju omluvenku do školy.“
„Jo tak. Sedni si tady,“ ukázala na místo u stolu. „O co jí jde?“ řekl jsem si v duchu, protože jsem se měl posadit přímo proti tý ženě. No, nesednout si by bylo blbý. Když jsem si sedal, podíval jsem se jí do obličeje. Koukala mi někam do úrovně pasu. Tak jsem se taky podíval. Sakra, bez toho spodního prádla bylo krásně vidět, jak mi stojí. Instiktivně jsem si ho zakryl rukou, sedl si a znovu se na ní podíval. Koukala do země a byla trochu narudlá.
„Tak co tam mám napsat?“ zeptala se ta silnější žena a sedla si vedle mě. Pokrčil jsem rameny.

„Jani a co ty a ta tvoje páteř?“ obrátila silnější divadelnice přemýšlení k té druhé ženě. Janě.
„Nic moc. Pořád chodím na masáže. Ikdyž, trochu se to lepší,“ řekla Jana.
Teď mě něco napadlo. Vždycky ve snech jsem byl hodně suveréní, co se týče vyzývání k sexu. Ale vždycky to vyšlo. V reálným životě jsem si to nedovolil, ale teď přišla moje šance. Je mi sedmnáct a jsem ještě panic, možná proto, že nejsem nejhezčí, možná proto, že trochu jinak přemýšlím než ostatní, ale stydím se za to. Ale teď to možná mohu změnit. A kdyby se to nepovedlo, tak co, na to zapomenou a navíc jsem už asi nezavítám.
Následovalo ticho. Tak jsem se nadechl a řekl „Chtělo by to sex“.

Byl to zvlášní pocit. Trochu jakoby se přede mnou zatmělo. Ta silnější se na mě podívalo se zvláštním úsměvem. Pak se otočila k Janě, jakoby se nadechovala. Jana byla zase narudlá a koukala někam na stůl.
„Jo, to by chtělo. Co ty na to?“ řekla ta silnější žena. Jana pozvedla hlavu a natočila koukla se jí do očí.
„No, asi to bude pravda, dlouho už jsem žádnýho chlapa neměla,“ řekla a trochu se usmála a mrkla na mě. Pořád jsem byl vzrušenej a ta konverzace mi dávala zabrat. Pravda, byly to starší ženy, ale ta jejich konverzace o sexu… Dělaly, jako bych tam ani nebyl, ale to mi vůbec nevadilo.

„No, já mám doma vibrátor,“ chlubila se ta silnější. Zajímavě se u toho zavrtěla, což přidalo mému vzrušení, ale sex bych přece jen s ní nechtěl mít. To už bylo trochu moc.
„Hm, já doma nemám nikoho. A nikdo to se mnou nechce,“ zasmutněla Jana. Zase ticho. Možná mi to ticho jenom přišlo, že je, páč jsem chtěl něco říct. Pomalu jsem se nadechoval, až jsem nakonec řekl „Já bych možná chtěl.“ Podíval jsem se na ní a trochu se zasmál.
„Jo?“ usmála se. Pak pokračovala: „Prosimtě, dyť se na mě podívej, jsem už stará.“
„No, já mám starší rád,“ trochu jsem zalhal. Ikdyž, vlastně ani ne, teď jsem si to chtěl s jednou starší rozdat. Ještě jednou jsem si jí pořádně prohlídl. S údivem jsem sledoval její stojící bradavky.

Ta starší se ke mně naklonila. Nejspíš mi chtěla poradit nějakou radu. Ale byl jsem moc daleko a tak když se ke mně nákláněla, ztratila rovnováhu. Chtěla se rukou opřít o moje stehno, jenže to špatně vyměřila a rukou dopadla na moje trčící péro. Chvilku jí trvalo, než jí došlo, kde ruku má. Podívala se tam. Pak na mě. Smála se na mě. Pak mi péro pořádně chytla a zmáčkla. Udělala jedno, dvě tempa. To mě dostávalo. Pak se naklonila zpět na svojí židli.
Já to nevydržel a svýho čůráka vytáhl z kalhot. Koukal jsem na něj, byl dost větší, než když jsem si ho doma honil. Obě ženy se na mě podívaly.

Janu to dost překvapilo a řekla „Ne, zandej si ho zpět.“ Už jsem ho pomalu začal soukat zpátky do kalhot. Pak jsem se podíval na tu silnější ženu, která na mě flirtovně mrkla a zakroutila hlavou: „Ukaž nám, jak si ho honíš.“ Cítil sjem se docela trapně, takhle se obnažovat, ale věděl jsem, že jestli si ho nevyhoním, asi mi praskne.
Chytil jsem si ho do ruky. Udělal pár temp normálně a pak jsem to trochu změnil. Otočil jsem ruku a dodal: „Já mám radši backhand, jestli vám to nevadí.“
Chvilku jsem si ho tam pohoníval, soustředěn jen na svýho čůráka. Potom jsem se podíval na Janu. Bradavky měla ještě větší a teď měla přivřený oči a trochu vzdychala.
„Fakt si to nehceš rozdat?“ zeptal jsem se naposled. Začal jsem jí tykat, teď už to bylo jedno. Jana se začala přemýšlet.
„Stejně se hned udělám. Pak vymyslíme co dál,“ začal jsem jí přemlouvat. Byl jsem strašně nadrženej.
„No, tak jo,“ řekla, zvedla se a sedla si na židli, nalevo, za tou silnější ženou. Ta už jen s úsměvem sledovala co se děje.

Jana si pomalu začala stahovat kalhoty i s kalhotkama. Za chvilku se mi poskytl pohled na její velkou, hladovou kundičku. Roztáhla nohy. Co mě překvapilo, bylo, že byla oholená. Ani jeden chloupeček neměla. Zvedl jsem se a přistoupil k ni. Sundal jsem si džíny až ke kotníkům. Židle byla vysoká a tak jsem se jen přikrčil, abych měl péro v úrovni s její frndou. Stáhl jsem si předkožku a kokota přiložil k její pičce. Pak jsem jen trochu přitlačil a pomalounku zajížděl. Byl to nádherný pocit. Poprvý jsem byl v kundě a strašně se mi to líbilo. Pomalounku jsem vyjel. Na chvilku se zastavil a podíval se na tu silnější ženu. Pořád nás sledovala. Vypadala klidně, to mě ještě víc vzrušovalo. Tak jsem zase zajel a začal zvyšovat tempo. Chvíli jsem jí mrdal, až jsem ucítil, že se mi z koulí hrne hodně semena. Vytáhl jsem ho ven a začal stříkat. Bylo nádherný. Zatmělo se mi před očima, jako když jsem si ho poprvý honil.

Nějakou chvíli jsem tam stál a říkal si, co to dělám. Trochu se mi to i zhnusilo. Jenže pak se mi povadlý péro trochu zvedlo a začal jsem uvažovat jinak. Zadíval jsem se na čekající kundičku a pak z okna. Někdo mě chytil za koule. Byla to ta silnější divadelnice. Trochu je zmáčkla, ne moc. Pak mi ho pomalu začala honit. Čurák pak rychle nabyl svých původních rozměrů. Chvilku mi ho honila. Musím uznat, že to fakt uměla.

Jana si sedla a sledovala co se děje. Silnější žena si to všimla a zpomalila tempo.
„Já jsem Hana a to je Jana,“ zašeptala a péro mi pustila.
„Já jsem Jirka,“ slušně jsem se představil. Už zase jsem chtěl šoustat.
Hana ke mně přistoupila, pochválila mi jméno a chytla mě za koule.
„Tak tohle se ti líbí?“ řekla a začala mi je jemně mačkat. Musím přiznat, že se mi to fakt líbilo. Pak mi je začala tahat dolů, jen tak lehce.

„Lehni si na zem, teď jsem na řadě já, abych ti něco předvedla,“ zašeptala mně do ucha a já si opatrně sedal. Tak aby mě koule neutrhla. Když jsem ležel na zemi, jako prkno, ještě si chvilku s mýma koulema hrála. Pak je pustila a chytla do ruky moje péro. Taky si s ním všelijak pohrávala, občas pohonila. Nakonec se všim přestala a vstala. Rozkročila se nade mnou a pomalu přes dřep si nasedla na moje péro. Sedla si celou vahou a tak vyjel čůrák z podbříška celej. Janu to překvapilo. Trochu se nadzvedla a pak zase spadla dolů. Mlasklo a můj čůrák do ní zase zajel celej. Hučelo mi z toho v klacku. Zase to udělala. A zase. A pak začala mrdat, rychle a mě se zatmívalo před očima. Mlask, mlask. Podíval jsem se na Hanu. Rukou si dělala dobře v rozkroku a tiše vzdychala. Pak začala vzdychat i Jana, ale mnohem hlasitěji.

Zase jsem ucítil tlak v koulích. Snažil jsem se Janu rukama odstrčit, jenže se nedala zastavit. Tak jsem se do ní vystříkal. Jana to cítila a začala zpomalovat, až zastavila.
„Žádnej strach, já už děti mít nemůžu,“ uklidnila mě a sesedla ze mě. Sedla si na židli, podívala se na kundu, prohrábla si jí rukou a řekla s mrdkama na prstech: „To si po sobě uklidíš!“ Tak jsem si poslušně klekl a začal jí vylizovat kundičku. Bylo tam dost mýho sperma, tak jsem měl dost práce. Janu to dost vzrušovalo, strašně hekala a pak mi řekla, že si chce ještě zapíchat. Přikývl jsem a Jana si lehla na zem.

Klekl jsem si k ní, jenže jsem měl problém – čůrák byl pořád povadlej. Jana si toho všimla a řekl: „Ale. Tak ty jsi umyl mě, já umeju tebe.“ Naklonila se ke mně a jelikož bylo moje péro pořád v klidovém stavu, strčila ho celý do pusy. A pěkně sála. Měla sílu. Pomalu jsem rostl, až se jí do pusy nevešel. Vyndala ho ven a začala ho olizovat. Jako zmrzlinu. Zapojila i koule. Ale to už byl čůrák v pozoru.

Teď ležela jako prkno ona. Roztáhla nohy do stran. Přiklekl jsem k ní, přiložil ptáka k tej její nenasytnej kundě a převážil se dopředu. Natáhl nohy, jako kdybych dělal kliky. Pak už jsem se jen pohyboval dopředu a dozadu.
Jana sténala čím dál hlasitěji. Až nakonec vykřikla, chytla mě rukama na zádech a pevně stiskla. Ještě chvilku jsem jezdil a pak mě mírně odstrčila. Dala nohy k sobě, zavřela oči a pomalu dýchala. Zůstal jsem před ní klečet.
Otevřela oči a všimla si, že jsem pořád v pozoru. Natáhla ruku a začala mi ho pohonívat. Pak mi ho pustila a chytila mě za ruku.

„Tak ty ještě nejsi? Tak pojď sem,“ řekla hláskem, jako kdybych byl malý mimino. Rukou mě přivedla k jejím kozám a přikázala, ať si kleknu. Pak mi péro položila mezi kozy a ty pořádně zmáčkla k sobě. Vždycky mě to zajímalo a teď jsem ho měl mezi jejíma nádhernýma kozama. Jen jsem klečel a Jana s nima jezdila sem tam. Pak se podívala na Hanu, ta pořád koukala.

„Nechceš si zamrdat ještě s Hanou?“ zeptala se mě. Pustila kozy a já se zvedl. Docela jsem měl i chuť si s ní zamrdat. Otočil jsem se k ní a vyšponoval péro.
„Ne, to po něm nemůžu chtít. Dyť se na mě podívej,“ řekla a ukázala na sebe.
„Vůbec nevypadáš špatně,“ řekl jsem jí, teď už mi nevadilo, že byla docela při těle, hlavně aby můj pták opět mohl zajet do vlhké kundičky.
„Fakt? Ale prosímtě, to říkáš jen tak.“ Nechtělo se mi dohadovat o šuku a tak jsem si sedl. Jana s Hanou se začaly hádat. Jana si sedla ke stolu, zase naproti mě. Začal jsem si pohonívat, páč jsem byl pořád v postoju a nevěděl co s ním. Obě konverzaci přerušily, když viděly, jak si honím.

„Chudáčku, my jsme tě takhle nechali samotnýho,“ promlouvala divadelnice Hana k mýmu péru.
„Tak já ti ho aspoň vykouřím, jo?“ řekla mu a podívala se na mě a čekala na svolení. Jen jsem nedočkavě přitakal. Chytla mi ho těsně u kořene a začala pohonívat. Pohodlně jsem se usadil, zavřel oči a užíval si to. Pohonívala ho malými tempy, těsně u kořene. Přidala k tomu ještě pusinku. Žalud byl v puse té samice. Kouření mého čůráka se skládalo z dvou pohybů. Jemným pokuřováním žaludu, který ještě dráždila jazýčkem a pomalým krátkým honěním u kořene. Pomalu se začaly tlakovat koule. Hana to vycítila, strčila si celé péro do huby a mírně mi zase mačkala koule. Neví co s tím obě měli, ale bylo to fakt dost dobrý. To už se moje semeno dralo k Haně do pusy. Sála jako o život. Vystříkal jsem všechno, co jsem tam měl. Hana to všechno spolkla, otočila se ke stolu a řekla, jakoby se nic nestalo: „Tak, co ti napíšeme do té omluvenky?“…

Autor příspěvku: Nikol